En Popüler 10 Kahve Falı Uygulaması

2 dk okuma süresi


3
11 Paylaşım, 3 puan

Kahve, sohbet ortamlarının vazgeçilmezi ve bir fincanının kırk yıl hatrı sayıldığı bir içecektir. Fala inanma falsız da kalma diyenlerdenseniz bir gün elleriniz mutlaka iyi bir fal uygulaması arar. En popüler telefon uygulamaları arasında yer alan kahve falı uygulamaları, günümüzde birçok kişi tarafından heyecanla takip ediliyor. Kahveler içildikten sonra fincanlar kapatılır, fotoğraflar çekilir. Ama birçok kişi yüzlerce fal uygulamasından hangisinin en doğru yorumu yaptığından emin olamaz. En popüler 10 kahve falı uygulaması listemiz, sizi en güvenilir yorumcuya ulaştıracak. Hadi kahveler hemen yapılsın, fallar bakılsın.

1. Faladdin

En popüler 10 kahve falı uygulaması

Faladdin beş milyondan fazla indirmeye sahip bir uygulama. Android ve iOS platformlarında en yüksek puana sahip uygulamalar arasında. Kahve fallarını Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde sunan bu uygulamada, yorumların uzun ve detaylı olması nedeniyle en popüler 10 kahve falı uygulaması arasında ilk sırada yerini alıyor.

2. Kaave Falı

En popüler 10 kahve falı uygulaması

Play Store üzerinde en yaygın uygulamalardan biri şüphesiz Kaave Falı – Falcı Baba uygulamasıdır. Bu kadar popüler olmasının nedeni ise fal üzerine geliştirilen ilk uygulama olmasıdır. Aynı zamanda farklı dil desteği ile oldukça geniş bir kitleye sahip. Uygulamada cevap olarak gönderilen fallar kısa fakat tatmin edicidir.

3. Derya Abla

Kahve falının yanında farklı kategorilerde de fal bakan Derya Abla, alanının en iyilerinden birisidir. Tarot, yıldızname gibi seçenekleriyle kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunar.

4. Falcıhane

Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran özellik falların sesli olarak yorumlanması. Falları oldukça uzun ve hızlı olan bu uygulama alanında en farklı olanı diyebiliriz. Saat kaç olursa olsun falınız mutlaka yorumlanıyor ve evde arkadaşınız bakıyor hissi veren uygulama rakiplerini kıskandıracak nitelikte. Tüm bu kullanışlı özellikleriyle Falcıhane, en popüler 10 kahve falı uygulaması arasında.

5. Fal Diyarı

En popüler 10 kahve falı uygulaması

Bir milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulamanın tasarımı oldukça sade ve basit. Uygulama tarot, yıldızname ve katina gibi fallara da bakmaktadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak günde iki adet ücretsiz fal hakkı vardır. Bunun dışında kullanıcılar yorumculardan “Dert Danışma” bölümü vasıtası ile istediği konularda tavsiye alabilir. İçerdiği sohbet forumu sayesinde diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilir, yeni insanlarla tanışıp, online olarak mesajlaşabilirsiniz.

6. Efsun Abla

Bu uygulamada fincan sayısı ve kredi önemli yer tutuyor. iOS cihazlara üç, Android’e beş tane ücretsiz fal hakkı veriyor. Yorumları uzun ve detaylı olan bu uygulama, oldukça beğeni topluyor. Kısaca iş ve paraya Ebru Abla, aşk hayatına Gülizar Abla bakıyor.

7. Falzade

En popüler 10 kahve falı uygulaması

Yeni nesil kahve falı mottosuyla yola çıkan uygulama oldukça basit bir kullanıma sahip. Falları yapay zeka yorumluyor, bu durum kullanıcılara oldukça farklı bir deneyim sunuyor. Falları yorumladıkça, her geçen gün kendini geliştiren bir uygulama.

8. Falfabe

Falfabe diğer uygulamalardan farklı olarak aşk, el ve tarot falı imkanı sunuyor. Yolladığınız dört adet fincan fotoğrafıyla uzun ve detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.

9. Şehrazat

Şehrazat hızlı ve gerçek yorumcularla oldukça heyecan verici. Fal gönderirken ek olarak mesaj atabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca burç yorumlarınız günlük olarak telefonunuza geliyor.

10. Telve

En popüler 10 kahve falı uygulaması

Yüz, el, tarot, katina ve melek falı gibi oldukça çeşitli fallara sahip olan bu uygulama, gayet ilgi çekici. Ayrıca sihirli küreye sorular sorabilirsiniz.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
6
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
3
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!