Servetleriyle Adlarından Söz Ettiren Dünyaca Ünlü Sanatçılar

2 dk okuma süresi


8
12 Paylaşım, 8 puan

Ünlülerin hayatları her zaman ilgi odağımızdadır. Ne yapıyorlar, nerelere gidiyorlar, ne giyiyorlar? Ya da ne kadar para kazanıyorlar? gibi bir çok soruyu merak ediyoruz. Hatta bunun üzerine bir sektör dahi mevcut: Magazin sektörü. Bizde sizler için magazinsel bir içerik hazırladık. Dünyaca ünlü sanatçıların servetlerini merak ediyorsanız, Servetleriyle Adlarından Söz Ettiren En Ünlü Sanatçılar listemiz sizlerle! Bakalım hangi ünlü, ne kadar para kazanıyor?

1. Johnny Depp

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

Johnny Depp, oynadığı dizi ve filmlerle hafızalarda yer edinmiş mükemmel bir oyuncu. Haliyle oynadığı dizi ve filmlerden aldığı ücretlerde dudak uçuklatan cinsten. Dünyanın en meşhur sanatçıları listesinde yer alan Johnny Depp, yaklaşık 440 milyon gibi bir servete sahip.

2. Kylie Jenner

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

Kylie Jenner, üvey kardeşi Kim Kardashian nedeniyle çokça adını duyduğumuz dünyaca ünlü bir modeldir. En genç milyarder ünvanına sahip Kylie Jenner hem modellikten hem de kendi yatırımlarıyla kurduğu şirket sayesinde 1 milyar dolar servete sahiptir.

3. Mariah Carey

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

Mariah Carey, single’ları ile bir çok kez zirveye yükselmiştir ve çok satan şarkıları fazlasıyla mevcut. Aynı zamanda tüm zamanların en çok satan kadın hip-hop şarkıcısı unvanına sahip olan Mariah Carey, 520 milyon dolarlık bir servete sahiptir.

4. Tom Cruise

Tom Cruise, adı geçince bile kendisine hayranlık uyandıran başarılı ve yakışıklı bir oyuncu. Üç kez altın küre kazanan oyuncu, serveti nedeniyle Forbes dergisi tarafından dünyanın en güçlü ünlüsü seçilmiş. Şimdiyse 550 milyon dolar servetiyle, dünyanın en zengin sanatçıları arasındadır.

5. Beyonce

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

Beyonce, neredeyse her şarkısını ezbere bildiğimiz, her notasında dans ettiğimiz şarkıların sahibi olan bir sanatçıdır. Dünyaca ünlü sanatçılar arasında yer alan Beyonce, albümlerinden ve single’larından oldukça yüksek paralar kazanmış. 470 milyon dolar servete sahip olmuş ve ayrıca 5 Grammy ödülü kazanmıştır.

6. Jay Z

Jay Z, Beyonce’nin rap şarkıcısı eşidir. 21 Grammy ödülü kazanan Jay Z, yatırım amaçlı ayakkabı markası, restoran ve spor takımları ile iş birliği yapmıştır. 570 milyon dolarlık servete sahip olan Jay Z, Beyonce ile milyoner çift olarak anılıyor.

7. Celine Dion

Celine Dion, dünyaca ünlü Kanadalı bir şarkıcıdır. Bir çok ödüle layık görülen Celine Dion, albümlerinden milyonlar kazanmış. 700 milyon dolarlık bir servete sahiptir.

8. Jerry Seinfeld

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

Jerry Seinfeld, dünyaca ünlü bir oyuncudur. Bugüne kadar oynadığı diziler sayesinde hatırı sayılır bir paraya sahip olan Jerry Seinfeld, dokuz sezon boyunca devam eden “Seinfeld” dizisiyle de oldukça büyük paralar elde etmiştir. Amerikalı oyuncu 860 milyon dolarlık servetiyle dünyanın en zengin sanatçıları arasında yerini alıyor.

9. Puff Diddy

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

P.DIDY, dünyaca ünlü hip-hop şarkıcısıdır. Albüm satışları milyonlara ulaşan şarkıcı, yatırım amaçlı bir içki firması ve televizyon kanalıyla da ortaklık kurmuştur. Amerikalı şarkıcı 780 milyon dolarlık bir servete sahip.

10. Madonna

Dünyaca Ünlü Sanatçılar

Madonna, herkesin hayranlıkla izlediği ve şarkılarıyla müzik dünyasına damga vuran dünyaca ünlü bir sanatçıdır. Bilet satış fiyatları milyar dolarlık olan Madonna, şuanda Amerika’nın en zengin kadın sanatçısıdır. Serveti ise 910 milyon dolardır.


Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
7
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç
Lütfen üye girişi yapın!