Burçlara Göre Vücuttaki En Erojen Bölgeler

3 dk okuma süresi


3
11 Paylaşım, 3 puan

Duygusal ilişkilerimiz, sandığımızdan daha karmaşık halde ilerleyebiliyor. Özellikle de konu seks olduğunda. Sosyal yaşantınızda iletişim önemli olduğu kadar cinsel ilişkilerde de iletişim oldukça önem teşkil ediyor. Ama eğer siz partneriniz için doğru noktaları bulmak ve vücuduyla doğru bir iletişim kurmakta zorlanıyorsanız, burçlara göre vücuttaki en erojen bölgeler yazımıza mutlaka göz atın.

Koç Burcu – Kafa Bölgesi

Burçlara Göre Vücuttaki En Erojen Bölgeler

Burçlara göre en erojen bölgeler listemize, burç kuşağındaki ilk burç olan, ateş grubundaki Koç burçları, baş bölgesine hafif dokunuş ve masajlardan, saçların yavaşça çekilmesinden ve kulakların arkasının nazikçe okşanmasından çok hoşlanıyorlar.

Boğa Burcu – Boyun Bölgesi

Burçlara Göre Vücuttaki En Erojen Bölgeler

Toprak grubundan olan boğa burçları, boynun nazikçe okşanmasının yanı sıra sırta doğru ufak temasları da oldukça seveceğini söyleyebiliriz. Hatta yavaş yavaş, aşağı inen hafif dokunuşları, tekrar boyuna çekmeye ve o zevk noktasında kalmaya çalışabilirler.

İkizler Burcu – Kol Bölgesi

Burçlara Göre Vücuttaki En Erojen Bölgeler

Oldukça dengesiz ve aynı zamanda fazlaca yaratıcı olan İkizler burcu, Yunan mitolojisinde isimleri Castor ve Pollux olan, ikiz kardeşlerle ilişkilendirilirler. Belki de bu yüzden, kollar dahil olmak üzere çift olan her şeye zaafları vardır. Seks sırasında kollarının hafifçe tutulmasından ya da kollarına ufak dokunuşlarda bulunulmasından fazlaca hoşlanabilirler.

Yengeç Burcu – Göğüs Bölgesi

Burçlara Göre Vücuttaki En Erojen Bölgeler

Duygusal ve son derece sadık burçlar olan yengeçler, oldukça hassas bir yapıya sahiptirler. Genellikle göğüs ve çevresindeki bölgedeki her türlü dokunuş ve temasa duyarlıdır. Ufak öpücükler ve göğüs uçlarından hafifçe ısırılması fazlasıyla hoşlarına gidebilir.

Aslan Burcu – Omurga Bölgesi

Burçlara Göre Vücuttaki En Erojen Bölgeler

Aslan burçları aceleden hiç hoşlanmazlar, onları haz noktasına çıkarmak oldukça zordur ve meşakkatlidir. Hafif dokunuşları, omurgalarında yumuşakça gezen parmakları ve vücutlarında küçük daireler çizilmesini sevebilirler. Bedenin merkezi olan omurga, aslan burçlarının merkezde olma arzusunu temsil eder. Sırtında, özellikle omurga hizasındaki öpücükler onu hazza fazlasıyla yaklaştırabilir.

Başak Burcu – Bel Bölgesi

Toprak grubundaki başak burçlarının en önemli özelliklerinden biri düzenleyici kişiler olmasıdır. Bu yüzden sindirim sistemiyle ilişkilendirilirler. Karın ve bel bölgesindeki yumuşak ve hafif dokunuşlar; başaklara göre tutkulu bir seks yaşamak için en temel unsurdur.

Terazi – Kalça ve Sırt Bölgesi

Terazi burçları, kalça bölgesindeki küçük temaslardan oldukça hoşlanırlar. Eğer partneriniz rahatsızlık duymayacaksa, poposuna küçük bir şaplak oldukça etkili bir başlangıç olabilir. Ayrıca sırtın aşağı kısımlarına dokunulması ve öpülmesi de hoşlarına gidebilir.

Akrep – Genital Bölge

Akrepler burç kuşağında, cinsellikle en fazla ilişkilendirilen burç olarak biliniyor. Seks organlarını yöneten Akrep burçları bu bölgelerdeki yumuşak dokunuşları ve öpücükleri fazlasıyla sevebilirler.

Yay – Kalça ve Bacak Bölgesi

Yaylar için kalçalar ve üst bacaklara yapılan masajlar mutlaka işe yarayan ve onları fazlasıyla erekte eden bölgeler. Yay burçları, keşfetmeyi seven en tutkulu burçlardan biri. Bu nedenle yaylar, kalça ve bacaklara hükmetmeyi ve o bölgenin keşfedilmesini isterler.

Oğlak – Diz Bölgesi

Oldukça pratik bir yapıda olan oğlak burçları, yaşamlarında yöneten olmak ve hükmetmek isterler. Bu yüzden yatakta ters güç dinamiklerini denemek, onlar için heyecan ve keyif vericidir. Diz ve eklemler en çok etkilendikleri noktalardır. Küçük masajlar ve ufak dokunuşlar fazlasıyla etkili olabilir.

Kova – Ayak Bileği Bölgesi

Yaşamlarında inandıkları şeyler için savaşmaya ve dimdik durmaya çalışan kova burçları için bu bölgelerin ele geçirilmesi, hazzın ve keyfin doruğa çıkmasını sağlar. Ayak bölgesine hafif dokunuşlar, oyunlar hatta hükmetme çabaları mutlaka dikkatlerini çekecek ve sevişme sonrasında büyük bir orgazm yaşayacaklardır.

Balık – Ayak Bölgesi

Burçlara göre vücuttaki en erojen bölgeler listemizin son burç kuşağında olan, balık burçlarının çoğunluğu, ayak fetişi olan kişilerdir. Genelleme yapmak istemeyiz fakat durum böyle. Balıkların, kendilerinden önce gelen 11 burçtan, gerekli dersleri aldığı ve tüm vücudun çapası olan ayaklara yöneldikleri kabul edilir. Ayaklara yapılan hafif masajlar ve bu bölgedeki her türlü dokunuş haz duymaları için yeterli olacaktır.

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
3
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!