Ekranların En Sevilen Dizi Müzikleri

2 dk okuma süresi


14
16 Paylaşım, 14 puan

Müzik hayatımızın olmazsa olmazlarından biridir. Çoğu zaman şarkılarla ağlıyor, şarkılarla gülüyoruz. Hal böyle olunca dizi ve filmler, kendine özgü müzikleri ile destekleniyor. Hatta bazen şarkılar, dizi veya filmin önüne geçebiliyor. Bizde sizlere hayran kalacağınız, en sevilen dizi müzikleri listesi hazırladık.

1. Kiraz Mevsimi

En Sevilen Dizi Müzikleri

Kiraz Mevsimi, romantik komedi tarzında bir dizidir. Dizinin jenerik müziği de içimizi ısıtacak derecede enerjik bir şarkı. Filmiyle uyum sağlayan bu şarkı, bir dönem oldukça dikkat çekmiştir. Şarkının sözlerini yazan ve şarkıyı seslendiren kişi ise Aydilge’dir.

2. Çukur

En Sevilen Dizi Müzikleri

Çukur, hepimizin ilgiyle izlediği ve aksiyon yaşadığı bir dizidir. Dizinin şarkıları da dizi kadar olay olmuştur. Gömün Beni Çukura şarkısı da dizinin ruhunu yansıtan, kulağa melodik gelen parçası. Şarkıyı seslendiren ise Eyipio.

3. Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu

Aşk-ı Memnu bir zamanlar bizi ekrana kilitleyen, her bölümü soluksuz izlenen bir diziydi. “Bir Günah Gibi” adlı şarkıda dizinin ruhunu yansıtan bir şarkısı. Şarkıyı seslendiren ise, Süperstar Ajda Pekkan.

4. Ulan İstanbul

Ulan İstanbul

Ulan İstanbul bir çetenin yaşadığı olayları konu alan bir dizidir. Dizinin parçası ise dizinin başrollerinde oynayan Erkan Kolçak Köstendil ile Şebnem Bozoklu’nun beraber düet yaptığı “Yanarım” adlı şarkıdır.

5. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziyle aynı adı taşıyan jenerik şarkısı, tam bir uyum sağlamıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi müziğini seslendiren şarkıcı ise; Hüseyin Ay.

6. Erkenci Kuş

Erkenci Kuş

Erkenci Kuş, romantik komedi tarzında bir dizi. Dizinin jenerik müziği de dizinin tarzını yansıtan sıcak bir şarkı. Şarkıyı seslendiren ise dizinin başrol oyuncularından biri olan Demet Özdemir.

7. Kiralık Aşk

Kiralık Aşk

Kiralık Aşk, geçtiğimiz yıllarda ilgiyle izlenen ve oldukça reyting alan bir dizi. Dizi kadar şarkısı da oldukça dinlenmiştir. Aydilge’nin seslendirdiği şarkının adı “Sen Misin İlacım” parçası.

8. Hercai

En Sevilen Dizi Müzikleri

Hercai şu anda reyting alan bir dizi. İmkansız bir aşk hikayesinin konu alındığı dizinin olay yaratan parçası ise, dizinin başrol oyuncularından Ebru Şahin’in seslendirdiği Hoş geldin şarkısı.

9. Yasak Elma

Yasak Elma, entrikalarla dolu bir dizi. Dizi için yapılan şarkı, diziyle tezat oluştursa da dinleyicilerden tam not almıştır. Aşk Tutar Beni adını taşıyan şarkı, ünlü sanatçı Ayla Çelik tarafından yazılıp seslendirilmiştir.

10. Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın, yıllardır hayatımızda olan bir yapım. Diziyle aynı adı taşıyan şarkısı, dizinin ruhunu tam anlamıyla yansıtıyor. Bu yüzden, çocuklar duymasın da, en sevilen dizi müzikleri listemizdeki yerini aldı. Şarkıyı seslendiren sanatçı ise Burcu Güven.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
Beğen Beğen
24
Beğen
Mutlu Mutlu
14
Mutlu
İlginç İlginç
1
İlginç
Eğlenceli Eğlenceli
15
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
1
Üzgün

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!