Müzik Zevkinizi Arttıracak 10 Bluetooth Kulaklık

3 dk okuma süresi


4
12 Paylaşım, 4 puan

Müzikte ne dinlediğiniz kadar nereden dinlediğiniz de önemlidir. İçten bir soloyla rüyaya dalmanın ya da underground bir rap parçasıyla dünyanın dehşetengiz yanlarını keşfetmenin yolu tabii ki kaliteli kulaklıklardan geçer. Biz de dergiCE ekibi olarak sizi bu hislere davet etmek istedik ve müzik zevkinizi arttıracak 10 bluetooth kulaklık listesini derledik. Keyifli okumalar!

1. JBL T500BT Kulak Üstü Kulaklık

Müzik Zevkinizi Arttıracak 10 Bluetooth Kulaklık

Temel olarak 4 renge sahip olan JBL markalı T500BT tipi kulak üstü kulaklık, fiyat-performans noktasında kullanıcıların beğenisini kazanabilmiştir. Kablosuz kullanım özelliği ortalama 16 saat olmakla birlikte hızlı şarj özelliği sayesinde yaklaşık 2 saatte tam kapasitesine ulaşabilmektedir. Katlanabilir tasarımıyla az yer kaplayan kulaklık aynı zamanda Google ve Siri gibi yapay zekalarla da uyumla çalışabilmektedir. Ortalama ağırlığı ise 148 gram civarıdır.

2. Sony WH-CH510 Kulak Üstü Kulaklık

Ortalama kablosuz kullanım ömrü 35 saat olan Sony markalı WH-CH510 tipi kulak üstü kulaklığın, 3 farklı renk çeşidi bulunmaktadır. Ortalama ağırlığı 132 gram olan bu kulaklık hızlı şarj özelliği ile yaklaşık olarak 4.5 saatte tam kapasite şarj olabilmektedir. Kompakt ve hafif döner uçlu kulaklık başlıkları sayesinde kolay taşınabilmektedir.

3. HP Pavilion 600 Kulak Üstü Kulaklık

Müzik Zevkinizi Arttıracak 10 Bluetooth Kulaklık

Ortalama kablosuz kullanım ömrü 12 saat olan HP markalı Pavilion 600 tipi kulak üstü kulaklığın, mikrofonu da kulaklığın üstünde yer almaktadır. Kablolu kullanım için AUX kablo girişi bulunmaktadır. Kompakt ve hafif döner uçlu kulaklık başlıkları, depolama ve seyahat için taşınabilirliği düşünülerek tasarlanmıştır. Ağırlığı 115 gram olan bu kulaklık, uzun süreli kullanımda kulağı yormaması için dolgulu olarak üretilmiştir.

4. Snopy SN-BT96 Pretty Kulak Üstü Kulaklık

4 farklı renk çeşidi bulunan Snopy markalı SN-BT96 Pretty tipi kulak üstü kulaklık, kablolu kullanım için AUX kablo girişini desteklemektedir. Katlanabilir bir model olan bu kulaklık kullanımdayken bekleme süresi yaklaşık 50 saat, konuşma süresi ise yaklaşık 6 saat olacak şekilde üretilmiştir. Şarj süresi yaklaşık iki buçuk saat olan kulaklığın ağırlığı ise yaklaşık 143 gramdır.

5. JBL T600BTNC Kulak Üstü Kulaklık

Müzik Zevkinizi Arttıracak 10 Bluetooth Kulaklık

4 farklı renk çeşidi bulunan JBL markalı T600BTNC tipi kulak üstü kulaklık özellikle bas seslerini iletmek için üretilmiştir. Ortalama 22 saat pil ömrüyle üretilen kulaklık, hızlı şarj özelliği sayesinde 2 saatte tam kapasite şarj olabilmektedir. Kompakt ve döner uçlu kulaklık başlıkları, depolama ve seyahat için taşınabilirliği düşünülerek tasarlanmıştır. Kulaklığın aktif gürültü engelleme sistemi bulunmaktadır.

6. Philips Shb3075Rd/00 Kulak Üstü Kulaklık

3 farklı renk seçeneği bulanan Philips markalı shb3075Rd/00 tipi kulak üstü kulaklık yaklaşık 153 gram ağırlığındadır. Ses seviyesi kontrolü bulunan bu kulaklık, yaklaşık 12 saatlik bir kullanım süresi sunmaktadır. Standart 20 Hz – 20 000 Hz frekans sisteminin aksine bas seslerini daha iyi verebilmek adına 9 Hz – 21 000 Hz frekans aralığını kullanmaktadır.

7. Sony WH-1000 XM3S Kulak Üstü Kulaklık

Müzik Zevkinizi Arttıracak 10 Bluetooth Kulaklık

HD gürültü engelleme işlemcisi sayesinde ses izole eden bu Sony markalı WH-1000XM3S tipi kulaklığın 2 farklı renk çeşidi vardır. Genellikle kulaklıklarda bulunan standart frekans tepkisinin (20 Hz – 20 000 Hz) aksine 4 Hz – 40 000 Hz frekans aralığına yönelik üretilmiştir. Dokunmatik sensörlü kullanıma sahiptir. Kesintisiz olarak yaklaşık 30 saat kullanılabilirken yaklaşık 3 saatte tam kapasite şarj olabilmektedir. Kapanıp açılabilme özelliği sayesinde seyahat özgürlüğü sağlayan kulaklığın yaklaşık ağırlığı 225 gramdır.

8. Rampage RBT-18 BLISSFUL Kulak Üstü Kulaklık

Özellikle oyuncular için üretilen bu Rampage markalı RBT-18 BLISSFUL tipi kulak üstü kulaklık, uzun süreli kullanım için üretilen yumuşak padleri sayesinde hem kulağı rahatsız etmez hem de ses izolasyonunu çok iyi sağlar. Kulaklık uçlarının kapanıp açılabilmesi depolama ve seyahat sırasında hem kulaklığı korur hem de seyahat özgürlüğü sağlar. Yaklaşık 10 saatlik bir kullanım ömrü sunan bu kulaklığın şarj süresi yaklaşık 4 saattir.

9. Sony WH-CH700N Kulak Üstü Kulaklık

Müzik Zevkinizi Arttıracak 10 Bluetooth Kulaklık

3 farklı renk çeşidi bulunan Sony markalı WH-CH700N tipi kulak üstü kulaklıkta gürültü engellemesi vardır ve tek tuşla AINC teknolojisiyle ortama göre ayarlanabilir. Ortalama 35 saatlik bir kullanım ömrü sunan bu kulaklık, hızlı şarj özelliği sayesinde yaklaşık 7 saatte tam kapasite şarj olabilmektedir. Aktif kullanımdayken frekans tepkisi 7 Hz – 20 000 Hz olacak şekilde üretilmiştir. Yaklaşık 240 gramdır.

10. Marshall Major 3 Kulak Üstü Kulaklık

Müzik zevkinizi arttıracak 10 bluetooth kulaklık listemizde son olarak 3 farklı renk çeşidi olan Marshall markalı Major 3 tipi kulak üstü kulaklık yer alıyor. Aynı zamanda uzaktan kumanda kontrolü bulunuyor. Genel kullanım süresi yaklaşık 30 saat olan kulaklığın, hızlı şarj özelliği sayesinde tam kapasite şarj süresi ise yaklaşık 3 saattir. Standart 20 Hz – 20 000 Hz frekans aralığına yönelik üretilmiştir. Kulaklık uçlarının kapanıp açılabilmesi depolama ve seyahat sırasında hem kulaklığı korur hem de seyahat özgürlüğü sağlamaktadır. Ortalama ağırlığı ise 178 gram civarıdır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
9
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!