The Bucket List Family ile Tanışın!

1 dk okuma süresi


2
9 Paylaşım, 2 puan

Bucket List Family kendilerinin de ifade ettikleri gibi 2015 yılında her şeyini satıp, sattıklarından elde ettikleri gelirle dünya turuna başlayan bir ailedir. The Gee Family, gezdikleri ve gördükleri yerleri sosyal medya üzerinden paylaşıyorlar. The Gee Family’nin küçük üyeleri Dorothy ve Manilla videolara renk katıyor ve doyasıya eğleniyor. Ayrıca ailenin bir yeni üyesi daha var ve yolculuklarına artık o da eşlik ediyor.

Yaklaşık bir yıl önce Türkiye’yi de ziyaret eden Jessica ve Garrett Türk insanını ve Türkiye’yi çok sevmiş. Hatta dünyada en sıcak ve kibar insan kim diye sorarsanız Türkler olduğunu ifade ediyorlar. Bucket List Ailesi Türkiye gezisinde İstanbul’u ve Kapadokya’yı severek gezmiş. Türk tatlılarını ve yemeklerini de hayran kaldıklarını belirtiyorlar. Hatta Türkiye’de diyete devam etmenin zor olduğunu belirtiyorlar.

Bucket List Family yolculuklarına halen kaldığı yerden devam ediyor. Dünyayı gezip keşfetmeyi ve gezdikleri yerleri insanlarla paylaşmayı oldukça seviyorlar. Samimi üslupları ve mutlulukları ile insanlar tarafından izlenmeye ve takip edilmeye devam ediyorlar.

Bucket List Family ailesine veya gezdiği yerlere ulaşmak isterseniz www.thebucketlistfamily.com sitesini ziyaret ediniz.


Nasıl Tepki Verirdiniz?

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
18
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
9
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir