dergiCE’de reklam vermek

2013 yılından bugüne, yayın hayatına kesintisiz devam eden dergiCE, eğlence, yaşam, eğitim, gündem gibi konularda içerikler üretmektedir. Ayrıca kullanıcılarına video, liste, test gibi dinamik içeriklerle keyifli bir ortam sunmaktadır. Herhangi bir şişirme olmadan tamamen organik aylık 70.000’den fazla trafik çekmektedir.

* * *

Reklam Stilleri

Banner Reklamı

Anasayfa başta olmak üzere 300×250 ve 728×90 boyutlarında banner alanlarında şirketinizin reklamını yayınlayabiliriz.

Popup Reklamı

dergiCE sitesine giriş yapan herkesin karşısına çıkan popup çalışmasıdır. Tıklanması halinde siteniz ziyaretçi akınına uğrayacaktır.

Sponsorlu İçerik

dergiCE sitesinde yer alan herhangi bir içeriğin sponsorluğunu alarak o içeriğe giren herkese reklam sağlayabilirsiniz.

Videolu Tanıtım

Şirketinizin yer aldığı bir top 10 listesinde sponsorluğunu yaptığımız bir tanıtım videonuzu hazırlayabiliriz.

Advertorial İçerik

dergiCE’de dilediğiniz içerikte ya da yeni üretilecek içerikte bağlantı linki vererek, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Özel Projeler

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, geniş kapsamlı ve farklılık gösteren özel projelerle markanızı hedeflediğiniz noktaya taşıyabiliriz.

* * *

Hemen reklam vermeye başlayın!

dergiCE’nin benzersiz kitlesi, yazma ve okuma düşkünü, paylaşmayı seven gençlerden oluşmaktadır. Sosyal medya takipçileriyle de teknolojiyi seven, sosyal ve yüksek profilli internet kullanıcılarına kapılarını herkese açmış durumdayız. Eğlence ve bilgi severlere ulaşmak için çeşitli reklam kampanyalarımızdan bilgi almak isterseniz, formu doldurarak bize ulaşmanız yeterli, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

dergiCE’de firmanıza özel, test, liste gibi sponsorlu viral içerik hazırlayarak da reklam verebilirsiniz. dergiCE’ye üye olarak profilinizi tamamladıktan sonra kullanıcı adınızla birlikte belirli aralıklarla viral içerikler yayınlamaya başlayabilirsiniz! Aynı zamanda daha önce oluşturulan yüksek hitli içeriklerin sponsorluğunu alarak, hemen reklam vermeniz de mümkün. dergiCE’de reklam vererek, markanıza değer katın. Sorularınız ve daha fazla bilgi için formu doldurarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek dergiCE İçerikleri

    * * *

    Referanslar

    Lütfen üye girişi yapın!