Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

4 dk okuma süresi


41
13 Paylaşım, 41 puan

Zodyak takımyıldızlarının her biri, burçları temsil eder ve bu da bizim karakterimize yansır. Kadınlarda ve erkeklerde burçların etkisinin farklı şekillerde yansıdığını görürüz. Her burcun, kadında ve erkekte bıraktığı karakteristik özellik, ana hatlarıyla benzer gibi olsa da elbet farklılıklar gösterir. Gelin hep birlikte burçların erkekler üzerindeki etkilerine bir bakalım. İşte merak edilen burç özellikleri ile erkeklerin halleri, kadınlara duyurulur diyelim ve sizi burçlarla başbaşa bırakalım!

1. Otoriter: Koç Erkeği

Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

Zodyak takımyıldızlarının birincisi ateş elementinin ilk burcu koç erkeği, otorite kurmayı sever, inatçı ve dik başlıdır. İkili ilişkilerde hakimiyet kurmak ister. Ateş grubunun baskın, lider özelliklerini taşır. Dominant karakteri onun cazibesidir. İnsanlarda etkileyici bir hava bırakır. Ancak haksızlığını kabul etmemesi, her zaman kendi haklılığını savunması onu ilişkilerde zor bir insan yapar. Fakat ilişkideki sahiplenici tavrıyla sizi yalnız bırakmaz, her zaman yanınızda olur.

2. Sakin: Boğa Erkeği

Zodyak takımyıldızlarının ikincisi toprak elementinin ilk burcu boğa erkeği sakin ve stabildir. Sabit özellik taşır. Gururlu tavrıyla ön plana çıkan boğa erkekleri, ayakları yere sağlam basar ve insanlara güven aşılar. Ancak tuttuğunu koparan yapıları sayesinde akıllarına koydukları ne olursa olsun onu elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Genel hayat amaçları rahat bir ev, huzurlu bir ortam olan boğa erkekleri, evcimen yapılarıyla sizi etkiler, iyi bir eş olabileceklerinin sinyalini verir.

3. Değişken: İkizler Erkeği

Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

Zodyak takımyıldızlarının üçüncüsü hava elementinin ilk burcu ikizler erkeği, değişken ve hareketli yapısıyla hemen dikkat çeker. Pratik zeka ve çabuk çözümleme yeteneği sayesinde herkesin sevgisini kazanır. Fakat değişken yapısıyla bir anı bir anına uymaz, mutluyken aniden üzgün olabilir. Ruh haline uyum sağlamak zordur ancak uyum sağlayabilirseniz, çok hareketli bir ilişki sizi bekliyor.

4. Dürüst: Yengeç Erkeği

Zodyak takımyıldızlarının dördüncüsü su elementinin ilk burcu yengeç erkeğinin hayatında yalana yer yoktur. Her zaman duygulara önem veren romantik yengeç erkeği yalanı asla affetmez. Bir ilişki içindeyken romantik sürprizler yapar, su gibi dingin ve bir o kadar da kırılgandır. Karşısındaki kişiye kendini adar, mükemmel bir aşk adamı olur. Ancak unutmayın ki yalan, hile işin içine girerse aşkı ne kadar büyük olursa olsun arkasına bakmadan gider.

5. Sevecen: Aslan Erkeği

Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

Zodyak takımyıldızlarının beşincisi ateş elementinin ikinci burcu aslan erkeği, sevecen ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bir olay karşısında duygularını ikinci plana atar ve mantığının sesini dinler. Arkadaş canlısı olan aslan erkekleri, kimseyi üzmek istemez ve zor sinirlenen bir yapıya sahiptir. Ancak sinirlendiklerinde gözleri döner, yıkıcı etki bırakırlar.

6. İnatçı: Başak Erkeği

Zodyak takımyıldızlarının altıncısı toprak elementinin ikinci burcu başak erkeğinin inadını kırmak zordur. Titizlik, düzen ve disiplin onlar için en ön sırada gelir. Bu yüzden onlarla yaşamak zordur. İlişkiye başlamaktan korkarlar, kendi dünyalarına birini kabul etmekte zorluk çekerler. Eğer hayatlarına birini alırlarsa mesafeli duruşları yerini samimiyete ve ilgiye dönüşür.

7. Entelektüel: Terazi Erkeği

Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

Zodyak takımyıldızlarının yedincisi hava elementinin ikinci burcu terazi erkeğinin entelektüel yapısından etkilenmemek mümkün değildir. Tartışma, fikir alışverişi olan ortamlar tam onlara göredir. Güçlü yapısı, gelişmiş adalet duygusu ve nazik hareketleriyle çekim alanınıza girer. Ancak ilk etapta sıcak yaklaşmakta zorluk çeker, zamanla kendini size açar.

8. Hırslı: Akrep Erkeği

Zodyak takımyıldızlarının sekizincisi su elementinin ikinci burcu akrep erkeği, içlerindeki yoğun hırs dürtüsüyle başladıkları işe tutkuyla bağlanırlar. Tuttuklarını koparan yapılarıyla her işin üstesinden gelen duruma sahiptirler. Söze dökmeden de nefretini, hırsını, sevgisini yüzünden görmeniz mümkündür. Fakat her olaya duyarlı yaklaşan, duygusal yapılarıyla da dışarıdan sert görünen ama içeriden küçük bir çocuk olan mizaçları vardır.

9. Özgür: Yay Erkeği

Zodyak takımyıldızlarının dokuzuncusu ateş elementinin son burcu olan yay erkeğinin kısıtlanmaya tahammülü yoktur. Renkli hayatları, sevecen yapılarıyla “çok gezen bilir” felsefesini benimsemiş kişilerdir. Maceraya açıktır, korkmak onların hayatında olmayan bir duygudur. Bunun yanında centilmen ve ılımlı yaklaşımlarıyla çevresinde kolayca saygınlık kazanır. Eğlenceye düşkünlüğü ve maceraperest ruhuyla sizi kolayca çekim alanına alabilir.

10. Ketum: Oğlak Erkeği

Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

Zodyak takımyıldızlarının onuncusu toprak elementinin son burcu oğlak erkeği, ciddi duruşuyla dikkat çeker. Arkadaş ortamlarında sessiz kalan, ketum oğlaklar, içinde duygusal bir yapıya sahiptir. Ancak bunu göstermek istemez. İnsanlara kolay güvenmez, sırlarını kendine saklar. İlişkiye başlaması için karşısındaki kişiye tamamen güvenmesi gerekir. Eğer size güvenirse soğuk duruşunu kırar, fedakar ve sorumluluk sahibi yönünü ortaya çıkarır.

11. Zeki: Kova Erkeği

Zodyak takımyıldızlarının on birincisi hava elementinin son burcu kova erkeği, akılcı ve temkinli duruşuyla öne çıkar. Olaylara kimsenin aklına gelmeyeceği yönlerden baktığı için diğer insanlara karşı mesafesini her zaman korur. Karar verirken duygularını asla dinlemez, hayatına mantığıyla yön verir. Keskin zekasıyla her şeye temkinli ve kuşkucu yaklaşır, bu yüzden onlarla ilişki yaşamak zordur. Ancak ilişkiye başlarsa asla bencil olmayan kova erkeği tüm kalbini size açar.

12. Hayalperest: Balık Erkeği

Kadınlara Duyurulur: Erkeklerin Merak Edilen Burç Özellikleri

Zodyak takımyıldızlarının on ikincisi su elementinin son burcu balık erkeği, adeta hayal dünyasında yaşar. Yüksek hayal gücüne sahip balık erkeği maneviyata önem verir, duygusal ve romantiktir. İlişkisine sadıktır ve üstün empati gücüyle duyarlıdır. Aşırı duygusallığın yan etkisi olarak aşırı alıngan ve kırılgandır. Kendi kolay incinen bir yapıda olduğu için kimseyi kırmamaya özen gösterir. Eğer bir balık erkeğiyle birlikteyseniz, size olan düşkünlüğünü gözlerinden okuyacak ve zamansız romantik sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Kadınlara, erkeklerin merak edilen burç özellikleri hakkında küçük ipuçları verdik, ilgilenenlere duyurulur. Ayrıca kadınların burç özelliklerini merak edenler ise daha önce hazırladığımız yazımızı inceleyebilirler.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
3
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!