Yay Burcunun Özellikleri (Sagittarius)

1 dk okuma süresi


2
8 Paylaşım, 2 puan
Yay Burcu Özellikleri
Yay Burcu Özellikleri
YıldızınızJüpiter (Bolluk, neşe ve zenginlik kaynağıdır)
GrubunuzAteş, pozitif
Burcunuzun cinsiyetiErkek
Burcunuzun türüCanlılık
Üstün yeteneğinizDüşünme
EmelinizBüyük üne kavuşmak
AmacınızÇok gezip görmek, çok şeye kavuşmak
Yenmeniz gereken huyunuzBaşkalarını küçümsemek
Uğurlu gününüzPerşembe
Uğurlu tasınızTurkuvaz
Uğurlu renklerinizMor, menekşe moru ve koyu mavi
Uğurlu çiçeklerinizLeylak, mor menekşe
Uğurlu kokularınızNergis, menekşe, zambak
Uğurlu müziğinizPop müziği
Muhtemel hastalıklarınızKalça ve uyluk hastalıkları, siyatik, romatizma, akciğer hastalıkları
Uygun olan eşTerazi ve Kova
Başarılı olacağınız mesleklerBankacılık, komisyonculuk, menajerlik, müdürlük, yöneticilik, politika, yargıcılık,avukatlık, hukuk müşavirliği, memurluk, devlet adamlığı, hocalık, sanatkarlık, araştırıcılık
Olumlu yönleriGeniş ve esin veren bir zihin. Sonuçları önceden görme. Yüce ruhlu ve cömert. Hem öğretmen hem yargıç. Açık sözlü ve gözü pek.
Olumsuz YönleriZihni konuya yönlendirememek. Yanlış abartmalara eğilimli. Açgözlü ve her zaman tatminsiz. Diktatör ve propagandacı. Ağzı kalabalık ve kaba.

Yay burcu özellikleri sahibi insanlar geleceklerini her zaman bir plan doğrultusunda yönlendirirler. Hayatlarında düzene çok önem veren bu burcun insanları meslek hayatlarında da her bakımdan tatminkar olmak isterler. Tutumlu ve sebatlı bir insan olarak burcunuzdan son derece prensip sahibi insanlar çıkar. Bazen dayanıklı ve ayakları üstünde tek başına durabilen bir kimse olarak görünürsünüz bazen de pasif, yalnız ve çaresiz olursunuz. Çaresizliğiniz ise daha çok kendinizden kaynaklanmaktadır.

Genelde pratik bir insansınız. Bu durumunuz bu konuda bir eğitim aldığınızdan değil daha çok merak ve konuşmalarınız sonucu gelişmiştir. Dikkatli olmanız sizin çevrenizde olup bitenleri görerek, duyarak veya merakınızdan öğrenerek faydalı bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Ağır ve çok çalışmaya en dayanıklı insanlar burcunuzdan çıkar şüphesiz. Ani gelen problemlere ve zorluklara karşı uygun çözümler de getirmeniz hünerleriniz arasındadır. Geri adım attığınız çok nadir görülüp daima yüksek seviyedeki pozisyonlara ulaşmak istersiniz. Bu sizin kendinize olan sebat ve güveninizden kaynaklanmaktadır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
9
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?