Neden dergiCE’de reklam vermeliyim?

2013 yılından bu yana, yayın hayatına kesintisiz devam eden dergiCE, eğlence, yaşam, eğitim, gündem gibi konularda içerikler üretmektedir. Ayrıca kullanıcılarına video, liste, test gibi dinamik içeriklerle eğlenceli bir ortam sunmaktadır. Herhangi bir şişirme olmadan tamamen organik aylık 20.000’den fazla trafik çekmektedir.

* * *

Reklam Stilleri

Banner Reklamı

Anasayfa başta olmak üzere 300×250 ve 728×90 boyutlarında banner alanlarında şirketinizin reklamını yayınlayabiliriz.

Popup Reklamı

dergiCE sitesine giriş yapan herkesin karşısına çıkan popup çalışmasıdır. Tıklanması halinde siteniz ziyaretçi akınına uğrayacaktır.

Sponsorlu İçerik

dergiCE sitesinde yer alan herhangi bir içeriğin sponsorluğunu alarako içeriğe giren herkese reklam sağlayabilirsiniz.

Videolu Tanıtım

Şirketinizin yer aldığı bir top 10 listesinde sponsorluğunu yaptığınız bir tanıtım videonuzu hazırlayabiliriz.

Advertorial İçerik

dergiCE’de dilediğiniz içerikte ya da yeni üretilecek içerikte kalıcı bağlantı linki yaparak, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Özel Projeler

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, geniş kapsamlı ve farklılık gösteren özel projelerle markanızı hedeflediğiniz noktaya taşıyabiliriz.

* * *

Reklam Verin!

dergiCE’nin okuyucu kitlesi, yazma ve okuma düşkünü, paylaşmayı seven gençlerden oluşmaktadır. Sosyal medya takipçileriyle de teknolojiyi seven, sosyal ve yüksek profilli internet kullanıcılarına kapılarını herkese açmaktadır. Eğlence ve bilgi severlere ulaşmak için çeşitli reklam kampanyalarımızdan bilgi almak isterseniz, formu doldurarak bize ulaşmanız yeterli, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Dergice’de firmanıza özel, test, liste gibi sponsorlu viral içerik hazırlayarak da reklam verebilirsiniz. dergiCE’ye üye olarak markanızı güçlendirmek için viral içerikler oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz! Aynı zamanda daha önce oluşturulan yüksek hitli içeriklerde farklı yer ve sayfalarda banner reklamları verebilirsiniz. Banner alanlarında reklam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hemen sponsor olmak istiyorsanız aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz.