Hayatınıza Düzen Sağlayacak Yapılacaklar Listesi Uygulamaları

2 dk okuma süresi


4
14 Paylaşım, 4 puan

Günlük hayatın koşuşturması, elimizin altındaki onlarca iş, stres ve yapılması gerekenler… İşler karmaşık hale geldiği an verimli plan yapıp, bunları uygulayabilmek çok önemli! dergiCE olarak sizlere, hayatınıza düzen sağlayacak yapılacaklar listesi uygulamaları yazısını hazırladık. Keyifli okumalar!

1. Evernote

hayatınıza düzen sağlayacak yapılacaklar listesi uygulamaları

Ücretsiz bir program olan Evernote, iOS ve Android platformlarında yer alıyor. Temel özelliği not tutma olan bu uygulamada aynı zamanda tutmuş olduğunuz notların içine, ses ve fotoğraf ekleyebiliyor sadece ses ve fotoğraflardan oluşan notlar da alabiliyorsunuz.

2. Checklist

Yapacak işlerinizde karmaşıklık istemiyor, her işi düzenli bir şekilde kaydetmek istiyorsanız Checklist uygulaması tam sizlik! Görevler, alt görevler, acil görevler gibi listeler oluşturacağınız bu uygulamada, hatırlatıcı özelliği sayesinde işlerinizi kaçırmadan hallediyorsunuz!

3. MinimaList

hayatınıza düzen sağlayacak yapılacaklar listesi uygulamaları

Karanlık mod ile diğer tüm uygulamalardan ayrılan MinimaList, her gün yeni bir iş yapanların, aklında birçok şey tutmak isteyenlerin imdadına yetişiyor! Görevler ekleyip, arkadaşlarınızla paylaşacabileceğiniz uygulama, hatırlatıcı özelliğini de sizlere sunuyor.  Hayatınıza düzen sağlayacak olan MinimaList, yapılacak listesi uygulamaları arasında her iki markette de ücretsiz olarak indirmeye hazır olarak sunulmuş durumda.

4. Todoist

Hem web hem de mobil arayüzü konusunda tam bir kullanıcı dostu olan Todoist, iOS ve Android platformlarda ücretsiz olarak sunuluyor. Herhangi bir sınır olmadan istediğiniz kadar görev ve iş ekleyebileceğiniz uygulama, aynı zamanda çevrim dışı olarak da kullanılabiliyor.

5. Google Keep

hayatınıza düzen sağlayacak yapılacaklar listesi uygulamaları

Bir mobil uygulama listesi varsa orada mutlaka Google da vardır. Google Keep; iş ve görev listesi hazırlamanıza yardımcı olacak bir uygulama. Hazırlamış olduğunuz liste ve görevlere not ve hatırlatıcı da ekleyebiliyorsunuz. Ücretsiz bir şekilde her iki marketten de indirilebileceğiniz Google Keep, sesli notları yazıya dönüştürebiliyor! Bilgisayarınızdan tutun da akıllı saatlere kadar birçok akıllı teknolojik ürünle entegre olan bu uygulamanı tüm özellikleri tamamıyla ücretsiz!

6. 2Do

Kullanımı son derece kolay, basit arayüzü ile tamamen kullanıcı dostu olan uygulamada, günlük işlerinizi not alıp, yapacağınız görevleri listeleyebiliyorsunuz. 2Do uygulamasını iOS ve Android markette ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

7. Any.do

hayatınıza düzen sağlayacak yapılacaklar listesi uygulamaları

Son derece kullanıcı dostu olan Any.do, iş ve görev listesi hazırlamanıza yardımcı oluyor ve bu görevlere eklediğiniz hatırlatıcı ile sizi uyarabiliyor. Üstelik eklemek istediğiniz görevi sesli bir şekilde söylemeniz yeterli! Any.do sese duyarlı çalışma özelliği ile gününüzü kurtarmaya tek başına yetiyor. iOS ve Android platformlarından ücretsiz bir şekilde indirebildiğiniz uygulamanın bir diğer özelliği ise bütün cihazlarınız ile senkronize bir şekilde çalışabiliyor.

8. Google Tasks

Hayatınıza düzen sağlayacak yapılacaklar listesi uygulamaları arasında son derece başarılı ve kullanıcı dostu olan Gtasks’ta görev ve iş listeleri hazırlayabilir, hatırlatıcı özelliği ile işlerinizi takip edebilir ve toplu görev yönetimi yapabilirsiniz. Her iki markette de yer al uygulamayı, tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

9. Remember The Milk

Şahsi veya iş yerinizdeki görevlerinizi listeler haline getirebileceğiniz Remember The Milk uygulaması, hatırlatıcı özelliği ile eklediğiniz her işi, zamanında yapmanızı sağlıyor. Liste ve notlar hazırlayacağınız bu uygulamayı her iki marketten de ücretsiz indirebilirsiniz.

10. Microsoft To Do

Arkasında Bill Gates gibi bir dâhinin olduğu uygulamayı listeye dahil etmemek olmazdı! To Do uygulaması ile görev ve iş listeleriniz oluştururken, bu listeleri arkadaşlarınız ile paylaşabiliyor, listelerin içine sesli notlar alabiliyor ve hatırlatıcı özelliğini kullanabiliyorsunuz. iOS ve Android platformlarından tamamen ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz! Yalnız hatırlatmakta fayda var, uygulamaya kayıt olmanız için Microsoft tabanlı bir e-posta adresine sahip olmalısınız.

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
5
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!