Milyonlar Tarafından Takip Edilen En Popüler 10 YouTuber

2 dk okuma süresi


9
11 Paylaşım, 9 puan

Dünyanın en  büyük ve en popüler video paylaşım sitesi olan YouTube, isteyen herkese videolarını paylaşma imkanı sunuyor. Ayrıca bu videolardan para kazanılıyor olması YouTube video platformunu daha çekici kılıyor. Çok takipçisi olan ve videoları milyonlarca izlenen kişiler “YouTuber” unvanını kazanıyor. Kullanıcıların hem eğlendiği, hem de bilgilendiği platformda öne çıkan kişiler elbette ki var. Bizde sizler için YouTuber dünyasında milyonlarca takipçisi olan en popüler 10 kişiyi sıraladık! İşte en iyi 10 Türk Youtuber…

1. Enes Batur

En Popüler 10 Youtuber

Enes Batur Youtuberler arasında en ünlü olan isimlerden biri. İçerikleri farklı farklı olan Enes Batur, parodi çekiyor, diss atıyor ve oyun videoları çekiyor. Her yaptığı video milyonlarca izlenmeye ulaşıyor. Hal böyle olunca da YouTube kanalında 10 milyon takipçisiyle olay yaratıyor. Aynı zamanda filmleri iyi gişe yapıyor.

2. Reynmen

Aslında Scorp uygulaması sayesinde tanıdığımız Reynmen, YouTube’da da oldukça başarılı. Eğlenceli ve komik içerikler paylaşan Reynmen, şu sıralar şarkılarıyla olay yaratıyor. Reynmen, YouTube’da 5,1 milyon aboneye sahip.

3. Furkan Yaman

En Popüler 10 Youtuber

Furkan Yaman, en başarılı Youtuberlar arasında yerini alıyor. Vlog, challange ve oyun videoları çeken Furkan Yaman, izleyenler tarafından ilgi görüyor. Furkan Yaman 3,2 milyon abone sayısıyla popüler Youtuberlar listesinde!

4. Meryem Can

Meryem Can, YouTuberlar arasında en sempatik isim diyebileceğimiz isimlerden biri. Beden dili ve konuşma tarzı sayesinde insanların ilgisini çeken Meryem Can, alışveriş ve kendin yap temalı videolar çekiyor. Meryem Can, 2,4 milyon aboneye sahip.

5. Ruhi Çenet

Ruhi Çenet, diğer YouTuberlerdan daha farklı şeyler yapıyor. Onun videolarını izlerken eğlenemeyebilirsiniz ama birçok önemli bilgiyle donanmış olursunuz. Gizemli videolar çeken Ruhi Çenet, birçok kişi tarafından merakla izleniyor. Ruhi Çenet, 3,7 milyon aboneye sahip.

6. Orkun Işıtmak

En Popüler 10 Youtuber

Orkun Işıtmak, videolarını izlerken kesinlikle eğleneceğiniz türde başarılı işler yapıyor. Oyun videolarıyla ünlenen Orkun Işıtmak, her türde video çekiyor ve milyonlarca izlenmeye ulaşıyor. Şu anda yalan makinesi serisiyle yüksek bir ivme yakalayan Orkun Işıtmak, 6,6 milyon aboneye sahip.

7. Berkcan Güven

Berkcan Güven, YouTube’da başarılı olan bir diğer isim. Çektiği Vine videoları, attığı diss videoları ve anneannesi ile birlikte çektiği güldüren videoları sayesinde milyonlar tarafından izleniyor. YouTube kanalındaki abone sayısı ise 3,5 milyon.

8. Berk Coşkun

Berk Coşkun, hem beden dili hem de sesi muazzam olan bir YouTuber. Cover şarkılar yaparak dikkat çeken Berk Coşkun, aynı zamanda farklı ve ilginç videolar çekiyor. Şu anda hem video çekmeye devam eden, hem de düet şarkılar yapan Berk Coşkun, 1,2 milyon aboneye sahip başarılı bir isimdir.

9. Halil Söyletmez

En Popüler 10 Youtuber

Halil Söyletmez, çektiği komik videolar sayesinde YouTube’da popüler olan isimlerden biri. Halil Söyletmez birçok video çekiyor ve milyonlarca izlenmeye ulaşıyor. Cumali Ceber tiplemesiyle izleyenleri güldüren Halil Söyletmez, 1,5 milyon aboneye sahip.

10. Danla Bilic

En Popüler 10 Youtuber

Danla Bilic, makyaj odaklı içerikleriyle milyonlarca izlenmeye ulaşıyor. Tabii ki sadece iyi makyaj yapmakla kalmıyor aynı zamanda eğlenceli tavırlarıyla insanların ilgisini çekiyor. YouTube kanalında 2,1 milyon aboneye sahip olan Danla Bilic, en popüler 10 Youtuber listemizdeki yerini alıyor.

Bu kadar kanalı paylaşmışken, “dergiCE youtube kanalı“nı paylaşmasak olmazdı, dergiCE abonesi olduğunuz için teşekkür ederiz (:


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
5
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!