Dünyaca Ünlü Yıldızların Hiç Bilinmeyen Garip Takıntıları

4 dk okuma süresi


9
12 Paylaşım, 9 puan

Hayatınızda bazı insanların tuhaf ve ilginç takıntıları ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Her insanın olduğu gibi dünyaca ünlü yıldızların da hiç bilinmeyen hatta tahmin dahi edemeyeceğiniz garip takıntıları var. Bazıları bunları o kadar takıntı haline getirmiş ki evden çıkmaya bile çekinir halde diyebiliriz. Sizler için bu ünlü isimlerin ilginç ve tuhaf takıntılarını listeledik. Keyifli okumalar!

1. Adele’in Martı Korkusu

Dünyaca Ünlü Yıldızların Hiç Bilinmeyen Garip Takıntıları

İngiliz şarkıcı Adele, 5 Mayıs 1988 yılında dünyaya gelmiştir. 2006 yılından beri müzik dünyasında var olan ünlü şarkıcının garip bir fobisi vardır. Adele, martılardan fazlasıyla korkmaktadır. Bunun nedeni çocukluk zamanlarına dayanmaktadır. Henüz 9 yaşındayken Adele’in elindeki dondurmayı bir martı elinden almıştır. Çocukluğunda böyle bir olay yaşayan ünlü müzisyen hayatında hala bu olayın etkilerini yaşamaktadır. Martılardan korkmakta ve çekinmektedir. Dünyaca ünlü yıldızın martı fobisi bu olaya dayanmaktadır. Martılar, Adele’in garip takıntısı haline gelmiştir.

2. Nicole Kidman’ın Kelebek Takıntısı

Nicole Mary Kidman, 20 Haziran 1967 yılında doğmuştur. İlk yıllarda bale alanında çalışmalar yapan ünlü yıldız sonradan tiyatro alanına geçmiştir. Bu alana geçişinden sonra her geçen gün kendini geliştirerek dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelmiştir. Oyunculuk dalında birçok ödül sahibi olan Nicole Kidman’ın tuhaf bir takıntısı bulunmaktadır. Yıldız oyuncu, kelebekleri çok sevmekte ve onların uğur getirdiğine inanmaktadır. Fakat bu sevgisine rağmen Nicole Kidman, kelebeklerden çok korkmaktadır. Usta oyuncu, kelebekleri hem çok sevmekte hem de onlardan çok korkmaktadır.

3. Johnny Depp’in Palyaço Fobisi

Dünyaca Ünlü Yıldızların Hiç Bilinmeyen Garip Takıntıları

Johnny Depp, 9 Haziran 1963 tarihinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri tiyatro alanında çalışmalar yapan Depp, tüm dünyanın sevdiği bir oyuncu haline gelmiştir. Özellikle Karayip Korsanları filmindeki Jack Sparrow karakterinde gösterdiği performansla tüm dünyaya kendini sevdirmiştir. Johnny Depp’in aslında birçok insanda da bulunan garip bir takıntısı bulunmaktadır. Depp palyaçolardan çekinmekte ve korkmaktadır. Yapay ve ani hareketler yapan birçok şeyden korkan Johnny Depp için bu büyük bir takıntı ve fobi haline gelmiştir.

4. Madonna’nın İlginç Takıntısı

‘Popun Kraliçesi’ lakaplı şarkıcı ve oyuncu olan Madonna, 16 Ağustos 1958 yılında doğmuştur. Madonna dünyaca ünlü bir müzisyendir. Amerika’nın kültürel simgelerinden biri olarak da görülen Madonna bazı hava olaylarını büyük bir takıntı haline getirmiştir. Ünlü müzisyen, gök gürültüsünden ve yıldırımdan korkmaktadır. Madonna’nın en tuhaf takıntısı ise DNA’sının çalınmasından korkmasıdır. Bu garip takıntı yüzünden Madonna, sterilizasyon ekibiyle gezmektedir. Madonna, yağmurlu hava olaylarından ve DNA’sının çalınmasından fazlasıyla korkmaktadır.

5. Jennifer Aniston’un Yükseklik Takıntısı

Dünyaca Ünlü Yıldızların Hiç Bilinmeyen Garip Takıntıları

Jennifer Aniston, 11 Şubat 1969 yılında dünyaya gelmiştir. Sinema ve dizi oyuncusu olan Aniston, birçok ünlü yapımda rol almıştır. Bunlardan en bilineni Friends dizisinde canlandırdığı Rachel Green karakteridir. Jennifer Aniston’un birçok insanda bulunan garip bir takıntısı bulunmaktadır. Ünlü oyuncu yükseklikten oldukça korkmaktadır. Bu yükseklik korkusu onun hayatını da etkilemektedir. Uçak seyahatlerinde fazlasıyla zorluk yaşayan Jennifer Aniston için yükseklik bir korku ögesidir. Bu takıntı da dünyaca ünlü yıldızların hiç bilinmeyen garip takıntıları arasında yer almaktadır.

6. Eminem’in Baykuş Takıntısı

Marshall Bruce Mathers, 17 Ekim 1972 yılında doğmuştur. Sahne adı Eminem olan Mathers, dünyaca ünlü bir Rap sanatçısıdır. Piyasaları her zaman sallamış ve başarılı şarkılara imza atmıştır. Eminem’in çok garip bir takıntısı bulunmaktadır. Usta Rap sanatçısı baykuş görmekten fazlasıyla korkmaktadır. Eminem’in en büyük korkusu ise bir baykuşla gece vakti karşılaşmaktadır. Baykuşlar, birçok insan için korkutucu olsa da Eminem için bu biraz daha fazladır. Bu garip baykuş takıntısı da dünyaca ünlü yıldızların hiç bilinmeyen garip takıntıları arasındadır.

7. Leonardo DiCaprio’nun Kapalı Alan Fobisi

Dünyaca Ünlü Yıldızların Hiç Bilinmeyen Garip Takıntıları

Leonardo DiCaprio, 11 Kasım 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Daha çocukluk zamanında ekranlarda görülmeye başlayan DiCaprio, reklam filmlerinde oynayarak kariyerine başlamıştır. Sonrasında filmlerde rol almaya başlayan ünlü yıldız, dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelmiştir. Zindan Adası, Titanic, Diriliş, Sıkıysa Yakala gibi ünlü filmlerde başrolde yer almıştır. Leonardo DiCaprio’nun birçok insanda bulunan bir fobisi vardır. DiCaprio, kapalı alanda kalmaktan korkmaktadır. Bu korkunun adı klostrofobidir. Leonardo DiCaprio’da klostrofobisi bulunan insanlar arasındadır.

8. Rihanna’nın Deniz Canlıları Korkusu

Rihanna, 20 Şubat 1988 yılında doğan Barbadoslu bir şarkıcıdır. Birçok dalda ödül alan ünlü müzisyen aynı zamanda moda tasarımcılığı da yapmaktadır. Bu ünlü yıldızın ise garip takıntısı deniz canlılarıdır. Rihanna, deniz canlılarından fazlasıyla korkmaktadır. Denize veya yüzmeye karşı herhangi bir fobisi olmayan Rihanna içerisinde yaşayan canlılardan oldukça korkuyor. Bunun sebebi ise Rihanna’nın geçmişte yaşadığı bir olaydır. Barbados’ta yüzdüğü esnada ayaklarına değen balık yüzünden panik nöbeti geçiren Rihanna boğulma tehlikesi geçirmiştir.

9. Justin Timberlake’in Örümcek Ve Köpek Balığı Korkusu

Justin Timberlake, 31 Ocak 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Justin Timberlake, ilk olarak oyunculuk alanında çalışmalarına başlasa da sonrasında ünlü bir müzisyen olmuştur. Oyunculuğa da devam eden Timberlake, iki alanda da birçok ödül kazanmıştır. Timberlake’in ise iki büyük korkusu bulunmaktadır. Örümceklerden ve köpek balıklarından fazlasıyla korkmaktadır. Köpek balığı çoğu insanın korktuğu bir tür olsa da örümceklere karşı olan fazla korkusu hayranlarını şaşırtmaktadır. Bu korku da dünyaca ünlü yıldızların hiç bilinmeyen garip takıntıları arasında yer almaktadır.

10. Cameron Diaz’ın Sivilce Takıntısı

Dünyaca Ünlü Yıldızların Hiç Bilinmeyen Garip Takıntıları

Cameron Michelle Diaz, 30 Ağustos 1972 yılında doğmuştur. Daha 16 yaşında çalışmalarına başlayan Cameron Diaz, 5 yıl boyunca mankenlik yapmıştır. Sonrasında oyunculuk alanında kendini göstermiş ve oyunculuk alanında kariyerine devam etme kararı almıştır. Birçok filmde yer alan ve dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelen Diaz’ın büyük bir takıntısı bulunmaktadır. Ünlü oyuncu, yüzünde çıkan sivilcelere karşı büyük bir nefret duymaktadır. Bunu takıntı haline getirmiştir. Cameron Diaz, yüzünde sivilce çıkması halinde dışarıya adımını bile atmamaktadır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
4
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!