dergiCE En İyiler: 2019 Yılında En Çok Okunan İçerikler

2 dk okuma süresi


3
13 Paylaşım, 3 puan

İyisiyle, kötüsüyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı, tatlı bir heyecan ile beklerken sizler için 2019 yılında en çok okunan içerikler listemizi hazırladık. Bütün bir yıl boyunca bizlerle olduğunuz ve birlikte özgürce içerikler ürettiğimiz için mutlu ve bir o kadar da gururluyuz. Umuyoruz yaklaşmakta olan yeni yılda yine hep birlikte, güzel şeyler başarmaya devam edebiliriz. İşte dergiCE özel serimizden, 2019 yılında en çok okunan içerikler. Keyifli okumalar!

1. Soğuk Suyla Duş Almanın Faydaları

2019 yılında en çok okunan içerikler

Bazılarımız mevsim fark etmeksizin, soğuk suyla duş alabiliyor. Bazılarımız ise sıcak sudan asla vazgeçmiyor. Peki hangisi daha sağlıklı? Soğuk suyla duş almanın vücudumuza ekstra faydaları var mı? Cevap yazımızda…

2. Yeni Bir İşe Başlarken Yapmanız Gerekenler

2019 yılında en çok okunan içerikler
Yeni bir işe başladınız, çok heyecanlısınız, özellikle gittiğiniz ilk gün ne yapacağınızı, nasıl davranacağınızı bilmiyorsunuz. Fakat telaşa gerek yok, bu durumun üzerinden gelmek adına sizler için harika bir içeriğimiz mevcut.

3. Kraliyetin Soyağacı

2019 yılında en çok okunan içerikler

Tüm dünya onları konuşuyor. Biz Türkler de bir hayli merak ediyoruz kraliyet yaşantısını. Meşhur düğünlerinden, verdiği balolara kadar takip ediyoruz. Öyle ki aileye yeni katılan bir bireyi dahi hemen merakla araştırıyoruz.

4. Kutuplarda Yaşam

2019 yılında en çok okunan içerikler

Belgesellerin vazgeçilmez konusu kutuplar ve oradaki yaşam hali… Hepimiz merak ediyoruz, bu kadar soğukta nasıl hayatta kalınır? Burada ne kadar uzun süre yaşanabilir? Bilmediğimiz kaç hayvan türü yaşıyor? Tüm bu soruların cevabı için buradan yazımıza ulaşabilirsiniz!

5. Öğrenmeniz Gereken İngilizce Zaman Kalıpları

2019 yılında en çok okunan içerikler
İngilizce ile hepimizin bir derdi var öyle değil mi? Kimimiz yeni yeni öğrenmeye çalışıyorken kimimiz o dilde uzman olmak istiyor. Peki İngilizce zaman kalıpları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Gelin bunu birlikte öğrenelim.

6. Yunus Emre’nin Hayatı ve Şiirleri

Kültürümüzün ve edebiyatımızın en büyük değerlerinden biri de kuşkusuz Yunus Emre. Yüz yıllar önce bu dünyadan göçüp gitmesine rağmen, bıraktığı eserler günümüzde hepimize ışık tutmaya devam ediyor. Yunus Emre’nin hayatını anlattığımız yazımıza göz atarken, onu bir kere daha rahmetle anıyoruz…

7. Güneş Sistemine Yolculuk

Uzayın sonsuz evreni bir yana dursun, gezegenimiz ile ilgili hala keşfedemediğimiz binlerce şey var. dergiCE sizi bu yazısında, Güneş sisteminde yolculuğa çıkarıyor. Güneş sistemindeki tüm gezenler hakkında güzel bilgileri derlediğimiz yazımızı büyük bir merakla okuyacağınıza eminiz!

8. Einstein’a Rakip Olan Türk Öğretmen

Bu topraklarda yaşanan yüzlerce farklı hikaye var. Kimi fazlasıyla duygu yüklü, kimi merak uyandırıcı, kimiyse hayrete düşürücü. Ama öyle birinin hikayesi var ki, okuduğunuzda size tüm güzel duyguları yaşatacak. İşte o Türk öğretmenin hikayesi

9. Down Sendromlu İnsanların Başarıları

Günümüzde sıkça gündeme gelen konularda biri de down sendromu ve down sendromlu insanların başardıkları. Onların bizden hiçbir farkı olmadığını öğreneceğiniz yazımızda, birbirinden farklı insanın başarı dolu öykülerini anlattık!

10. Mastürbasyon Hakkında Hiç Duymadıklarınız

2019 yılında en çok okunan içerikler

Dünya üzerinde yaşayan her sağlıklı birey, mutlaka mastürbasyon yapıyor demektir. Sıklığı ve şekli değişiklik gösterse de bu tüm insanların doğasında olan, son derece normal bir olay. Peki mastürbasyon yapmak zararlı mı yararlı mı? Cevabı yazımızda!

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
4
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!