2013 yılından bu yana yayın hayatına kesintisiz devam eden dergiCE ailesi, bilim, teknoloji, eğitim, edebiyat, eğlence, yaşam gibi konularda içerikler üretmektedir. Aylık 20.00’den fazla trafik çekmektedir. Ayrıca Müzik, spor, test gibi dinamik içeriklerle de eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

dergiCE’nin okuyucu kitlesi, yazmayı ve okumayı sevenler, dergi düşkünü akademisyenlerdir. Sosyal medya takipçileriyle de kapılarını teknolojiyi seven, genç, sosyal, yüksek profilli internet kullanıcılarına kapılarını açmaktadır. Eğlence ve bilgi severlere ulaşmak için çeşitli reklam kampanyalarımızdan bilgi almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşmanız yeterli, hızlıca geri dönüş yapacağız.

Dergice’de firmanıza özel, test, liste vs sponsorlu viral içerik hazırlayarak reklam verebilirsiniz. Sitemize üye olarak markanızı güçlendirecek viral içerikler oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz!

Aynı zamanda daha önce oluşturulan dinamik içeriklerde farklı yer ve sayfalarda banner reklamları verebilirsiniz. Banner alanlarında reklam fiyatları hakkında detaylı bilgi öğrenmek ve hemen rezervasyon yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz.