En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

4 dk okuma süresi


4
13 Paylaşım, 4 puan

Kahve, sohbet ortamlarının vazgeçilmezidir. Hatta bir fincanının kırk yıl hatrı olduğuna inanılır. Aynı zamanda Türk kahvesi fal bakmak için de muhabbetlere aracı olur. “Fala inanma falsız da kalma.” diyenlerdenseniz bir gün elleriniz mutlaka iyi bir fal uygulaması arar. En popüler telefon uygulamaları arasında yer alan kahve falı uygulamaları, günümüzde birçok kişi tarafından heyecanla takip edilmektedir. Kahveler içildikten sonra fincanlar kapatılır, fotoğraflar çekilir. Ama birçok kişi yüzlerce fal uygulamasından hangisinin en doğru yorumu yaptığına emin olamaz. En popüler ve güvenilir 10 kahve falı uygulaması listemizi sizler için derledik. Hadi kahveler hemen yapılsın, fallar bakılsın.

1. Faladdin

En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

Dikkatleri en fazla çeken fal uygulaması Faladdin’dir. Faladdin beş milyondan fazla indirmeye sahip bir uygulamadır. Android ve iOS platformlarında en yüksek puana sahip uygulamalar arasındadır. Fal yorumların detaylı bir şekilde kullanıcılara sunulması Faladdin’i sevilen kahve falı uygulamaları arasına sokmaktadır. Konu olarak yorumları ayarlayabildiğiniz için hangi konuda fal baktırmak istiyorsanız o konuda yorumunuz hazırlanmaktadır. Kahve fallarını Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde sunan bu uygulamada, yorumların uzun ve detaylı olması nedeniyle en popüler olanlar arasına girerek 10 kahve falı uygulaması olarak severek kullanılmaktadır.

2. Kaave Falı

Play Store üzerinde en yaygın uygulamalardan biri şüphesiz Kaave Falı – Falcı Bacı uygulamasıdır. Bu kadar popüler olmasının nedeni ise fal üzerine geliştirilen ilk uygulama olmasıdır. Kaave Falı uygulamasında tipi ve özellikleri değişen birden fazla falcı vardır. Bu farklı falcı tiplemeleriyle hem eğlenerek hem de kahve falınızı okuyabiliyorsunuz. Kaave Falı’nı en popüler kahve falı uygulaması yapan özelliği ise ücretsiz olmasıdır. Aynı zamanda farklı dil desteği ile oldukça geniş bir kitleye de sahiptir. Uygulamada cevap olarak gönderilen fallar kısa olması ise Kaave Falı uygulamasının kötü bir özelliğidir. Ancak kısa olmasına rağmen kahve falları oldukça tatmin edicidir.

3. Derya Abla

En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

Derya Abla, kahve falı uygulamaları arasında en popüler olanlar arasındadır. Derya Abla, kahve falının yanı sıra kullanıcılarına farklı kategoriler de sunmaktadır. Fal bakan Derya Abla, kahve falı yorumunun yanı sıra tarot, yıldızname, aşk ve rüya yorumları gibi seçenekleriyle de kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunmaktadır. Ancak Derya Abla uygulamasını özel kılan başka bir özelliği vardır: ‘canlı fal’ uygulaması. Uygulama içi kredilerle “Derya’nın Özel Fal Odası’na” giriş yaptıktan sonra gerçek yorumculardan detaylı fal yorumunuzu alabiliyorsunuz. Çeşitli özellikleriyle en popüler uygulama olan Derya Abla, en çok tercih edilen 10 kahve falı uygulaması arasındadır.

4. Falcıhane

Falcıhane uygulamasını diğer kahve falı uygulamalarından ayıran özelliği falların sesli olarak yorumlanmasıdır. Falları oldukça uzun ve hızlı olan bu uygulama alanındaki en farklı kahve falı uygulamasıdır. Saat kaç olursa olsun falınız hızlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Gerçek kahve falı yorumcuları tarafından seslendirilen fallar sayesinde sanki evde arkadaşınız kahve falınıza bakıyor hissi vermektedir. Bu yönüyle uygulama, rakiplerini kıskandıracak niteliktedir. Kahve falının yanı sıra burç yorumu da bünyesinde bulunduran Falcıhane, kullanıcıları için geniş bir alan sunmaktadır. Tüm bu kullanışlı özellikleriyle Falcıhane, en popüler ve en sevilen 10 kahve falı uygulaması arasındadır.

5. Fal Diyarı

En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

Bir milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulamanın tasarımı oldukça sade ve basit. Uygulama tarot, yıldızname ve katina gibi fallara da bakmaktadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak günde iki adet ücretsiz fal hakkı vardır. Kredinizin durumuna göre çeşitli fal yorumcuları arasında seçimler yapma imkanı bulunmaktadır. Bunun dışında kullanıcılar yorumculardan “Dert Danışma” bölümü vasıtası ile istediği konularda tavsiye alabilir. İçerdiği sohbet forumu sayesinde diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilir, yeni insanlarla tanışıp online olarak mesajlaşabilirsiniz. Mobil uygulamasının yanı sıra web sitesi de bulunan Fal Diyarı’na bilgisayarınız aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

6. Efsun Abla

Efsun Abla, kahve falı tutkunları için vazgeçilmez bir uygulamadır. Bu uygulamada fincan sayısı ve kredi önemli yer tutmaktadır. IOS cihazlara üç, Android’e beş tane ücretsiz fal hakkı vermektedir. Yorumları uzun ve detaylı olan bu uygulama, oldukça beğeni toplamaktadır. Farklı kahve yorumcularıyla da çeşitlilik sunmaktadır. İş ve paraya Ebru Abla, aşk hayatına Gülizar Abla bakmaktadır. Uzun ve detaylı yorumları nedeniyle oldukça sevilen Efsun Abla, günlük fincan limitine sahip olmaktasınız. Bu limit dahilinde kahve falınıza baktırabilirken limitiniz dolduğunda yenilenmesini beklemeniz gerekmektedir. Beklemek istemeyenler içinse kredi sistemi bulunmaktadır. Kredilerinle kahve falı baktırabilirsiniz.

7. Falzade

En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

Yeni nesil kahve falı mottosuyla yola çıkan Falzade, oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Falzade uygulamasını farklı yapan ise kahve fallarını yapay zekanın yorumlamasıdır. Kahve falı uygulamalarında yenilikçi bir yaklaşıma sahip olan bu uygulama, kullanıcılara oldukça farklı bir deneyim sunmaktadır. Kahve fincanı ve tabağın fotoğrafları gönderildikten birkaç dakika sonra fal yorumunuzu göndermektedir. 3 farklı kategoride hizmet sunan Falzade, uzun ve detaylı yorumlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Bununla birlikte Falzade’nin yapay zekası falları yorumladıkça kendini geliştirmeye devam etmektedir. Android cihazlarda kullanılabilir olan Falzade kısa zamanda tüm cihazlarda kullanılmayı amaçlamaktadır.

8. Falfabe

Falfabe diğer uygulamalardan farklı olarak aşk, el ve tarot falı imkanı sunmaktadır. Falfabe uygulaması yolladığınız dört adet fincan fotoğrafıyla uzun ve detaylı yorumları cebinize göndermektedir. Mobil uygulamasının yanı sıra web sitesi de bulunan uygulamaya istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Diğer kategorileriyle birlikte astroloji yorumları da yapan Falfabe, benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Bünyesinde bulunan yorumculardan dilediğinizi seçerek başlayabilirsiniz. Ayrıca yorumcular hakkında detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Kahve fincanı ve tabağı fotoğraflarınızı yükledikten sonra yorumunuz gerçek yorumcular tarafından hazırlanmaktadır.

9. Sembol Fal

Sembol Fal, gerçek yorumcuları bulunmasıyla kahve falı severler için oldukça heyecan vericidir. Hızlı bir şekilde yorumunuza ulaşmanız da Sembol Fal uygulamasının diğerlerinden ayrılan özelliğidir. IOS ve Android kullanıcıları tarafından kullanılabilen uygulamada fal gönderirken ek olarak mesaj atabilir, merak ettiklerinizi yorumculara sorabilirsiniz. Kahve falının yanı sıra diğer fal çeşitlerini de kullanmak mümkündür. Kahve falı baktırmak isteyenlerin birinci tercihi olan Sembol Fal, bir çok kullanıcı tarafından güvenilerek kullanılmaktadır. Ancak sevilerek kullanılan kahve falı uygulamasının kötü bir özelliği ise uygulamanın ücretli olmasıdır.

10. Telve

En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

Sihirli küresiyle tanınan Telve, en popüler kahve falı uygulamaları arasında yer almaktadır. Yüz, el, tarot, katina ve melek falı olmak üzere 5 farklı kategoride hizmet vermektedir. Her bir kategorisi için farklı fal yorumcusu bulunan Telve uygulaması, falseverler için zengin bir platform sunmaktadır. Çeşitli fallara sahip olan bu uygulama oldukça ilgi çekici. Tamamen ücretsiz bir şekilde fal baktırabileceğiniz uygulamanın, 1 milyona yakın kullanıcısı bulunmaktadır. Çoğu kullanıcının güvenini kazanmış olan uygulamada ayrıca sihirli küreye sorular sorarak da cevaplar alabilirsiniz. Telve, kahve falı yorumcusu arayanlar için güvenilir ve sevilen fal uygulamaları arasında yer almaktadır.

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
7
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
3
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!