Türk Magazin Dünyasına Damga Vurmuş Ünlü Çiftler

5 dk okuma süresi


6
11 Paylaşım, 6 puan

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz birbirinden değerli ünlü isimlerin yaşadıkları herkesi meraka sürüklemiştir. Hayranı olduğumuz, sevdiğimiz ya da sevmediğimiz ünlülerinde kendilerine ait özel hayatları vardır. Sahip oldukları şöhretin getirdiği tüm eleştirilere rağmen kalplerinin sesini dinleyip kendi ailelerini kurmuşlardır. Yaptıkları birçok şeyle olay olan ünlülerden bazıları başarılı evlilikleriyle de gündem olmuştur. Kimi zaman dizi setlerinde kimi zaman da arkadaş ortamlarında başlayan ilişkileriyle Türk magazin dünyasına damga vurmuş en sevilen ve haklarında çokça konuşulan ünlü çiftler sizlerle, keyifli okumalar dileriz.

1. Bergüzar Korel – Halit Ergenç

Türk Magazin Dünyasına Damga Vurmuş Ünlü Çiftler

Daha önceden tanışan çiftin, dönemin meşhur dizisi Binbir Gece’de birlikte rol almalarıyla arkadaşlıkları ilerlemiştir. Dizide iki yıl boyunca rol icabı aşk yaşayan çift, dizinin son senesinde arkadaşlarıyla Paris seyahatine çıkmışlardır. Türk magazin dünyasına damga vurmuş ikilinin aşk kıvılcımları Paris’te alevlenmiştir. Ünlü çift, Ağustos 2009’da nikâh masasına oturmuştur. Les Ottomans Otel’de görkemli bir düğünle evlenen çiftin aşkları hala ilk günkü gibi tazedir. Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, ilk çocukları Ali’yi bir yıl sonra kucaklarına almışlardır. Mart 2020’de ise ikinci çocukları Han ile yeniden anne baba olma duygusunu tatmışlardır.

2. Fahriye Evcen – Burak Özçivit

2013’te Çalıkuşu dizisinde ekran karşısında ilk kez yan yana gelmişlerdir. Ünlü çift ekrana verdikleri enerjiyle hayranları tarafından yakıştırılmıştır. Daha sonra hikâyesi Özçivit’e ait olan Aşk Sana Benzer filmiyle ilişkileri başlamıştır. Başlarda magazinden kaçarken 2015’te bundan vazgeçip Evcen’in İstinye’deki dairesinde birlikte yaşamaya başlamışlardır. Haklarında kıskançlık dedikoduları çıkan Özçivit bu haberleri yalanlamıştır. Özçivit 2016’da, sevgilisi için organize ettiği doğum günü partisinde önünde diz çökmüştür. Dört ay sonra nişanlanan çift, 29 Haziran 2017’de dünya evine girmiştir. Nisan 2019’da oğulları Karan ile birlikte anne ve baba olmuşlardır.

3. Neslihan Atagül – Kadir Doğulu

Türk Magazin Dünyasına Damga Vurmuş Ünlü Çiftler

Ünlü çift 2013’de Fatih Harbiye dizisinde tanışmıştır. Dizideki aşkları zamanla gerçek bir aşka dönüşmüştür. Tatlı çift magazin dünyasına dizi seti dışında objektiflere yakalanarak damga vurmuştur. İkili, yakalandıkları zaman ilişkilerini saklamak yerine mutluluk pozları vermiştir. Ünlü çift, İki yıl süren aşkla dolu birlikteliklerini dışarıdan çekinmeden yaşamışlardır. Magazin dünyasında çıkan ayrılık ve kavga dedikodularını yalanlayarak mutluluklarını yaşamaya devam etmişlerdir. 2016’da hayatlarını birleştiren çift hala ilk günkü gibi birbirlerine âşıktır. Doğulu, 2017’de babasını kaybeden Atagül’e verdiği destekle zor günlerde de birlikte güçlü olduklarını göstermiştir.

4. Pınar Altuğ – Yağmur Atacan

İlişkilerinin nasıl başladığı en çok merak edilen çiftler arasında bu ünlü çift, Türk magazin dünyasına damga vurmuş, aralarında ki yaş farkıyla çok konuşulmuştur. Atacan, 2016’da yayınlanan İlk Aşkım dizi setinde Altuğ’un soyunma odasına merhaba diyerek girmiş ve dudaklarından öperek aşkını itiraf etmiştir. Ünlü çift 2008 yılında dünya evine girmiştir. Daha sonra 27 Ocak 2009’da evlilikleri kızları Su ile daha da renklenmiştir. Aşk ne demek yaşayarak anlatan bu güzel çift günümüzde hala yaş farkı eleştirileri almaktadır. Bununla birlikte Altuğ, sosyal medyada ilişkileri hakkında saygısız yorum yapanlardan lafını esirgememektedir.

5. Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu

Türk Magazin Dünyasına Damga Vurmuş Ünlü Çiftler

Ünlü çiftin, Bergüzar Korel’in düzenlediği yılbaşı partisinde yakınlaşmaya başladıkları bilinmektedir. İkilinin o günden sonra aralarında büyük bir aşk başlamıştır. Maço görünüşünün aksine Kenan, detayları bilinmemekle birlikte eşine romantik bir evlilik teklifi etmiştir. Ünlü çift magazin dünyasına verdikleri röportajlarda ruh eşlerini bulduklarını ve birbirlerini tamamladıklarını söylemişlerdir. Magazin dünyasına damga vurmuş çift, 14 Mayıs 2016’da Ayvalık Cunda Adası’nda evlenmiştir. Kalabalık bir ailesi olsun isteyen Kenan, 2020 yılında kızı Lalin ile baba olmanın mutluluğunu tatmıştır. Anne olma duygusunu yaşayan Sinem’e her anında destek olmuştur.

6. Beren Saat – Kenan Doğulu

Ünlü çift, 2012’de Belçim Bilgin’in doğum günü partisinde tanışmıştır. Bir sene 4 ay yaşadıkları sevgililik hayatından sonra evlenme kararı almışlardır. Doğulu, çok âşık olduğunu söylediği eşine 6 kere farklı yerde evlenme teklifi etmiştir. Profesyonel oyuncu ile başarılı şarkıcı 23 Şubat 2014’te nişanlanmışlardır. Ünlü çift 29 Temmuz 2014’te Amerika’nın Los Angeles şehrinde dünya evine girmiştir. Saat ve Doğulu çifti Büyükada’da, düğünlerinde yanlarında bulunamayan arkadaşları için beş yüz kişilik bir davet vermiştir. Magazin dünyasına damga vuran ayrılık haberleri sık sık çıkmış ünlü çift dedikodulara aldırmadan mutlu bir evlilik yaşamaktadır.

7. Pelin Akil – Anıl Altan

Türk Magazin Dünyasına Damga Vurmuş Ünlü Çiftler

Pelin 4 sezon Arka Sıradakiler dizisinde oynamıştır. Ardından çekilen Arka Sıradakiler Umut dizisinde ise Anıl rol almıştır. Eski dizi setini ziyaret eden Pelin, Anıl ile orada tanışmıştır. Pelin’in yurt dışına çıkmasıyla ilişkileri başlayan çiftin birçok ortak noktası bulunmaktadır. Dört yıllık beraberlikten sonra Pelin’le her gününü birlikte geçirmek isteyen Anıl evlilik teklifi hazırlıklarına başlamıştır. Büyükada’da bir otelde doğum gününü kutlayan Pelin’e en büyük sürprizi sevgilisi yapmıştır. Güzel oyuncu, Anıl’ın magazin dünyasına damga vurmuş romantik evlenme teklifine evet demiştir. 1 Eylül 2016’da evlenmiş, Lina ve Alin isimlerinde ikiz kızlarıyla 2019’da anne-baba olmuşlardır.

8. Başak Dizer – Kıvanç Tatlıtuğ

Magazin dünyasına damga vurmuş ünlü çift Aşk-ı Memnu dizi setinde tanışmıştır. Başak Dizer o dönemde Kıvanç’ın dizideki stil danışmanlığını yapmıştır. Orada başlayan arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştür. Kasım 2013’te objektiflere sevgili olarak yansımışlardır. Ünlü çift Şubat 2016’da Paris’te 45 davetlinin bulunduğu sade ve romantik düğünle dünya evine girmiştir. Düğün, yol ve konaklamayla birlikte 600 bin TL’ye mal olmuştur. Evlendikleri günden beri magazin dünyasında ayrılık haberleri çıkan ünlü çift bu dedikodulara aldırmadan sessiz sakin aşklarını yaşamaya devam etmektedir.

9. Gupse Özay – Barış Arduç

Ünlü çift, 2014’te Deliha filminin çekimlerinde ilişkilerine başlamıştır. Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu ile yakıştırılan ünlü oyuncu Arduç, gerçek hayatında dizidekinden daha güzel bir aşk yaşadığını söylemiştir. Ünlü çift, birbirlerine yakışmadıkları gibi yorumlara karşı nötr kaldıklarını dile getirmişlerdir. Arduç, ilişkimizde ne yaşadığımızı sadece biz biliriz demiştir. Evliliğe karşı olmayan oyuncu baba olmayı çok istediğini söylemiştir. Türk magazin dünyasına damga vurmuş 6 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırmak isteyen çift ani bir kararla 2020’de Çeşme’de sade bir nikâhla dünya evine girmiştir.

10. Selin Ciğerci – Gökhan Çıra

Türk Magazin Dünyasına Damga Vurmuş Ünlü Çiftler

İnternet fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra’nın ilişkileri magazin dünyasına bomba gibi düşmüştür. Aralarındaki yaş farkı ve Selin Ciğerci’nin geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonundan dolayı sosyal medyada en çok konuşulan ve eleştirilen çift olmuşlardır. Ciğerci, iki yıl sonra yakın arkadaşlarıyla birlikteyken gelen sürpriz evlenme teklifine evet demiştir. Birliktelikleriyle Türk magazin dünyasında konuşulan çift, 2019’da dünya evine girmiştir. Ciğerci gelinliğiyle ve görkemli düğünüyle düşmanlarını çatlatmıştır. Selin Ciğerci şimdilerde kendine ait kozmetik ürün markasına sahiptir.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
1
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!