Dizi ve Film İzlenebilecek Dijital Platformlar

2 dk okuma süresi


11
36 Paylaşım, 11 puan

Günümüzde dijital alanda film ve dizi platformları oldukça popüler hale geldi. Ve dijital platformlar televizyondan daha çok tercih edilir durumda. Hal böyle olunca dijital yayıncılık, bir hayli önem kazanmaya başladı. Bizler de sizler için dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar listesi hazırladık.

1. BeIN CONNECT

dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar

BeIN CONNECT, Digitürk’ün online platformu olarak oldukça dikkat çekiyor. BeIN CONNECT film, yerli dizi, canlı TV ve canlı spor gibi birçok kategoriyi bünyesinde barındırıyor. Bu platforma üye olmak içinse Digitürk’e üye olmanız gerekiyor.

2. Puhutv

dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar

Puhutv, ülkemizde en çok izlenen yerli platformlardan biri. Puhutv orijinal filmleri ve TV’de yayınlanan dizilerin sonraki gün yayınlaması nedeniyle birçok izleyici tarafından tercih ediliyor. Yerli ve yabancı birçok diziye erişim sağlayan puhutv, dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar listemizde yerini aldı.

3. BluTV

dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar

BluTV, ülkemizde dijital yayıncılığın öncülerindendir. Özgün dizilerin yanında yerli ve yabancı birçok film izlemek de mümkün. İzleyenlerin memnun kaldıkları blutv platformuna üye olmak için aylık 19,99 TL ödemeniz gerekiyor.

4. Netflix

dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar

Netflix, online yayıncılık alanında oldukça başarılı bir platform. Tüm dünyanın izlediği popüler dizileri bünyesine taşıyan Netflix, ülkemizde de fazlasıyla tercih ediliyor. Bu platformda dizi, film ve ilgi çekici belgeseller bulunuyor. Ülkemizde ilk yerli yapım olan Hakan: Muhafız da bu platformda bulunuyor. Netflix paketleri, temel 17.99 TL, standart 29.99 TL, özel 41.99 TL olarak karşımıza çıkıyor.

5. FoxPlay

FoxPlay ülkemizde yeni denebilecek bir platform. Fox kanalında yayınlanan dizileri ve orijinal içerikleriyle izleyiciler tarafından tercih ediliyor. Yeşilçam’dan bugün yayınlanan birçok diziye ulaşabilmeniz mümkün. FOXPlay, ücretsiz olarak hizmet veriyor.

6. Mubi

Mubi,  dijital yayıncılıkta tercih edilen önemli yayınlardan biri. Mubi diğer platformlara nazaran sanatsal filmlerin daha çok yer aldığı bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Geniş bir skalaya sahip olan Mubi, aylık 19,99 TL karşılığında hizmet veriyor.

7. Turkcell TV Plus

TV Plus, Turkcell’in popüler uygulamalarından biri. TV Plus için dijital televizyonda denilebilir çünkü her kanalı TV Plus’ta bulmak mümkün. Yerli ve yabancı dizi bakımından da zengin olan platform web, tablet ve telefonda kullanmak için 9.90 TL, televizyonda kullanmak için ise aylık 24.90 TL ödemeniz gerekiyor.

8. Tivibu

Tivibu, Türk Telekom’un eğlence platformu. Her cihazda hizmet veren Tivibu birçok kategoriyi barındırıyor. Örneğin televizyon kanalları, dizi, sinema, spor gibi birçok içeriğe sahip. Ücretlendirme ise seçilen pakete göre farklılık gösteriyor.

9. D-SMART Go

D-SMART Go, dizi ve film bakımından oldukça kaliteli bir platform. Canlı TV, spor, belgesel ve daha birçok içerikle hizmet veriyor. D-SMART Go’yu kullanmak istiyorsanız hem D-SMART üyesi olmalısınız, hem de paketinize ek para ödemelisiniz.

10. Vodafone TV

dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar

Vodafone TV, Turkcell TV Plus gibi hizmet veren platformlardan biri. Dizi, film, canlı TV ve belgesel gibi içeriklerin yer aldığı Vodafone TV kullanıcılarına yönelik fiyatlar sunuyor. Fiyat, performans çıtasıyla Vodafone TV, dizi ve film izlenebilecek dijital platformlar listemizde kendine yer buluyor.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak