Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

3 dk okuma süresi


1
12 Paylaşım, 1 puan

Sosyal medya üzerinde, ilk önce twitter’da başlayarak daha sonra Instagram’a taşınan bir akıma şahit olduk. Birçok ünlünün de katılmış olduğu bir akım diyebiliriz. Gençlik ve şimdiki halleriyle sosyal medyayı sarsan ve kasıp kavuran 20 years challenge akımına katılan ünlüler listesini sizler için derledik. Keyifli okumalar!

1. Uraz Kaygılaroğlu

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

30 Haziran 1987 doğumlu Uraz Kaygılaroğlu. Instagram üzerinden 20 years challenge’na katıldı. Kaygılaroğlu, 20’li yaşlarındaki biraz kilolu fotoğrafını paylaştı. Bununla birlikte fotoğrafının altına çoğu kişiye kendisiyle barışık olmak ve pes etmemek adına motive edici de bir sosyal mesaj ekledi. “Her şey mümkün, pes etme”.

2. Erdem Yener

Sosyal medyayı sarsan ve kasıp kavuran 20 years challenge akımına katılan ünlüler arasına Erdem Yener de katıldı. 8 Mayıs 1981 doğumlu Yener, 20 yaşında uzun saçlarıyla gitar çalarken çekilmiş bir fotoğrafını instagram hesabında takipçileriyle paylaştı.

3. Yeşim Salkım

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

12 Nisan 1968 doğumlu sevilen sanatçı Yeşim Salkım’da akıma katılan ünlüler arasında yerini aldı. Salkım yılların güzelliğinden hiçbir şey eksiltmediğini 20’li yaşlarındaki fotoğrafı ile bir kez daha gözler önüne serdi. Salkım fotoğrafını “En güzel yaşlar” diyerek paylaştı.

4. Yavuz Seçkin

2 Ocak 1969 doğumlu olan Yavuz Seçkin de akıma katılan ünlüler arasına katıldı. 52 yaşındaki radyo ve TV programcısı, oyuncu “20,5 (askerlik izni & modifiye şahin ve top tenler)” açıklaması ile gençlik yıllarına ait fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

5. Nilgün Belgün

18 Mart 1953 doğumlu Nilgün Belgün instagram üzerinden takipçileriyle paylaştığı fotoğraf altına uzunda bir açıklama ekledi. “Konservatuvar öğrencisiyim. Tiyatro ve Şan bölümünde okuyorum. Sonra seçimimi Tiyatro oyunculuğundan yana kullandım. Tecrübesiz masum yıllar…”

6. Ata Demirer

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

Sosyal medyayı sarsan ve kasıp kavuran 20 years challenge akımına katılan ünlüler listemizde sırada ünlü oyuncu, komedyen ve müzisyen Ata Demirer var. 6 Temmuz 1972 doğumlu Demirer “Assos 95 gece müzisyen gündüz balıkçıl” açıklaması ile paylaşımda bulundu.

7. Berna Laçin

20 Ağustos 1970 doğumlu Berna Laçinde 20 years challenge akımına katıldı. Sevilen oyuncu twitter üzerinden başlayan akımın Instagram’a geçmesine olan şaşkınlığıyla fotoğrafının altına “Yahu bu Twitter modası buraya da mı taştı. Tammmmmm 20” açıklamasını bıraktı.

8. Cem Yılmaz

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

23 Nisan 1973 doğumlu karikatürist, oyuncu, müzisyen, komedyen, senarist, seslendirmen, yönetmen ve yapımcı Cem Yılmaz da akıma katılanlar arasında yerini aldı. Instagram üzerinden fotoğrafını “Ne gerekiyosa :)” açıklaması ile paylaştı.

9. Murat Boz

7 Mart 1980 doğumlu yakışıklı sanatçı Murat Boz 20 years challenge’na uzun saçlı olduğu bir fotoğrafı ile katıldı. Instagram’dan takipçilerine fotoğraf paylaşarak akıma dâhil oldu. Bir televizyon programına katılmış gibi görünen fotoğrafını “Nur yüzlüm” adlı çalışmamız…” açıklaması ile paylaştı.

10. Uğurkan Erez

1954 doğumlu Uğurkan Erez’de akıma dâhil olan ünlüler arasında yerini aldı. Ünlü koreograf uzun bir açıklama ile instagram takipçileri için paylaşımda bulundu. “Veee yaş 20 ve de üniversite yıllarından… Ben de eksik kalmayayım dedim… Sağlıklı, sevgi dolu bir güne Arkadaşlarımmmmm…”

11. Fatma Girik

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

Sosyal medyayı sarsan ve kasıp kavuran 20 years challenge akımına katılan ünlüler listemizde sırada ünlü oyuncu Fatma Girik var. 12 Aralık 1942 doğumlu Girik gençlik yıllarına ait fotoğraflarını sık sık takipçileri için paylaşıyor.

12. Şevket Çoruh

30 Haziran 1973 doğumlu Şevket Çoruh, akıma katılan ünlüler arasında yer alıyor. İstanbul doğumlu sevilen oyuncu 20’li yaşlarına ait fotoğrafını bulamadığını belirttiği açıklamasında “20 yaş bulamadım Hep 19” yazdı.

13. Vedat Milor

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

Tadı Damadığımda programının sunucusu ünlü şarap ve yemek eleştirmeni Vedat Milor 20 years challenge’na katılanlar arasında fakat eğlenceli bir tatla. Milor, Twitter üzerinden paylaştığı Alain Delon fotoğrafına 2 açıklama yazdı. İlkinde, “20. Henüz limonata veya su içtiğim zamanlar.” İkincisinde ise esprili bir dille; “pardon cümleyi bitirmeden paylaşmışım. …Onat Kutlar’ın Sinametek’inde Alain Delon filmleri izliyorduk.” yazdı.

14. Behzat Uygur

Sosyal medyayı sarsan ve kasıp kavuran 20 years challenge akımına katılan ünlüler listemizde sırada ünlü sanatçı Behzat Uygur bulunuyor. 21 Nisan 1963 doğumlu ünlü sanatçı “Sizce yaş kaç” açıklaması ile instagram takipçileri için paylaşım yaptı.

15. Haluk Levent

Sosyal Medyayı Sarsan 20 Years Challenge Akımına Katılan Ünlüler

26 Kasım 1968 doğumlu Ahbap Platformu Kurucusu ve ünlü sanatçı Haluk Levent sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. 20 years challenge’nı da kaçırmayan Haluk Levent sevenlerini güldürecek açıklama ile paylaşım yaptı. “Bir akım var diyorlar 20’li yaşlar için. Buyurun. Âşık falan olmayın ama.”

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
3
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!