Sizi Kahkahalara Boğacak En İyi Adam Sandler Filmleri

5 dk okuma süresi


7
11 Paylaşım, 7 puan

Gündelik hayatın koşuşturmacasından, bitmeyen sınavlardan, yoğun iş temposundan hatta evde oturmaktan sıkıldığımız anlarda bile hemen bilgisayarımıza ya da televizyonumuza sarılır bir film ararız. Böyle zamanlarda komedi filmleri her zaman bizlere neşe katan seçenekler arasında yer alır. Sizi kahkahalara boğacak, gündelik yaşantınızdaki sorunları unutacağınız en iyi Adam Sandler filmleri listesini sizler için hazırladık. Şimdiden iyi seyirler!

1. Funny People

Sizi Kahkahalara Boğacak En İyi Adam Sandler Filmleri

2009 yapımı Judd Apatow’un yönettiği film. Oyuncu kadrosunda Adam Sandler ile beraber Seth Rogen, Leslie Mann yer alıyor. Film George isimli bir stand-up komedyenini ve başından geçenleri konu alıyor. George tedavisi olmayan bir hastalığının olduğunu öğreniyor. Bir yıldan daha kısa süre yaşayacağı gerçeği verdiği kararları ve hayatında olup bitenleri de etkiliyor tabi. Stand-up komedyenimiz George bir gece aynı sahneyi paylaştığı kendisi gibi komedyen olan Ira’dan etkileniyor. George, Ira’yı beraber çalışabilmek adına yanına asistan olarak alıyor ve aslında hikayemiz burada renklenmeye de başlıyor. Bu komedyen ikilimizin ilişkisi zamanla bir dostluğa dönüşüyor. Aralarında geçen diyaloglar eminiz sizi de çok güldürecek.

2. Click

Frank Coraci’nin yönettiği 2006 yapımı olan filmde Adam Sandler, Kate Beckinsale ve Christopher Walken ile başrolleri paylaşıyor. Adam Sandler bu filmde karşımıza mimar Micheal Newman olarak çıkıyor. Tipik orta sınıf, sevgi dolu bir aileye sahip olan Micheal işine çok düşkün biri. Çalıştığı şirkete ortak olmak gibi hedefleri var, bundan dolayı çok çalışıyor ve bu süreçte ailesini biraz ihmal edebiliyor. Micheal kumanda satın almak için gittiği dükkanda Morty adında biriyle tanışıyor ve bu hayatının seyrini değiştiriyor. Morty, işkolik mimara hayatı kumanda edebileceği bir uzaktan kumanda veriyor. Zaman içerisinde kumandayı kaybeden mimar, hayatının değerini bu süreçte anlamaya başlıyor. Değişen hayatı ve insanlarla kurduğu iletişim sizi çok eğlendirecektir.

3. Blended

Sizi Kahkahalara Boğacak En İyi Adam Sandler Filmleri

Clik’in yönetmeninden yine bir Adam Sandler filmi. Adam Sandler ile beraber Drew Barrymore ve Wendi McLendon-Covey’i filmin başrolleri olarak görüyoruz. Bu filmde Lauren ve Jim orta yaşlarında, çocuklarıyla yaşayan bekar ebeveynler olarak karşımıza çıkıyor. Yolları kesişen ikili, kötü bir buluşmanın ardından bir daha asla görüşmemek üzere ayrılıyorlar. Tabi hikayemiz burada bitmiyor ve tesadüfen tatil planlarını aynı yerler için yapan ikili bir kez daha karşılaşıyor. Bu seferki karşılaşmaları öncekinden biraz daha farklı olan ikili bu durumdan pek memnun olmuyor tabi. Daha ilginç olan kısım ise tatil boyunca aynı odayı paylaşmak durumunda kalacak olmaları. Bir hafta boyunca beraber tatil yapan ikili sizleri çok güldürecek.

4. Murder Mystery

2019 yılında vizyona giren filmi Kyle Newacheck yönetiyor. Evliliklerini canlandırmak için birlikte tatil yapmaya giden Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın başına gelen olaylar sizleri kahkahalara boğacak en iyi komedi filmleri içinde yer alıyor. Avrupa tatiline çıkan çift, bir milyarderin yatında partiye davet ediliyor. Partide yaşlı milyarderin öldürülmesiyle kaosun ortasında kalan çift, cinayetin en büyük şüphelisi haline geliyor. Adam Sandler’ın canlandırdığı karakterin polis olması işleri daha kolaylaştırır diyorduk fakat öyle olmuyor. Film kendilerini aklamak isteyen çiftin zaman kaybetmeden olayı çözmeye çalışmasından ve bununla beraber oluşan bolca eğlenceli diyalogdan oluşuyor.

5. Sandy Wexler

Sizi Kahkahalara Boğacak En İyi Adam Sandler Filmleri

Steven Brill’in yönettiği 2020 yapımı filmde, Adam Sandler, Jennifer Hudson ve Kevin James başrolde yer alıyor. Adam Sandler, yıldız avcısı menajer Sandy Wexler olarak karşımıza çıkıyor. Kariyerinde pek başarılı olmayan menajer, 1990’lı yıllarda Los Angeles’ta çalışıyor. Şanssız ama kararlı olan menajer Wexler, sonunda gerçek ve etkileyici bir yeteneğe sahip olan şarkıcı Courtney Clarke’ı buluyor. İşler buradan sonra biraz karışmaya başlıyor ve filmin seyri değişiyor çünkü Sandly genç kadına aşık oluyor. Kariyerindeki yükselmelerle beraber hayatı bambaşka bir hal alıyor. Hayatında olan değişimlerle ve komik sahneleriyle Sandly Wexler karakteri sizleri çok güldürecek.

6. The Do – Over

Komedi ve aksiyon türünde, Steven Brill yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona giren film. Oyuncu kadrosunda Adam Sandler ile beraber David Spade, Paula Patton isimlerini görüyoruz. Yaşantılarında şans yüzlerine gülmemiş iki arkadaş, her şeye yeniden başlamak istiyor. Bu başlangıcı yeniden yapabilmek adına yeni kimlikler oluşturmaları ve geçmiş hayatlarını tamamen silmeleri gerekiyor. Geçmişlerinden kurtulabilmek için kendi ölümlerini planlayan arkadaşlar cenaze planlarında hesaba katılmayan durumlarla karşılaşıyor. En iyi komedi – aksiyon türünde filmleri Adam Sandler oyunculuğuyla izlemek sizi kahkahalara boğacak…

7. Grown Ups 1

Sizi Kahkahalara Boğacak En İyi Adam Sandler Filmleri

2010 yapımı, senarist kadrosunda Fred Wolf ve Adam Sandler’ın yer aldığı, Dennis Dugan filmi. Kaliteli oyuncu kadrosunun içinde Adam Sandler ile beraber Kevin James, Chris Rock, Salma Hayek gibi isimler bulunuyor. Film küçükken yakın arkadaş olan 5 kişinin yıllar sonra 4 Temmuz hafta sonu için eski kasabalarına dönmesi ve tekrar bir araya gelmesiyle başlıyor. Yaş almalarına rağmen hala çocuk kalan arkadaşları konu alıyor. Küçüklüklerinde bıraktıkları yerden devam eden 5 erkek arkadaşın hikayeleri dur durak bilmeyen bir komediye dönüşüyor. Başarılı ve komedyenlerden oluşan kadrosuyla eğlenebileceğiniz komedi filmlerinden.

8. Grown Ups 2

2010 yılında ilki çekilmiş olan filmin devamı bu kez 2013 yılında yine Dennis Dugan yönetmenliğinde çekiliyor. Senarist kadrosunda Fred Wolf’la beraber Adam Sandler da yer alıyor. Serinin ilk filminde yer alan olan oyuncular bu filmde de kadrodaki yerlerini koruyor. Filmde Lenny ve Roxanne eski aile evlerine yerleşerek huzurlu bir hayata kavuşmak istiyor. Yıllar sonra kasabalarına dönünce eski arkadaş grubu tekrar bir araya geliyor. Kahramanlarımızı çocuklarıyla beraber yaşantılarında geçmesi güç sınavlar bekliyor. Her ne kadar yaş alsalar bile içlerinde ki çocukların yok olamdığını gördüğümüz bir film. İzlerken yüzünüzden gülümsemenin eksik olmayacağını düşündüğümüz bir film.

9. The Week Of

Robert Smigel’ın yönettiği ve Adam Sandler’la beraber senaristliğini yaptığı 2018 yapımı film. Oyuncu kadrosu, dinamik ve eğlenceli sahneleriyle dikkat çeken filmin başrolünde Adam Sandler ile beraber Chris Rock ve Steve Buscemi yer alıyor. Film birbirinden farklı hayatlar süren iki babanın, çocuklarının düğünü için bir araya gelmesiyle ilgili. İki baba birbiriyle sürekli uğraşıyor fakat bir yandan aileleri, bir yandan ise düğün ile ilgili her şeyi kontrol etmeleri gerekiyor. Düğün günü yaklaşırken bütün bu karmaşada ikilinin atışmaları, birbirilerine karşı gösterdiği komik tavırlar eminiz sizleri de çok güldürecek.

10. Men, Women & Children

Sizi Kahkahalara Boğacak En İyi Adam Sandler Filmleri

2014 yapımı olan film Chad Kultgen’in Men, Women & Children kitabından bir uyarlamadır. Jason Reitman’ın yönetmenliğini yaptığı film. Oyuncu kadrosunda Adam Sandler ile beraber Ansel Elgort, Jennifer Garner, Judy Greer ve Emma Thompson gibi bir çok isim yer alıyor. Lise çağındaki gençlerin internet dünyasının rahatlığı ile pornografiyi keşfetmesi ve aileleriyle olan çatışmalarını anlatıyor. Hayatın içinden birçok kesite yer veren filmde komediyle beraber dramatik sahneler de yer alıyor. Hayata yalnızca ergenlik çağındaki çocuklar açısında değil, ebeveynler açısından da bakılıyor. Film 21.yüzyılın aileler ve gençler üzerinde yarattığı internet algısını, aynı zamanda teknolojinin getirdiği değişimi geniş perspektiften görme imkanı sağlıyor.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
9
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!