Maskülen Tarza Sahip Olmak İsteyen Kadınlara Özel Kombinler

5 dk okuma süresi


9
15 Paylaşım, 9 puan

Doğru moda tavsiyelerini öğrendikten sonra bir kadın olarak kolayca daha erkeksi giyinebilirsiniz. Giysilerinizi, ayakkabılarınızı, aksesuarlarınızı, saçınızı ve makyajınızı küçük bir dokunuşla değiştirerek hem kadın hem erkeğe uygun zahmetsiz kombinler yapabilirsiniz. Maskülen tarza sahip olmak isteyen kadınlara özel basitçe bir araya konulacak kombinler için size hazırladığımız ipuçlarından faydalanın! Keyifli okumalar…

1. Bol Giyinin

Maskülen Tarza Sahip Olmak İsteyen Kadınlara Özel Kombinler

Cinsiyetten bağımsız bir görünüm oluşturmak için vücudunuzdan biraz daha büyük kıyafetler giyebilirsiniz. Vücudunuzu gösteren dar giysiler yerine, üzerinizde hala iyi görünen bol bir kesim deneyin. Bir kız olarak erkeksi giyinmek istiyorsanız, çok küçük ya da dar kıyafetler giymeyin. Aksi takdirde, kıvrımlarınızı ve özelliklerinizi vurgulayarak istediğiniz görünümden uzaklaşırsınız. Çok dar üstlerden, özellikle orta bölgenizde çok dar olan giysilerden ve belinize baskı yapan elbiselerden kaçının. Bir kız olarak erkeksi giyinmek için ihtiyacınız olan şey, üst bedeninizi ve bacaklarınızı daha büyük gösteren bol kesimli giysilerdir.

2. Mom/Boyfriend Jean Deneyin

Hafif, şık, bol pantolon giyin çünkü bunlar cinsiyete özgü değildir. Yani hem erkek hem de kadınlarda harika görünür. Yüksek kaliteli bir “boyfriend” pantolon sizi anında daha erkeksi gösterebilir. Ayakkabınızın boyuna göre, vücut tipinize göre doğru kesim ve uzunlukta, sizin için en iyi pantolonu giydiğinizden emin olun. Bol pantolonlar vücudunuzu çok fazla belli ermez. Ancak dar pantolonlar, figürünüzü ve kıvrımlarınızı gösterir. Özellikle “mom” jean ve “boyfriend” jean akımının yaygın olduğu bu zamanlarda, bu kesimlere bir şans vermelisiniz. Bu bol pantolonların rahatlığını hissettiğiniz an başka bir şey giymek istemeyeceksiniz.

3. Giysinize Katman Ekleyin

Maskülen Tarza Sahip Olmak İsteyen Kadınlara Özel Kombinler

Şık giyinmek ve görünüşünüzü geliştirmek için kıyafetlerinize muhteşem katmanlar ekleyin. Katmanlar, herhangi bir gündelik kıyafeti anında daha şık ve şık hale getirir ve erkeksi görünmek için stillendirmesi kolaydır. Eşsiz, orijinal ve güçlü kıyafetler oluşturmak ve kısa sürede harika görünmek için üzerine atabileceğiniz birkaç katman seçin. Daha erkeksi bir görünüm için hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen uzun bir kaban veya klasik bir bomber ceket giyilebilir. Pardesüler, blazerler, yelekler, şişme montlar, yelekler ve şık kot ceketler dikkat çekmenize yardımcı olur. Mükemmel (ve cinsiyete özgü olmayan) bir görünüm elde etmek için büyük boy bir blazeri bol pantolonla eşleştirin.

4. Nötr Renkler Kullanın

Çok koyu renkler giymeyin. Kıyafetlerinizi şık, zarif ve maskülen yapmak için nötr renkleri tercih edin. Beyaz, siyah, kahverengi ve gri gibi klasik renkleri kolayca modası geçmeyecekleri için tüm yıl boyunca zahmetsizce giyebilirsiniz. Nötr renkler, giyim parçalarını çok yönlü ve zamansız kılar ve her kıyafetle uyum sağlayabilirler. Erkeksi kıyafetler hazırlarken kolayca karıştırıp eşleştirmek için daha zarif ve rafine nötr renkleri tercih edin. Kıyafetleriniz için doğru renkleri seçmek, görünümünüzü anında iyileştirebilir. Renklerin mükemmel kombinasyonunu bir araya getirirseniz, kolayca cinsiyetten bağımsız giyinecek ve belirsizlik yaratacaksınız.

5. Spor Ayakkabı Tercihini İyi Yapın

Maskülen Tarza Sahip Olmak İsteyen Kadınlara Özel Kombinler

Spor ayakkabılar şık, modern, cinsiyetten bağımsız görünümün ticari markalarıdır. Klasik spor ayakkabılar, kıyafetlerinizi şık tutar ve cinsiyete bağlı olmayan herhangi bir kıyafetle eşleştirilebilir. Günlük erkeksi bir görünüm, düğmeli bir gömlek ile büyük pantolonları içerir. Kıyafeti tamamlamak ve belirsizlik yaratmak için spor ekleyin. Ten renginize ve giymeyi planladığınız kıyafetlere uygun şık ayakkabılar alın. Harika ayakkabılar, erkeksi kıyafetinizde en iyi şekilde görünmek ve hissetmek için çok önemlidir. Ayakkabılarınızın renklerinizi ve kıyafetinizin geri kalanını tamamladığından emin olun. Şık görünmek için kaliteli bir ayakkabı çok önemlidir.

6. Kıyafetlerinize Şapka Ekleyin

Bir kız olarak daha erkeksi görünmek için kıyafetinizin geri kalanıyla klasik bir şapka giyin. Geleneksel bir şapka, fötr şapka veya bere hem kadınlar hem de erkekler tarafından cinsiyetten bağımsız fantastik bir kıyafet yaratmak için giyilebilir. Şapkalar özellikle saçlarınıza bayılmadığınız günler günü kurtarmak için birebirdir. Görünümünüzü vurgulayan ve diğer kıyafet seçeneklerinizle uyumlu olan çok yönlü, rahat şapkalar seçin. Şapkanız için nötr renkler seçebilir ya da favori renkleriniz üzerinden devam edebilirsiniz. Şapka satın alırken detaylara, bedene, renge, kumaşa ve yapıya özellikle dikkat etmelisiniz.

7. Kombininizi Sadeleştirin

Maskülen Tarza Sahip Olmak İsteyen Kadınlara Özel Kombinler

Bir kadın olarak daha maskülen giyinmek istiyorsanız, önce sadeliği koruyun. Birlikte iyi giden zahmetsiz kıyafetlerin doğru kombinasyonu seçerek kıyafetlerinizi basit tutun. Yeni kıyafetler alırken ve gardırobunuzu oluştururken giyebileceğiniz basit kıyafetleri düşünün. Genel tarzınızı geliştirmek için gereksiz yükleri ortadan kaldırın. Gereksiz özellikler olmadan sade kıyafetler giyerek kolayca erkeksi giyinebilirsiniz. Basit giysiler ve temel tasarımlar mutlaka sıkıcı olmak zorunda değildir. Gardırobunuzdan en iyi şekilde yararlanarak ve üstünüze iyi giden doğru kıyafet koleksiyonunu seçmek için sade giyinin.

8. Giysinize Bir Aksesuar Ekleyin

Maskülen tarza sahip olmak isteyen kadınlara özel kombinler için vazgeçilmeziniz giysinize ekleyeceğiniz aksesuarınızdır. Kıyafetlerinizi maskülen ve şık hale getirmek için bir aksesuar ekleyin. Gümüş ya da altın renkli bir saat, siyah ince ya da kalın çerçeveli bir güneş gözlüğü veya deri kaliteli bir kemeri kombininize göre seçebilirsiniz. Ancak aksesuarları abartmayın. Eğer üzerinize bir sürü aksesuarı aynı anda takmaya çalışırsanız maskülen görünümünüzden kolaylıkla uzaklaştırabileceğiniz gibi göz yorabilirsiniz. Tek bir aksesuarı giysinizle eşleştirmek size zarif bir hava katacağı gibi kıyafetinizin şıklık seviyesini arttıracaktır. Herhangi bir kıyafetle eşleştirebileceğiniz aksesuarları önceden araştırıp aldığınıza emin olmalısınız.

9. Bot Giyin

Bir kız olarak daha maskülen giyinmek için soğuk havalarda bot tercih edebilirsiniz. İş botları olarak da geçen onlarca bot seçeneklerinden dayanıklı ve ekonomiktir olanları seçerek cinsiyetten bağımsız bir şekilde şık görünür ve rahat hissedersiniz. Klasik erkeksi bir görünüm için bu botlar herkes tarafından kolayca giyilebilirler. Ayağınızda ‘oversize’ olarak durabilecek büyük botlar günlük kullanım için idealdir ve erkeksi kıyafetleri zahmetsizce tasarlamak için olmazsa olmazdır. Maskülen tarza sahip olmak isteyen kadınlara özel kombinler yapmak için nötr renkte botlar yağmurlu günlerde hayatınızı kurtarabilir.

10. Özgüveninizi Koruyun

Maskülen Tarza Sahip Olmak İsteyen Kadınlara Özel Kombinler

Kombininizi tamamlamak için tek ihtiyacınız olan birazcık özgüvendir. Giyinmek, daha erkeksi görünmek ve daha erkeksi hissetmek için atılan büyük bir adım, özgüveniniz olacaktır. Kendinizi giysilerinizin içinde her daim iyi hissetmek için olumlu bir zihniyet benimseyin ve doğru tutumla güveninizi artırın. Ne pahasına olursa olsun olumsuz düşünceden kaçınırken olumlu, şefkatli, cesur, maceracı, hırslı, ısrarcı, sadık, dürüst, güçlü ve cesur kalın. Tek başına bu zihniyet değişikliği, görünüşünüzü iyileştirecek ve sizi kısa sürede daha maskülen yapacaktır. Maskülen olmak bazen zordur, ancak olaylara olumlu bir bakış açısıyla özgüveninizi korumaya çalışın. Güveninizi artırmaya başlayın ve olabileceğiniz en iyi insan haline gelin!

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!