Dergi Kapaklarındaki Güzellikleriyle Göz Kamaştıran Ünlüler

4 dk okuma süresi


7
12 Paylaşım, 7 puan

Magazin dünyası her geçen gün insanların daha da dikkatini çekmektedir. Magazinle ilgili pek çok haber, internet sitesi ve kanalın yanında dergiler de mevcuttur. Magazin dergileri son dönemlerde kendilerini kanıtlamış ünlülere hem derginin içeriğinde hem de kapak sayfalarında yer vermektedirler. Dergi kapaklarındaki pozları ve güzellikleriyle göz kamaştıran ünlüler gün geçtikçe artmaktadır. Bu yazımızda güzellikleriyle dikkat çeken bazı ünlülere yer verdik. Keyifli okumalar!

1. Serenay Sarıkaya

Dergi Kapaklarındaki Güzellikleriyle Göz Kamaştıran Ünlüler

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991’de Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu, oyunculuk kariyerine ilk adımını Şaşkın adlı sinema filmiyle atmıştır. Aynı zaman da modellikte yapan başarılı oyuncu, Miss Turkey yarışmasında ikinci olmuş ve Türkiye’yi Miss Universe’de temsil etme hakkı kazanmıştır. GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçilen Serenay Sarıkaya altın kelebek dâhil olmak üzere pek çok ödül almış ve pek çok ödüle de aday gösterilmiştir. Gerek başarılarıyla gerekse duruşu dikkat çeken oyuncu GQ, ELLE, InStyle, Grazia gibi pek çok dergide kapak olmuştur. Serenay Sarıkaya dergi kapaklarındaki pozlarıyla da çok beğeni toplamış ve konuşulmuştur.

2. Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982’de İstanbulda doğmuştur. Başarılı oyuncu adından ilk defa 2003 yılında çekilen Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde oynayarak söz ettirmiştir. Daha sonra oyunculuk kariyerine ara vermeden devam eden Büyüküstün kısa zamanda ekranların aranan yüzü haline gelmiştir. Pek çok ödüle layık görülen Tuba Büyüküstün 42. Uluslararası Emmy ödüllerinde de en iyi kadın oyuncu dalında aday gösterilmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında başarılarıyla adından söz ettiren oyuncu L’officiel, elele, marie claire gibi pek çok dergi kapağında yer almıştır.

3. Melisa Şenolsun

Dergi Kapaklarındaki Güzellikleriyle Göz Kamaştıran Ünlüler

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996’da İzmir’de doğmuştur. Genç oyuncu henüz kariyerinin başında olmasına rağmen magazin dünyası tarafından oldukça dikkatli takip edilmektedir. Kariyerine tatlı küçük yalancılar dizisiyle başlamıştır. Melisa Şenolsun medya dünyası tarafından güzelliği ve gençliğiyle de oldukça dikkat çekmektedir. Dijital projelere de dâhil olarak kariyerinde son hızla ilerleme kaydeden Melisa Şenolsun Bazaar, BeStyle, elele, marie claire gibi pek çok dergiye kapak olmuştur. Melisa Şenolsun dergi kapaklarındaki güzellikleriyle göz kamaştıran ünlüler listesine adını yazdırmayı başarmıştır.

4. Damla Sönmez

Damla Sönmez 3 Mayıs 1987’de İstanbul’da doğmuştur. Damla Sönmez 2004 yılında Camdan Pabuçlar filmiyle kariyerine adımını atmıştır. Başarılı oyuncu sadece film ve dizilerle değil tiyatro alanındaki başarılarıyla da kendini kanıtlamıştır. Dijital platformlarda da yer alan Damla Sönmez’in kısa filmlerde rol almışlığı da vardır. Başarılı oyuncu başta 15. Uluslararası Milano Film Festivalinde ve 21. Uluslararası Altın Koza Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü alarak adını dünya çapında duyurmuştur. Başarılı oyuncu Lady, elele, BeStyle gibi pek çok dergi kapağında yer almış, güzelliğiyle de adından bahsettirmiştir.

5. Birce Akalay

Dergi Kapaklarındaki Güzellikleriyle Göz Kamaştıran Ünlüler

Birce Akalay 19 Haziran 1984’de İstanbul’da doğmuştur. İlk rolünü Yer Gök Aşk dizisinde oynayan Birce Akalay tiyatroda da aktif yer almaktadır. İlk tiyatro oyunu Yedi Kocalı Hürmüz’dür. Birce Akalay başarılı olduğu kadar güzel bir kadındır. 2004 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçilen Birce Akalay ülkemizi Miss Europe’da da temsil etmiş, böylelikle güzelliğini de tescil ettirmiştir. Şu anda Haliç Üniversitesi Konservatuar tiyatro bölümünde akademisyenlik yapmaktadır. Her alanında başarısıyla dikkat çeken yetenekli oyuncuya InStyle, elele, marie claire, esquire gibi pek çok dergi kapağında yer vermiştir.

6. Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade 1 Temmuz 1982’de doğmuştur. Ünlü oyuncu aslen Azerbaycan, Bakülüdür. On bir yaşında ailesiyle Türkiye’ye gelmiştir. Başarılı oyuncu Yersiz Yurtsuz dizisinde oynayarak oyunculuk hayatına adımını atmıştır. Pek çok dizi ve filmde rol alan Nesrin Cavadzade bir İspanyol filminde de oynamıştır. Oyunculuk kariyerinde pek çok ödül alan Cavadzade dijital yapımlarda da rol almaya başlamıştır. Oyunculuğu kadar güzelliği ve kendine has duruşu ile de ön plana çıkan Cavadzade BeStyle, Alem, womes’s style gibi pek çok dergi kapağında da yer almıştır.

7. Burcu Biricik

Dergi Kapaklarındaki Güzellikleriyle Göz Kamaştıran Ünlüler

Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da doğmuştur. Burcu Biricik ilk olarak kariyerine tiyatro ile başlamıştır. Pek çok tiyatro yapımında rol alan Biricik daha sonra Maçolar dizisiyle televizyonda yer almaya başlamıştır. Başarılı oyuncu kariyerine daha sonra sinema filmlerini de eklemiştir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasına katılmış ve Akdeniz güzeli seçilmiştir. Burcu Biricik dergi kapaklarındaki verdiği pozların güzellikleriyle de göz kamaştıran ünlüler arasına girmiştir. Yetenekli oyuncu L’officiel, InStyle, elele, ALEM gibi pek çok dergi kapağında yerini almıştır.

8. Aslı Enver

Doğumundaki adıyla Aslı Enver 10 Mayıs 1984’de Londra’da doğmuş Türk asıllı oyuncudur. On iki yaşında ailesi birlikte Türkiye’ye dönen Aslı Enver annesinin yönlendirmesiyle oyunculuğa yönelmiştir. İlk olarak TRT’e birkaç dakikalık bir sitcomda yer alan Aslı Enver daha sonra Ayna adlı kısa filmde oynamıştır. Yetenekli oyuncu asıl kariyerine kavak yelleri adlı dizide başlamıştır. Daha sonra sinema filmlerinde de yer alan Aslı Enver pek çok reklam filminde de yer almıştır. Güzel oyuncu Media Cat, InStyle, Lofficiel, BeStyle gibi pek çok derginin kapağında boy göstermiştir. Dergi Kapaklarında güzelliğiyle de çok konuşulmuştur.

9. Neslihan Atagül

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992’de İstanbul’da doğmuştur. Neslihan Atagül ilk olarak televizyonda bir reklam filmiyle gözükmüştür. Fakat Neslihan Atagül’ün kariyerini başlatan ilk projesi yaprak dökümü adlı dizide oynaması olmuştur. Daha sonra yetenekli oyuncu emin adımlarla kariyer basamaklarını tırmanmıştır. Genç ve yetenekli oyuncu ülkemizde aldığı ödüllerin yanı sıra 25. Tokya Uluslararası Film Festivalinde, Pune Uluslararası Film Festivalinde ve Moskova 2morrow Film Festivalinden ödüller almıştır. Güzel oyuncu BeStyle, Glamour ve InStyle gibi pek çok dergi kapağında da yer almıştır.

10. Cansu Dere

Dergi Kapaklarındaki Güzellikleriyle Göz Kamaştıran Ünlüler

Cansu Dere 14 Ekim 1980’de Ankara’da doğmuştur. Cansu Dere oyuncu, sunucu ve eski mankendir. İlk olarak 2000 yılında Kanal D Miss Turkey üçüncüsü olmuş ve mankenliğe başlamıştır. Daha sonra yurt dışında da pek çok projede yer almış ve pek çok isimle çalışmıştır. Yine 2000 yılında çocuk ve müzik programıyla ilk sunuculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Metro Palas dizisi ile de oyunculuk kariyerine başlamıştır. Eskiden mankenlik de yapan güzel oyuncu InStyle, GQ, Bazaar gibi pek çok derginin kapağında yer almıştır. Cansu Dere dergi kapaklarındaki güzellikleriyle de göz kamaştıran ve baş döndüren ünlüler listesinde ilk sırada yer almaktadır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
0
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!