Uzun İlişkileriyle Gerçek Aşkı Yaşatan Mutlu Hollywood Çiftleri

5 dk okuma süresi


37
12 Paylaşım, 37 puan

Neredeyse her gün magazinlerde yeni bir Holywood çiftinin birlikteliği veya ayrılığına şahit oluruz. Ünlüler, kısa süreli evlilikler ve ilişkiler yaşamaları ile ünlüdür. Bu tür kısa ilişkilerin çoğu sadece 1 ay sürer. Ünlülerin kısa süreli ilişkileri çok bilindik olsa da bazı çiftler, ünlü ilişkilerinin kısa olduğu konusundaki algıları kırmıştır. Kimi Hollywood çiftleri, ilişkileri boyunca aldatma, boşanma ve ayrılık skandalları ile magazinlere konu olmuştur. Kimileri ise ilişkilerini ve evliliklerini korumak için medyadan uzak tutarak gizlenmiştir. Her ne kadar ünlüler reklam ya da daha fazla ün için kısa süreli ilişkileri ile meşhur olsalar da uzun yıllar boyunca ilişkilerini koruyan birçok mutlu çift vardır. İşte uzun ilişkileriyle bizlere de gerçek aşkı gösteren ve yaşatan mutlu Hollywood çiftleri… İyi okumalar!

1. Tom Hanks ve Rita Wilson

Uzun İlişkileriyle Gerçek Aşkı Yaşatan Mutlu Hollywood Çiftleri

Wilson ve Hanks, 1984’te ortak iş anlaşması sebebi ile aynı TV programında bir araya gelmiş ve sette tanışmışlardır. Hanks, tanıştıkları sırada evli olmasına rağmen, Rita ile arasında bir kıvılcım hissetmiş ve ilk adımı atmıştır. Çok sevilen Hollywood çifti neredeyse 32 yıldır evlidir ve çok yakın bir zamanda birlikteliklerini “kutsal” olarak tanımlamışlardır. İkili, 2015’te Rita’ya meme kanseri teşhisi koyulmasından sonra, ilişkilerinin daha da güçlendiğini açıklamışlardır. Ayrıca Rita Wilson, hastalık süreci boyunca Hanks’in kendisi ile oldukça ilgilendiğini ve bununla birlikte birbirlerine daha da yakınlaştığı açıklamasını yapmıştır.

2. Kurt Russell ve Goldie Hawn

Holywood’un altın çifti Kurt ve Goldie, neredeyse 40 yıldır birliktedirler. 1983’ten beri birlikteliğini koruyan bu çift, hiçbir zaman evliliğe adım atmamışlardır. Goldie, bu evlenmeme kararını bir panelde “Evlilik ilginç, psikolojik bir şey. Sadece birine bağlı hissetmek isteyenler için evlilik önemlidir.” diyerek açıklamıştır. Ayrıca aileye katılan Wyatt Russell isimli oğulları ile uzun süreli ilişkilerine renk katmıştır. İlişkilerinden önce Kurt Russell hakkında ilk izlenimlerini, “Çok yakışıklıydı, ama onun hakkında hiçbir iddiası yoktu. Onun bir kadın avcısı olmadığını hemen anladım.” cümleleri ile anlatan Goldie, uzun süreli bir ilişkiye gireceğini o zaman bile tahmin ettiğini söylemektedir.

3. David ve Victoria Beckham

Uzun İlişkileriyle Gerçek Aşkı Yaşatan Mutlu Hollywood Çiftleri

Ünlü İngiliz Beckham çifti, ilk görüşte aşk ile birlikteliğine başlamışlardır. 1997’de Londra’dan Manchester’a uçan bir uçakta karşılaşan ikiliden Victoria, bir uçak biletinin üzerine numarasını yazarak David’e vermiştir ve David hâlâ bu bileti saklamaktadır. Tanıştıktan iki yıl sonra 800 bin dolara mal olan bir düğün ile evlenen çift, mutlu yuvalarını 4 çocuk ile birlikte daha da büyütmüştür. Manchester United’ın ünlü futbolcusu David ve Spice Girls grubunun ünlü üyesi Victoria, evliliklerinden sonra da ünlerini kaybetmemiş, aksine mutlu ve uzun süreli evlilikleri ile magazinin tanınan yüzleri olarak kalmışlardır.

4. Denzel Washington ve Pauletta Pearson

40 yılı aşkın süredir birlikte olan oyuncu çift, 1977’de bir film setinde tanışmıştır. Bu ilişki hakkında magazinlere de konu olan ve diğer aşıklara örnek olması gereken şeylerden biri de Denzel Washington’ın tamı tamına üç kez evlilik teklifi etmiş olmasıdır. Sonunda tüm bu tekliflerden sonra Pauletta’nın teklifi kabul etmesi ile 1883’te evlenerek birlikteliğini bir üst seviyeye taşımışlardır. Evliliklerinden tam 37 yıl sonra, 1995’te nikâhlarını tazeleyen bu güzel çift, biri babasının izinden giderek oyuncu olan dört çocuk sahibi olmuştur. Bu yıldız çiftin tıpkı babası gibi yetenekli bir oyuncu olan oğulları John David Washington, Karanlıkla Karşı Karşıya filmi ilk Oscar ödüllü filmde oynamıştır.

5. Jay-Z ve Beyoncé

Uzun İlişkileriyle Gerçek Aşkı Yaşatan Mutlu Hollywood Çiftleri

Dünyanın en ünlü müzisyenlerinden olan Beyonce ve Jay-Z çifti uzun süreli ve birbirine sadık ilişkileriyle gerçek aşkı yaşatan mutlu Hollywood çiftleri arasındadır. Beyonce, Jay ile yalnızca 18 yaşında iken tanışmıştır ve ilişkileri tam 1 sene sonra resmî olarak başlamıştır. Ancak Beyonce’nin 25 yaşından önce evlenmeme gibi bir kuralı olduğundan dolayı ünlü çift evliliği bir süre ertelemiştir. Nisan 2008’de yüzük takan ve birlikteliğini evlilikleri ile bir üst basamağa taşıyan çift, oldukça gizli ve medyadan uzak bir düğün töreni yapmıştır. Tıpkı evlilikleri gibi ilişkilerini de oldukça gizli tutan çift, iki kız ve bir erkek çocuğa ebeveynlik yapmaktadır.

6. Will Smith ve Jada Pinkett Smith

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir birlikte olan Smith çifti, 1995’te bir televizyon programının seçmelerinde tanışmıştır. 1997’de evlenmeye karar veren çift, düğünlerinin oldukça gergin geçtiğini itiraf etmiştir. Jada Pinkett, düğün gününün korkunç olduğu ve koridorda oturup ağladığı açıklamasını yapmıştır. Ancak tüm bu gerginliğine rağmen Will Smith, bir podcast sırasında, evlilik ilişkilerinin oldukça güzel olduğunu ve ölene kadar eşine karşı olan desteğini esirgemeyeceğini söylemiştir. Will Smith’in önceki ilişkisinden bir tane ve Jada Pinkett ile olan ilişkisinden iki tane olmak üzere toplam 3 çocukları vardır. İkili, son açıklamalarında ilişkilerinin her zamankinden daha güçlü olduğunu söylemişlerdir.

7. Kevin Bacon ve Kyra Sedgwick

Uzun İlişkileriyle Gerçek Aşkı Yaşatan Mutlu Hollywood Çiftleri

Bu iki Manhattanlı aktör, 80’lerin sonunda bir film setinde tanışarak 1988’de evlenmişlerdir. Ancak daha sonra Kyra, ilk tanışmalarının kendisi sadece 12 yaşında iken olduğunu açıklamıştır. Kendinden yedi yaş büyük olan Kevin, tanıştıklarında karşındakinin küçücük bir kız olduğunu söylemiştir. Kyra, başlarda Kevin ile ilgilenmemiş ve tipi olmadığını söylemiştir ancak Lemon Sky filminin setinde çalışırken yakınlaşmaları sonucu, 30 yıllık bir ilişkiye adım atmışlardır. Travis ve Sosie adında iki çocuk sahibi olan aktör çift, uzun ilişkilerinin sırrının evliliklerini sosyal medyaya yansıtmaması olduğunu söylemişlerdir.

8. Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi

2000 yılında bir partide tanışan Ellen ve Portia, 2008’de dünya evine girmiştir. Hollywood’un en sevilen LGBTİ çifti olan ikili, yaklaşık 20 yıldır birlikteliklerini sürdürmektedirler. Bazı magazinciler Ellen ve Portia’nın evliliğinin kötü ilerlediğini iddia etmiş olsa da Ellen bu haberleri yalanlayarak ilişkilerinin daha da güçlendiğini söylemiştir. People dergisinin Ekim 2016 kapağında yer alan Ellen, en yakın arkadaşı ile evli olmasının harika olduğu hakkında açıklamalar yapmıştır. Bu güzel Hollywood çifti, birbirlerine sahip olduğu için çok şanslı olduklarını ve ilişkilerinden oldukça memnun olduklarını da belirtmiştir.

9. Oprah Winfrey ve Stedman Graham

1986’da bir yardım etkinliğinde tanışan çift, ilişkilerinin ayrıntılarını hep gizli tutmuşlardır. Oprah ve Stedman çifti hemen hemen 34 yıldır birlikte olmalarına rağmen hiç evlenmemiştir ancak 2012’de oldukça gizli ve küçük bir nişan töreni yapmışlardır. Bu çiftin hiç evlenmemesinin sebebi sorulduğunda ise evlendiklerinde ilişkilerinin sıkıcı olacağı ve eğer evlenmiş olsalardı bugün birlikte olmayacaklarını söylemişlerdir. Ayrıca ilişkilerinin diğer normal ilişkilerden biri olmasını istemediklerini açıklamışlardır. Oprah ve Stedman ikilisi de uzun ilişkileriyle gerçek aşkı bizlere de yaşatan mutlu Hollywood çiftleri arasındadır.

10. Mark Harmon ve Pam Dawber

Uzun İlişkileriyle Gerçek Aşkı Yaşatan Mutlu Hollywood Çiftleri

Mark ve Pam, ortak bir arkadaş tarafından tanıştırılmıştır ve ilişkileri başladığından itibaren ikisinin arasındaki ilişki hakkında kimse bir şey öğrenememiştir. Nişanlı oldukları sırada yapılan bir röportajda Pam, “Bir şeyleri gizli tutmaya çalışmıyoruz, sadece basın tarafından ilişkimizin sömürülmesini istemiyoruz.” demiştir. Mutlu ilişkilerinin sırrını medyadan uzak olmasına bağlayan ve 1987’de evlenen çift, iki çocuk sahibi olmuştur. Evliliklerinin uzun sürmesinin sırrı sorulan Mark ve Pam, ikisinin de 30’lu yaşlarında evlenmiş olmaları, bu sebeple tüm aptalca şeyleri ve hataları ilişkiden önce çoktan yapmış olduklarını söylemişlerdir.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
7
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!