Tüm Zamanların En Popüler 10 Dizisi

2 dk okuma süresi


27
50 Paylaşım, 27 puan

Online film ve dizi platformlarında neredeyse her ay yeni dizi ve filmler karşımıza çıkıyor. Çoğu zaman seçeneklerin arasında kayboluyor ve ne izleyeceğimize karar veremiyoruz. İzleyeceğiniz şeyi seçme konusunda biraz yardım etmek istedik ve dergiCE olarak sizler için tüm zamanların en popüler 10 dizisi yazımızı hazırladık. Keyifli okumalar!

1. Breaking Bad

tüm zamanların en popüler 10 dizisi

Breaking Bad dizisinde, lisede başarılı kimya öğretmeni olan Walter White, Vücudunda hissettiği rahatsızlıklar sonucu doktora görünür ve akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Ailesini maddi zorluklar içerisinde bırakmak istemeyen Walter White, uyuşturucu satıcılığı yapan eski bir öğrencisiyle kimya bilgilerini kullanarak uyuşturucu ticaretine başlar. Peki Walter White bu işin üstesinden gelebilecek mi?

2. Sherlock

tüm zamanların en popüler 10 dizisi

Ünlü dedektif Sherlock Holmes ve ev arkadaşı Watson’un taşındıkları yerde birtakım cinayetler olmaya başlar. Polis cinayetleri işleyenleri bulmak için Sherlock Holmes’tan yardım ister. Holmes polis teşkilatının kendisine yönelttiği bu yardım talebini geri çevirmez ve cinayet işleyenleri bulmak için göreve başlar. Sherlock Holmes kendisine verilen bu görevi tamamlayabilecek mi?

3. The Punisher

tüm zamanların en popüler 10 dizisi

Marvel yapımı drama dizisi olan The Punisher dizisinde, eski bir asker olan Frank Castle’nin hayatını izleyeceğiz. Ailesinin cinayetlerinden sorumlu suçluları cezalandırmaya çalışan Frank Castle, uyuşturucu çetesinden oluşan 37 kişiyi katledip kayıplara karışıyor ve kendisini ölü biri gibi gösteriyor. Frank Castle kimliğini ortaya çıkarmadan ailesinin intikamını alabilecek mi?

4. Prison Break

tüm zamanların en popüler 10 dizisi

Prison Break dizisinde,suçsuz yere idam cezası alan Lincoln Burrows’u, inşaat mühendisi olan kardeşi Michael’in hapisten kurtarmak için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz. Michael abisini idam edilmeden önce kurtarabilecek mi?

5. Jessica Jones

Marvel aksiyon-drama dizisi olan Jessica Jones dizisinde, kimyasal bir sızıntı sonucunda bir güce, dirence ve ses hızına yakın hizalarda uçma yeteneğine sahip olan Jessica’nın hayatını izleyeceğiz. Jessica Jones bu güçlerle hangi süper kahramanlıklara neden olacak?

6. Daredevil

Marvel drama dizisi olan Daredevil, Küçük yaşta radyoaktif bir kaza sonucu görme yetisini kaybetmiş Matt, etrafındaki her şeyin yerini ve şeklini rahatlıklıkla algılayabilir. Matt’in eski boksör olan babası oğlunun geçirdiği kaza sonrası kendini suçlayıp işi bırakıp boksörlüğe geri döner ancak yaptığı bir dövüş esnasında kendine söylenileni yapmadığı için öldürülür. Matt babasının intikamını almaya çalışır. Peki Matt babasının intikamını alabilecek mi?

7. El Chapo

El Chapo, dizisinde dünyanın en çok aranan uyuşturucu çetesinin lideri El Chapo lakaplı Joaquin Guzman’ın hayatını izleyeceğiz. Netflix’in popüler dizisi; 2014 yılında polislere yakalanıp hapishaneye giren Joaquin Guzman hikayesine odaklanıyor.

8. How I Met Your Mother

How I Met Your Mother dizisi, 2005 yılında hayatımıza girmiştir ve 208 bölümlük bir hikayeyle karşımıza geliyor. Dizi, 2030 yılında Ted’in çocuklarının karşısına geçip anneleri ile nasıl tanıştıklarını anlatmasıyla başlıyor. Ted ve eşinin 208 bölümlük tanışma hikayesiyle HIMYM, tüm zamanların en popüler 10 dizisi arasında yerini alıyor.

9. Suits

Suits dizisinde, çocukken eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmış ve birçok talihsiz olay yaşamış olan Mike Ross’un maceralı hayatı üniversiteden mezun olup büyük bir hukuk bürosunda işe girip New York’ta yaşayan en başarılı avukat mertebesine yükselmesiyle başlıyor. Mike Ross’un bu maceralı hayatında neler göreceğiz?

10. Bodyguard

tüm zamanların en popüler 10 dizisi

Bodyguard dizisinde, polis çavuşu olarak çalışan David Budd’ın hayatını izleyeceğiz. İngiltere’de bir trende gerçekleşmesi planlanan terör saldırısını gözlem yeteneği sayesinde engellenmesinde yardımcı olan David Budd, ertesi gün içişleri bakanının özel koruması olarak atanıyor. David Budd ona verilen bu görevi yerine getirebilecek mi?


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
4
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
Beğen Beğen
21
Beğen
Mutlu Mutlu
11
Mutlu
İlginç İlginç
0
İlginç
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!