Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

3 dk okuma süresi


7
9 Paylaşım, 7 puan

Güneş, yaz mevsiminin yaydığı sımsıcak hava… Tüm coşkusuyla yaz ayları akarken, kimimiz tatil yaptığı yerde, kimimiz ansızın yolda derede aşık oluveririz. Nedendir bilinmez ama yazın aşık oluverir bir çoğumuz. Aşkı hafife almaya gelmez, işte bir birey olarak yaz aşkı konusunda dikkat etmeniz gerekenler var. Bu aşkın peşinden koşup mutluluğa erenler de azımsanmayacak kadar çok. Bizde bir nebze olsun size yardımcı olacak düşüncesiyle yaz aşkı hakkında burç yorumları listesi hazırladık.

1. Koç Burcu

Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar için Temmuz ayı, ilişkilerinde bir sınav ayı olacak. Daha tutkulu ve daha fazla sahiplenme duygusu içinde olacaklar. Ev ve aile ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bu ay içinde uçarı Koç’lar kendileri için bir hayat arkadaşı bulmak isteyecekler. Hastalık derecesindeki tutkulara dikkat.

2. Boğa Burcu

Boğa Burcu

Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar için bu yazın romantik aşıkları deyimini kullanmak hiç de fena olmaz. Eski aşklar gündeme gelebilir. Geçen sene yarım kaldığını düşündüğünüz yaz aşkınız ile romantik yakınlaşmalar yaşanabilir. Hayatınızın aşkı çok yakın çevrenizden karşınıza çıkabilir.

3. İkizler Burcu

Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

Yükselen burcu İkizler olanlar ve İkizler burcu için ise aşk; bu yaz için tutku ve kıskançlık demek. Çok kıskanılabilirsiniz, sevdiğinizi tahmin edemeyeceğiniz bir şekilde kıskanabilirsiniz de. Bu yaz İkizler burçları aşklarına sahip çıkmayı öğrenecek. Cazibeniz çok yüksek.

4. Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar ise bu yazın aşktan yana en şanslı burçları olduklarını söylemek mümkün. Aşk, aşk ve daha fazla aşk. Yine de aşkın büyüsüne kapılarak, gerçeklerden çok fazla uzaklaşmamakta fayda var. Bazı tutkular, acı gerçekleri maskeleyebilir.

5. Aslan Burcu

Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar için ise bu yaz aşk, sorumluluk demek. Artık ilişkilerde ciddi düşünmenin zamanıdır. Uzun süreden beri devam eden ilişkilerde bir dönüm noktası görülmekte, birden ilişkiler sonlanabilir, ne olduğunu anlamadan ruh eşinizle karşılaşıp, evlilik kararları almanız da olasıdır.

6. Başak Burcu

Başak Burcu

Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar ise bu yaz, uzun zamandır unuttukları bir şeyi keşfedecekler: Aşk için kendi sınırlarını çekmeyi. Fedakar Başak burçları artık aşk için kendilerini feda etmeyi bırakarak, aşklarına karşılık arayacaklar. Bu da onları hiç ummadıkları kadar çekici yapacak. Aşkın, fiziksel hazlarıyla tanışacaklar.

7. Terazi Burcu

Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar için ise Temmuz ayında aşk, romantik buluşmalar demek. Eski filmlerden kalan o güzel sahneleri yaşayacaklar. Duygularını hiç olmadığı kadar net ifade edecek ve karşılık bulacaklar. Uzun zamandır yaşadıkları kararsızlık, yerini güven duygusuna bırakacak.

8. Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar için ise bu yaz son derece “hareketli” geçecek. Pek çok uzak ülkeye seyahat etme imkanı bulabilir ve sınır ötesi aşklar yaşayabilirler. Bu ay içinde kendilerini son derece gözü pek ve cesur hissedecekler. İlk adımı atan ve kazanan olacaklar.

9. Yay Burcu

Yay Burcu

Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar ise Temmuz ayı içinde ilişkilerinde bir güç dengesi ya da dengesizliği ile karşı karşıya kalabilirler. Aile baskısı nedeniyle bir takım istemedikleri kararları vermek zorunda kalabilirler. Bu ay içinde sergileyecekleri aşırı gelenekçi tutum ile, istemeden de olsa, aşk hayatlarını zora sokabilirler.

10. Oğlak Burcu

Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar için ise evlilik zamanı! Ruh eşleri bu yaz onları bulacak. Akıl, ruh ve duyguları ile kendilerini belik de ilk defa bir bütünün parçası hissedecekler. Bu yaz Oğlakları hiç alışık olmadığımız kadar neşeli göreceğiz.

11. Kova Burcu

Kova Burcu

Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar için ise bu yaz çalışarak geçecek. İş hayatları son derece büyük fırsatlarla dolu olacak. Bu fırsatlar o kadar art arda gelecek ki bazen hangisine evet diyeceklerini şaşıracaklar. Bu yaz sevgili Kovalar işlerini çok büyük bir aşk ile yapacaklar.

12. Balık Burcu

Yaz Aşkı Yaşayanların Burç Yorumları

Yaz aşkı burç yorumları listemizde, balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar için Temmuz ayında söylenebilecek en güzel söz; arayıp da bulamadığınız insan diyebiliriz. Ruh eşleri ile karşılaşma zamanı. Evli Balıklar bu ay içinde çocuk sahibi olabilirler. Bir süredir durağan olan aşk hayatı artık hareketlenecek. Uzun zamandır hak ettikleri mutluluk kapılarını çalıyor.


dergiCE üyeleri ne diyor?

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
12
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç