Başımızın Tacı Annelerimize Özel Hediye Fikirleri

4 dk okuma süresi


2
11 Paylaşım, 2 puan

Her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü için “Acaba ne alabiliriz?” diye düşünüyor insan. Başımızın tacı annelerimize, bir günlüğüne de olsa onları özel hissettirecek ve mutlu edecek bir hediye konusu bizi daha farklı fikirleri ve objeleri tercih etmemizi sağlıyor. Bizi bir an olsun aklından çıkarmayan annelerimizi bu özel günde mutlu etmeye çalışacağız, o yüzden en azından özel bir şeyler düşünmemiz gerekir. Biz de sizlere ilham kaynağı olabilecek mükemmel hediye fikirleri ile geldik. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun!

1. Yazılı Mutfak Önlüğü

Başımızın Tacı Annelerimize Özel Hediye Fikirleri

Hepimiz aşinayız ki annelerimizin en çok vakit geçirdiği bölüm mutfak. Onlara her kullandığında sizi anımsatacak, ufak fakat onlar için çok değerli bir hediye olabilecek mutfak önlüğü hediye edebilirsiniz. Evet, size basit gelebilir ama meleklerimizin evlatlarından aldıkları üzerinde güzel yazılar yazan bir önlüğe bakınca kim gurur duymaz ki! Üzerinde “Oğlundan/Kızından sana şaheserler ortaya çıkarman için.” tarzında özlü sözler yazan önlükler hayal edin, bunlardan sizin için en dokunaklı olanını seçin. Hediyenizi aldığında gözlerindeki mutluluğu düşünebiliyor musunuz?

2. Hoş Bir Parfüm

Parfüm genelde çok tartışılan bir hediyedir, kötü bir imaj yarattığı söylemleri var fakat bu algıları tamamen yıkın. Kendinizi annenizin yerine koyun, canınızdan bir parça size güzel kokular sürmeniz için bir hediye veriyor. Ne kadar güzel bir olay, değil mi? Cinsiyet açısından da bakacak olursak, hangi kadın güzel bir parfüm hediyesi aldığında mutlu olmaz ki? Başımızın tacı annelerimiz, güzel kokulara eminiz ki bayılacaklar. Bizim için onların o güzel kokularının yerini tutmayacak olsa da, kişiye özel bir parfüm ve kendisine yakışır bir hediye olan bu seçeneği listenize ekleyebilirsiniz.

3. Resimli Kupa Bardak

Başımızın Tacı Annelerimize Özel Hediye Fikirleri

Klişe bir hediye olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu gibi objelere resimli hediye seçenekleri ekleyerek basmakalıplık fikirlerden kurtaracak olan sizlersiniz. Hepimiz biliyoruz ki annelerimiz bizimle olan fotoğraflarını, özel günlerimizin fotoğraflarını saklıyor, hatta başköşeye koyuyorlar. Annemizin sizinle özel bir günde veya özel bir anda olan fotoğrafını çeşitli kupalara ve bardaklara bastırarak çok sevdikleri içecekleri gözlerindeki mutluluk eşliğinde içmelerini sağlayabiliriz. Hangi fotoğrafı bastıracağınız veya üzerine ne yazacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

4. Baskılı Yastık

Meleklerimiz için en özel fikirlerden biri bu olabilir. Başımızın tacı annelerimize bu tarzda bayılacakları bir ürün hediyesi, kendisini özel hissettirecektir. Evlerin koltuklarını ve yataklarını bu yastıklarla süslemek çok hoşlarına gidecektir. Neden anlamlı ve güzel bir yazı ya da resim olmasın ki köşelerde? Baktıklarında içlerinin açılacağı, göğüslerinin kabaracağı bir görsel ile yastık veya yastık kılıfı bastırabilirsiniz. Hiç kuşkusuz çok beğenecekler. İnanın kocaman bir sarılma sizi bekliyor olacak, hazır olun!

5. Resimli Dekoratif Tabak

Başımızın Tacı Annelerimize Özel Hediye Fikirleri

Kulağa çok gereksiz ve kullanışsız gibi gelebilir. Ancak annelerimiz evin en gözde kısımlarına bizlerden hatıra eşyaları koymaya bayılır. Bu özel eşyaların üstünde bir de annenizin sizinle çektirdiği bir fotoğrafı düşünün. Başımızın tacı meleklerimiz, bu objelere bakmaya doyamayacaklar. Annelerimizin en sevdiği alanda en haz aldığı şeyin bir karışımı olan bu hediye fikri, bizce en nadide olan parçalardan bir tanesi. Onun için çok özel bir dekoratif tabak, baş köşede durabilir. Tabi burada yaratıcılığınız size öncü olacak.

6. Baskılı Kesme Tahtası

Bazı objeler vardır ki annelerimizin elinden hiç eksik olmaz. Sürekli bulundukları ve iş yaptıkları noktalarda kullanacakları özel malzemeler onlar için çok önemli ve değerlidir. İşte kesme tahtası, tam da öyle bir hediye diyebiliriz. İnce düşünceli bir hediye fikri olduğunun garantisini veriyoruz. Sürekli vakit geçirdiği yerlerde sizden ona özel yazılı ve resimli bir kesme tahtası annelerimizi özel hissettirecek ve çok mutlu edecektir. “Seni çok seviyorum, canım annem.” veya “Damak tadımın iç mimarı.” gibi yazılar ile değerli annelerimizi sevindirebiliriz.

7. İsim Yazılı Kolye

Başımızın Tacı Annelerimize Özel Hediye Fikirleri

Öyle bir hediye düşünün ki, annelerimiz bu hediyeyi uzun süreler boynunda taşıyacaklar. Ancak bu hediyede basite kaçmamanız bizden size en önemli tavsiye olabilir! En yaratıcı ve farklı kolye modelini bulup üzerine sizin veya annenizin ismini yazdırabilirsiniz (iç içe, üç kalpte farklı isimler yazması gibi). Annenizin isminden önce kendi isminize önem verin, düşüncenizin aksine kendi isimlerini taşımaktansa sizin isminizi taşımaları onlara daha çok mutluluk ve huzur verecektir. Başımızın tacı annelerimize özel hediye fikirleri listemizdeki kişiye özel kolye, içinize sindiyse hemen internetten isim yazılı kolye modelleri bakmaya başlayabilirsiniz.

8. Baskılı Telefon Kılıfı

Annelerimizi sevindirecek hediyeler arasında en ince düşünceli olanı bu hediye diyebiliriz. Telefonlarının arkasında beraber bir fotoğrafınızın olduğu kılıf, annelerimiz için gurur kaynağı olacaktır. Özellikle arkadaşlarından birisi görüp “Kim bu çocuk?” diye sorduğunda yüzlerindeki mutluluk ve gururla cevap verişlerini düşünebilirsiniz. Ne kadar doğru bir hediye aldığınızı o zaman anlayacaksınız. Fotoğraf olmak zorunda da değil, güzel ve dokunaklı bir yazı da olabilir. Tabi bizim tavsiyemiz fotoğraftan yana. Fikri kaptığınıza göre, icraat vakti geldi de geçiyor!

9. Fotoğraf Albümü

Annelerimiz genelde bizim her anımızı fotoğraf olarak saklar. Evin bir köşesi her zaman fotoğraf albümlerine ayrılır. Oraya bir de sizin, varsa kardeşleriniz ile tüm ailenizin fotoğraf albümünü ekleyebilirsiniz. Bu mükemmel hediye fikri için güzel bir albüm seçin. Ailenizin fotoğrafları ile doldurun albümünüzü ve annenize hediye edin. Emin olun, anneniz bu günü ve hediyeyi asla unutmayacak, yaşadığı sürece saklayacaktır. Yıllar sonra albümü açıp baktığınızda nasıl bir hediye aldığınızı görecek ve nostalji rüzgarına kapılacaksınız. Eğer bu hediyeyi düşünür ve alırsanız, bizi de unutmayın!

10. Şık Bir Elbise

Başımızın Tacı Annelerimize Özel Hediye Fikirleri

Başımızın tacı annelerimiz çoğunlukla bizi düşündükleri için kendilerini şımartmak pek akıllarına gelmez. Ama bu durum, bizim onları değerli hissettirmeyeceğimiz anlamına gelmez! Bilmiyorsanız gizlice annenizin bedenini öğrenin ve hemen onun çok beğeneceği şık bir elbise arayışına başlayın. O kıyafet bir köşede duracak ve giyileceği özel günü bekleyecektir. Sizden bu hediyeyi aldıklarında, hatta bu elbiseyi her giydiklerinde, sizin bu ince düşünceniz akıllarına gelecek. İçleri mutluluk ile dolacaktır. Tabi yanında güzel bir söz ile hediye paketinde vermeniz bizden tavsiye!

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
5
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!