Kendi Spor Salonunuzu Oluşturacak Spor Uygulamaları

3 dk okuma süresi


2
15 Paylaşım, 2 puan

Spor salonuna gitmek istiyor ancak yeterli vakti ve imkanı bulamıyorsanız kendi spor salonunuzu oluşturmak son derece mantıklı olacaktır. Üstelik evinizde oluşturacağınız spor salonu da, sağlıklı ve fit olmanız için her türlü imkanı sağlayacaktır! Biz de bu uygulamaları araştırdık ve kendi spor salonunuzu oluşturacak spor uygulamaları listesini hazırladık. Keyifli okumalar!

1. Nike Training

Kendi Spor Salonunuzu Oluşturacak Spor Uygulamaları

Nike Training’de ünlü sporcular veya antrenörler eşliğinde spor yapmanız mümkün. Sürekli olarak yeniledikleri antrenman programları ile kendinizi ileri taşıyabilecek bu uygulama size esnek bir zaman da sunuyor. İçinde 190’dan fazla antrenman programı barındırması ve bu programların birçoğunun ücretsiz olması sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Çeşitli antrenmanları seçerek kendi koleksiyonunuzu oluşturabilir ve elde ettiğiniz ilerlemelerle rozetler kazanabilirsiniz. Nike Training uygulaması Appstore ve Android sürümlerinde dil desteği ile bulunmaktadır.

2. Adidas Training

Spor markalarından oluşan uygulamalardan biri de Adidas Training. Runtastic ile işbirliği içinde olan Adidas tasarladığı bu uygulama ile antrenmanlarınıza yeni bir bakış açısı getirecek. İstediğiniz sürede antrenmanlar, popüler antrenmanlar, rehberli antrenmanlar veya meydan okumalı antrenmanlar sayesinde kendi spor felsefenizi oluşturabilirsiniz. Uygulamanın içinde bulunan antrenman verileri ile de gelişiminizi gözlemlemek artık daha kolay olacaktır. Adidas’ın bu uygulaması size göre ise Appstore veya Android sürümlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

3. Sworkit

Spor yaparken modunuza veya antrenmanınıza uygun müzikler istiyorsanız Sworkit bunu sizin için yapıyor. Uygulamanın içinde yer verdiği playlist özelliği ile vaktinizi müzik seçmek için harcamayacaksınız. İçinde birden fazla spor türünü barındıran bu uygulamada esneyebilir, güç kazanabilir, yoga yapabilir, bisiklet antrenmanı yapabilir hatta çocuk antrenmanları sayesinde çocuğunuz ile de spor yapabilirsiniz. Daha formda, daha güçlü, daha esnek olmak için Appstore veya Android sürümlerinden Sworkit’i indirebilirsiniz.

4. Keep Training

Oluşturduğu coin sistemi ile yeni antrenman kilitlerini açabileceğiniz bu uygulama sizi hem eğlendirip hem de forma girmenizi sağlayacaktır. Uygulamaya her girdiğinizde coinleriniz artacak ve yeni bir spor seviyesine ulaşmış olacaksınız. Kendi vücudunuza uygun antrenmanları sizi zorlamayarak zamanla gelişmenize yardımcı olur. İstediğiniz vücut tipini seçerek hangi antrenmanların o vücuda ulaştırabileceğini öğrenmek Keep uygulaması ile çok kolay. Ücretsiz olan Keep Training uygulaması Appstore ve Android sürümlerinde mevcut.

5. Fitonomy

Kendi Spor Salonunuzu Oluşturacak Spor Uygulamaları

Ücretli olan fakat size özel diyet programları, 3D antrenman videolarında hangi kasların çalıştığını gösteren sistemi ile ödediğiniz paranın karşılığını verebilen bir uygulama Fitonomy. Beslenme türlerine göre hazırladığı diyet programları sayesinde herkes rahatça kullanabilir. Size özel yemek takvimi oluşturduğu gibi su içmenizi de kontrol eder. Fitonomy konumunuza uygun programlar da oluşturuyor. İster evde ister dışarıda olun sizin için hazır her zaman uygun antrenmanı ve kalori hesaplayıcısı olan bu uygulamaya Appstore veya Android’den ulaşabilirsiniz.

6. 30 Days Workout

Kendi spor salonunuzu oluşturacak spor uygulamaları listesinde yer alan bir diğer uygulama ise 30 Days Workout. Bu uygulamanın bir özelliği olan hatırlatma özelliği ve size attığı mesajlar sayesinde motive olacak sporunuzun düzenliliğini sağlayacaksınız. Ekipmansız bir şekilde, gözle görülür bir değişime kısa süre içinde kavuşmanıza yardımcı olacak bu uygulama ücretsizdir. Kullanıcıları tarafından tam puan alan 30 Days’in kullanımı da oldukça kolay. İndirin ve dil desteği sayesinde antrenmanlara başlayın. Gözle görülebilir değişmeye kısa sürede kavuşmak istiyorsanız Appstore ve Android’de uygulama sizler için hazır.

7. Puma Trac

Kendi Spor Salonunuzu Oluşturacak Spor Uygulamaları

PumaTrac spor markası tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. İçinde bulunan çeşitli eğitmenleri sayesinde kendinize uygun eğitmen ile antrenmanlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Seviyenize uygun programları, kendinizi zorlamadan gelişmenizi sağlayacak ve istediğiniz vücuda kavuşturacaktır. Diğer bir özelliği olan koşu takibi sayesinde kendi koşu ritminizi yakalayın. Farklı etkinlikleri keşfederek yeni arkadaşlar edinebilir ve sporunuza tatlı rekabetler kazandırabilirsiniz. Sizi hem sosyalleştirecek hem de fitleştirecek bu uygulamaya Appstore veya Android’den ulaşabilirsiniz.

8. Fitify

Elinizde spor aletleriniz var fakat spor antrenmanınızda uygulayamıyorsanız Fitify uygulamasının bu duruma çözüm olarak geliştirdiği bir özelliği var: Kişisel olarak ayarladığı programınızı daha da kişiselleştirerek elinizdeki ekipmanları programa uyguluyor. Gün gün gelişiminizi takip ederek antrenmanlarınızı geliştirip, zorlaştıran bir sisteme sahip bu sayede değişiminizi de hızlandırıyor. Çevrimdışı özelliği ile de her zaman sizin için aktif olacaktır. Fitify uygulaması Appstore ve Android sürümlerinde bulunmaktadır.

9. Seven

Uzun süreli spor sevmeyenler için 7 dakikada etkili hareketler yaptıracak bir uygulama. 200’den fazla antrenmanı ile kendinize uygun programı bulmanız kolaylaşıyor. Uygulamanın amacı küçük alışkanlıklarınızın zamanla büyük değişimlere doğru gittiğini görmenizi sağlamaktır. Kişisel antrenörleri sayesinde sporunuzun verimliliği daha da artacaktır. Appstore ve Android editörleri tarafından seçilen bu uygulamanın faydalarını siz de kısa sürede görebilirsiniz.

10. Freeletics

Kendi Spor Salonunuzu Oluşturacak Spor Uygulamaları

40 milyondan fazla kullanıcısı olan dijital antrenörünüz Freeletics. Antrenmanlarınız arttıkça sizi daha iyi tanır ve programınızı şekillendirir. Vücudunuza uygun beslenme planları hazırlar. Her antrenmandan sonra değerlendirme alır ve teknikleri değiştirir. 12 hafta da formda bir vücuda kavuşturur. Dijital antrenörü normal spor salonlarından daha uygun bir yapıda olan bu uygulamaya Appstore veya Android kullanıcıları sahip olabilir.

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
4
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
4
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!