Reklam

2013 yılından bu yana, yayın hayatına kesintisiz devam eden dergiCE, eğlence, yaşam, eğitim, gündem gibi konularda içerikler üretmektedir. Aylık 20.000’den fazla organik trafik çekmektedir. Ayrıca kullanıcılarına video, liste, test gibi dinamik içeriklerle eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

dergiCE’nin okuyucu kitlesi, yazma ve okuma düşkünü, paylaşmayı seven gençlerden oluşmaktadır. Sosyal medya takipçileriyle de teknolojiyi seven, sosyal ve yüksek profilli internet kullanıcılarına kapılarını herkese açmaktadır. Eğlence ve bilgi severlere ulaşmak için çeşitli reklam kampanyalarımızdan bilgi almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşmanız yeterli, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Dergice’de firmanıza özel, test, liste gibi sponsorlu viral içerik hazırlayarak da reklam verebilirsiniz. dergiCE’ye üye olarak markanızı güçlendirmek için viral içerikler oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz!

Aynı zamanda daha önce oluşturulan yüksek hitli içeriklerde farklı yer ve sayfalarda banner reklamları verebilirsiniz. Banner alanlarında reklam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hemen sponsor olmak istiyorsanız aşağıdaki bilgi formunu doldurunuz. Ya da marketing@dergice.com adresinden bizimle irtibata geçiniz.