Türkiye’de En Çok Para Kazanan 15 Oyuncu

3 dk okuma süresi


4
24 Paylaşım, 4 puan

Türkiye, dünyada dizi ihracatı yapan en büyük ülkelerin başında geliyor. Hal böyle olunca zaten entrikanın, aksiyonun, dramın bol olduğu ülkemizde her an yeni bir dizi projesi kendini gösterebiliyor. Dizi sektöründeki bu savaş, oyuncuların aldığı ücretleri de arttırıyor. Türkiye’de en çok para kazanan 15 oyuncu listemizi okurken dudaklarınız uçuklayacak.

15. Öykü Gürman

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısıyla hayatımıza giren müzisyen Öykü Gürman, Sen Anlat Karadeniz dizisiyle de ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu bizlere kanıtladı. Genç oyuncu Gürman bölüm başına 15.000 lira kazanıyor.

14. İrem Helvacıoğlu

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Sen Anlat Karadeniz dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan genç oyuncu İrem Helvacıoğlu, bölüm başına 20.000 lira kazanıyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda aldığı ücret ne kadar yükselecek, zira gösterdiği performans ile ülkece büyük takdir topluyor.

13. Aslıhan Gürbüz

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Yahşi Cazibe dizisiyle ünlenen güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz, Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile tüm ülkece tanınmıştı. Bu tanınırlık ona iyi de bir gelir getirdi. Güzel oyuncunun en son aldığı bölüm başı ücreti 40.000 lira.

12. Sinem Kobal

Lepiska saçları ve güzelliği ile kendine hayran bırakan oyuncu, Selena dizisinden sonra ivme kazandığı kariyerinde oldukça iyi para kazanıyor. Sinem Kobal’ın bölüm başı istediği ücret tam tamına 40.000 lira.

11. Burçin Terzioğlu

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Poyraz Karayel dizisiyle ününe ün katan güzel oyuncu Burçin Terzioğlu aldığı paranın hakkını veren isimlerden. Öyle ki tecrübeli oyuncunun, performansı tüm ülkece sevilerek takip ediliyor. Terzioğlu’nun bölüm başı aldığı ücret 45.000 lira.

10. Elçin Sangu

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisiyle geniş kitlelere kendini tanıtan güzel oyuncu Sangu, son dizisiyle tüm ülkeye şöhretini ve oyunculuğunu ilan etti. Projenin henüz başında 15.000 liraya anlaşan genç oyuncunun şu an kazandığı bölüm başı ücret tam tamına 45.000 lira.

9. İlker Kaleli

Türkiye'de en çok para kazanan oyuncu

Poyraz Karayel dizisinin başrolü Kaleli, yakışıklılığı ve kusursuz oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakırken, aldığı paranın da hakkını veriyor. Bölüm başı kazandığı 50.000 lira ile Türkiye’de en çok para kazanan 15 oyuncu listemize de balıklama giriş yapmış oluyor.

8. Engin Akyürek

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Yakışıklı oyuncuyu iki yıl önce biten Kara Para Aşk dizisiyle tanımayan kalmadı. Hem gösterdiği performans hem de karizmasıyla tüm Türkiye onu bağrına bastı. Engin Akyürek’in son ücreti bölüm başına 60.000 lira.

7. Engin Altan Düzyatan

Türkiye'de en çok para kazanan oyuncu

Tecrübeli oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisiyle reyting rekorlarını altüst etti. Tabii bu rekorların da ona güzel bir getirisi oldu. Bölüm başı 100.000 lira aldığı iddia edilse de Altan Bey bu iddiaları yalanladı. Yakışıklı oyuncunun bölüm başı aldığı ücret 65.000 lira.

6. Çağatay Ulusoy

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi Hakan: Muhafız’ın başrolü, genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy. Netflix yapımı dizide aldığı ücret sır gibi saklanıyor olsa son dizisinden aldığı bölüm başı ücret ile Türkiye’de en çok para kazanan 15 oyuncu listemize güzel bir giriş yapıyor. Genç oyuncunun bölüm başı kazandığı ücret 75.000 lira.

5. Tuba Büyüküstün

Dizi sektöründe kadın oyuncuların çok üstünde paralar kazanıyor güzel oyuncu. O derin ela gözleriyle bir kez bakıyor ve aklımızı başımızdan alıyor. Güzel oyuncunun son projesinde aldığı bölüm başı ücret tam tamına 120.000 lira.

4. Beren Saat

Türkiye'de en çok para kazanan oyuncu

Türkiye’de en çok para kazanan 15 oyuncu arasında dördüncü sırada olsa da Beren Saat, Türkiye’de en çok para kazanan kadın oyuncular arasında bir numara oluyor güzel oyuncu. Aşk-ı Memnu dizisiyle tüm ülke tarafından tanınan Beren Saat, son olarak yeni bir Netflix projesi olan Atiye’den alacağı bölüm başı ücret 150.000 lira

3. Halit Ergenç

Vatanım Sensin dizisiyle reytingleri alt üst eden tecrübeli oyuncu aldığı ücret ile de başımızı döndürüyor. Neredeyse her dizisiyle yapımcılara büyük paralar kazandıran Ergenç, son projesinde bölüm başına 160.000 lira kazanarak Türkiye’de en çok para kazanan 15 oyuncu listemizin üçüncü sırasına göz kırpıyor.

2. Kıvanç Tatlıtuğ

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Geldik iki gözümüzün çiçeği Kıvanç Tatlıtuğ’a. Aşk-ı Memnu ile tüm ülkenin gönlüne taht kuran Tatlıtuğ, Kuzey Güney dizisiyle şöhretini tüm ülkeye duyurdu. Son projesinde bölüm başına aldığı ücret ise 180.000 lira.

1. Kenan İmirzalıoğlu

Türkiye'de En Çok Para Kazanan Oyuncu

Ve geldik Türkiye’de en çok para kazanan 15 oyuncu listemizin birincisine. Birincimiz tabii ki Kenan İmirzalıoğlu. Bölüm başına tam tamına 400.000 lira kazanan tecrübeli oyuncu aldığı ücret ile bırakın Türkiye’yi, tüm dünyada en çok para kazanan oyuncular arasında kendine yer buluyor.

Ülkemizde oyuncuların dizilerden kazandığı paralar gerçekten insanın başını döndürüyor. İsterseniz bir de dünyada en çok kazanan sporcular içeriğimize de bir göz atabilirsiniz.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Olamaz Olamaz
2
Olamaz
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
4
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!