İçerik Üreticiliği

dergiCE eğlenceli ve bilgilendirici “Bi’ Dünya İçerik”in bulunduğu paylaşım platformudur. dergiCE’de var olan içerik üreticileri gibi senin de düşüncelerin, araştırmaların ve özgün içeriklerin yer alabilir. Hayatında iyi bir şeyler yapmak, kariyerinde etkili bir adım atmak ve dijital dünyaya bir şeyler fısıldamak istersen, dergiCE sana harika fırsatlar sunuyor.

dergiCE’de herkes kendisinin içerik editörü, grafik tasarımcısı ve sosyal medya yöneticisidir. Gönderdiğiniz içeriklerin onaylanması için tüm görsellerin kaliteli ve metninizin profesyonel olması gerekmektedir. Ancak merak etmeyin sıfırdan dahi başlasanız bu sayfa adeta bir kullanım kılavuzu gibi sizi A’dan Z’ye içerik üreticisi olarak profesyonel hale getirecek.

Lütfen eğitimleri tamamladıktan sonra Kariyer için başvur! Eğitim sayfasında izlediğiniz ve okuduğunuz ne varsa önemli yerleri not alıp, özellikle Photoshop üzerinde uygulamalı bir şekilde denemeler yapınız. Bu adımları uyguladıktan sonra kendinizi içerik üreticisi olmak için hazır halde bulacaksınız. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Keyifli ve verimli çalışmalar!

Ücretsiz Kursa Başla
Seviye: Kolay