Burçların Aşk Hayatına Yönelik Gerçek Etkileri

9 dk okuma süresi


1
42 Paylaşım, 1 puan

Burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri yazımıza başlamadan önce konuya çok hakim olmayanlar için burçların ne olduğundan da kısaca bahsetmek gerekiyor. Burçları bilmemiz bize aşk, karakter, başarı olmak üzere hayatımız konusunda yön verebilir. Burçlar, gezegenlerin ve yıldızların insanlar üstünde olan etkilerini açıklar. Bizlere günlük hayatımızda yaşamımızı idare etme şansı verir. Bunlar burcumuz ile ilgili her şeyi öğrenmemizi sağlar. En güzel aşkları burçların ilişkilerimize olan etkilerinde bulabiliriz. Yaşantımızda burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri adlı bu yazımızla karşınızdayız. Keyifli okumalar!

1. Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri

Koç burcu çekici, akıllı, kararlı ve bir avcı olarak bilinir. Bir koç burcuna nasıl yaklaşılması gerektiğini onun onayı gelmeden yaklaşmanız zordur. Ona aşık olmak kolaydır. Bir avcının avını yakalaması gibi sizi yakalar ve size aşık eder kendini. Koç burcu erkeği bunu egosuyla kendine aşık ederek, size gösterir. Koç kadını ise çekiciliğini kullanarak kendilerini aşık etmenin yolunu bulduğunu ispat etmeye çalışır. Oldukça romantik ve aşk doludurlar. Hayata hep olumlu bakış açıları vardır. Bu da onlara aşık olmanın doğru yolla olduğunuzun göstergesidir. Koç burçları için burçların aşk hayatlarına etkisi bu olumlu bakış açıları ve sevgi dolu olmaları onların cazip edilen olmasını sağlar. Koç burcunun en iyi aşık olacağı burçlar hava grubu burçlarıdır. Bu burçlar terazi, kova ve ikizlerdir.

2. Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri

Bir boğa burcu ile birlikte iseniz size iş ve çalışma kelimelerini çok duyabilirsiniz. Bir boğa burcunun çalışma azmi onlara olan bakışımızı değiştirir. Kendine hayran bırakır ve aşık olmanızı sağlar. Size aşık olmuşsa eğer kaçışınız yoktur size kendini aşık edene kadar çalışır. Sizi kendine aşık etmek için mutlu olacağınız her şeyi yapar. Boğa insanını aşık etmek ve ilişkinize güvenmesini sağlamak zordur. Ona bu güveni verdiğiniz de aşkı sizin için mükemmel olarak yaşatmaya çalışır. Boğa kadını ve erkeği zevkine ve süsüne düşkündürler. Size eğlenceli ve bir o kadarda gösterişli zamanlar yaşatırlar. Boğa burçları ateş grubu burçlarını elinde tutamazlar. Hava grubuyla eğlenceli anlar yaşasa da su grubu ile daha iyi anlaşabilmektedirler. Toprak grubu olmaları toprak grubuyla anlaşabilmelerini zorlaştırır.

3. İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri

Burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri en fazla ikizler burcunda hissediliyor. İkizler burcu ile tanıştıysanız önce hayal kurmayı ve hızlı düşünmeyi bilmelisiniz. İkizler burcunu tanımak için onların dünyasına girmeyi ve onlar gibi düşünebilmelisiniz. Onlar zor ve ulaşılmazı oynamayı severler. Size kapılarını açması için sizi iyi tanımalı ve gözlem yapmalıdır. Mantık ikizler için önemlidir duygusallık onlara göre anlaşılmazdır. İkizler için eğlence ve sohbet etmek günlük işleri haline gelmiştir. Bu durumda herkesle anlaşabilir. Birçok kişi ile flört etme yeteneğine sahiptir. Tabi gerçek aşık bulana kadar bu devam eder. Gerçek aşkı bulunca çok iyi eş olurlar. Çocukları sevdikleri için değişken yapısıyla genç ve dinamik kalmaları olasıdır. İkizler burçların aşk hayatına etkilerine bakarak eş seçmeyi doğru bulurlar. Mantık ve arzular onun için ön plandadır. Su grubunun burçları ile anlaşmakta zorluk çeker. Onların dünyası ona anlaşılmaz gelir. Hava grubu ile ilişkileri her ne kadar iyi olsa da ateş grubunu çekici bulurlar. Ateş grubu burçları hayata olumlu bakmaları ve enerji ve dinamik olmaları daha cazip gelir.

4. Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileriYengeç burcu ihtiraslı, sevgi dolu, şefkatli ve duygusal bir aşıktır. Kırmaktan ve kırılmaktan korkan yapısıyla ilişkisinin üzerine titrer. Kendini aşka bırakmakta zorlanırlarsa da ilişkilerinin sonunda evlenmek isterler. Yengeç ağır adımlarla ilerler bundan dolayı pasif aşık olarak bilinirler. Ev de zaman geçirmekten hoşlanır. Hamarat ve ev işleriyle ilgilenmeyi severler. Yengeç kadını eviyle ve çocuklarıyla ilgilenmekten hoşlanır. Yetenekli ve yaratıcı güçlerini çocuklarına ve evine kullanmayı sever. İdeal eş olarak bilinir. Yengeç erkeği ise romantik ve eşine değer veren onu mutlu eden burçtur. İlişkisinde aşkında duygulara, hislere ve düşüncelere önem verir. Yengeç burçlarının aşk hayatlarına etkileri oldukça etkilidir. Yengeç kadını erkeğini prens, yengeç erkeği ise kadınını prenses olarak görür. Yengeç su grubu ile çok iyi anlaşır. Toprak grubuyla çok iyi anlaşır ve uzun bir beraberliği olur.

5. Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri

Aslanların heybetli ve asaletli duruşları vardır. Toplum önünde konuşmaktan, şakalar yapmaktan kendilerine ilgiyi çekmekten hoşlanırlar. İlişkilerinde ezen tarafmış gibi olsa da ilerleyen zamanlarda karşı tarafa kendilerini bırakırlar. İlk adımı atan aslan burçları olur. Güzel bir evlenme teklifi duyarsanız aslan burcudur. Karizmatik aslanlar ilişkisine özen gösterir. Partnerini özel hissettirir. Olumlu hayat bakışı olanlar ilgisini çeker ve ilişkide önemli gördüğü durum bu olur. Aslan burcu iş ortamının dışında eşleriyle ilgilenmek onlarla keyifli zamanlar geçirmek isterler. Tüm dünya da sadece kendisi varmış gibi yaşarlar ayrılıklarını bu yüzden yaşarlar. Aslan kadını çok sevilmek ister, aslan erkeği ise evinde zaman geçiren hamarat kadınlar ilgisini çeker. İlişkilerde aslan burcuyla anlaşabilmesi için özverili toprak grubu onlara idealdir.

6. Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Neşeli ve mütevazi olan başaklar duygusal açıdan kendilerine güvenirler. Başaklar için beyaz atlı prensleri ve uyuyan güzelleri vardır. Onlar hayallerin de bu kişileri yaşatır ve bulunca ona hemen bağlanırlar. Başaklar gayretli ve sabırlıdır yalnız aşk hayatlarında kendini hemen açmazlar. Gizli işler konusunda ondan yardım alabilirsiniz ağzı sıkıdır. İletişim güçlüğü yaşarlar ve duygularını düşüncelerini karşıdaki kişin anlamasını bekler. Arkada olan kişi olmayı severler ön planda olmayı sevmezler. Aşk hayatında kendini ön plana çıkarmalı ve aşkına kendini göstermelidir. Başaklar eğlencelidir birçok alanlarla ilgilenir, sanatı çok sever. Bu ona renkli ve hareketli bir hayat sunar. Lüks yaşamın dışında onlara güzel bir hayat sunacağınızı göstermelisiniz. Başak burçları istemediği durumlar olduğunda çok konuşur ve sizi bunaltabilir. Bu da onların toprak grubuyla çok iyi anlaşacağını gösterir. Ateş grupları da olumlu bakış açıları ve enerjik olmaları başak burçlarıyla anlaşacaklardır.

7. Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcu ile tanıştıysanız havalara uçmaya hazır olun. Hayatının aşkını bekler terazi bulduklarında her şey değişir. İstemediği davranış olduğunda hayal kırıklığına uğrar. Aşk onlar için nabız atması gibidir. Aşık olduklarında nabzı hızlı atar ve heyecanı çok yaşarlar. Aşk onların işidir, eğlenceli aşk yaşarlar. Teraziler size kendinizi mutlu hissettirir, rahat olmanızı sağlar. Romantik aşk yemeğinde onun kalbini kazanmanız kolay olur. Neşelidirler ve sevdiğine değer verirler. Terazilerin kararsız olmaları onların aşk hayatına değil evlilik hayatına etki eder. Terazi kadını ve erkeği eşlerine kendilerini adarlar. Destekleyicidirler ve sorumlulukları paylaşmayı severler. Terazilerin sahiplenici tarafları vardır bunu sıkmadan yaparlar ve kendinizi onunla eş ruhu gibi hissedersiniz. Dürüst olmanız onların en büyük size karşı güvencesidir. Hava grubu ile çok iyi anlaşırlar, ateş grubu ise teraziler onların hayat görüşlerini kabul ederlerse çok iyi anlaşacakları kesindir.

8. Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burcu etkileyici, güzel, sempatik ve duygu dolu yaşam arzuları vardır. Onları gördüğünüzde aşık olmamanız imkansızdır. Akrepler yakalayınca sizi kendine aşık etmeye çaba bile harcamazlar. Güçlü etkileri asaletinden ve güzelliğinden gelir. Gezmeyi, eğlenmeyi, aşkın bütün güzelliklerini yaşamayı severler. Yasakları sevmeyen akrep için aşklarını rahat yaşamak isterler. Duygulu olan sevinçlerini ve üzüntülerini bir arada hızlı yaşayan akrep ile sabırlı olmalısınız. Burçların aşk hayatına etkilerini bilmeden akreple yaşamanız size yol gösterebilir. Akrep ile evliliği düşünürseniz işiniz zor demektir. Onunla her açıdan uyumlu olmanız gerekir. Evliliğe karar vermişse bu sizin şanslı olduğunuzu gösterir. Akrepler içinde güven çok önemlidir. Güven olmazsa kıskançlık krizleriyle uğraşmanız sizi yorabilir. Aşk yaşadığı kişi için elinden geleni yapar. Akrep için, her durumu pratik ve yaratıcı yollarla çözebilmesi işinizi kolaylaştırır. Su grubu burcuyla çok iyi anlaşırlar. Onların arasında inanılmaz bir bağ vardır. Konuşmasalar da birbiri ile iletişime geçer ve saygı duyarlar. Toprak grubu da ilişki için uygun beraberlik sağlar.

9. Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

En cesur, heyecan verici ve enerji dolu burç diye bilinir. Kendiniz açıkça belirtmek ve duygularını göstermeyi sevmeyen yaylar aşkına kendini adarlar. Yay burcunun kadrajına girdiyseniz sizi elde etmek için uğraşır. Cesur oldukları için çapkınlık yapmak onlar için kolaydır. Sıcakkanlı, ateşli, ve romantik, flört doğalarında vardır. Cazibenizden dolayı ondan etkilenmemek imkansızdır ve ona hayır diyemezsiniz. Yay burcunu ilişkiye hazır olana kadar rahat bırakmanız gerekir. Sıkboğaz edilmekten hoşlanmazlar, onlar için ilişkide denge kurmayı isterler. Fiziki görünüşleri ve mantıklarıyla ilişkiyi ayakta tutarlar ve renkli ilişki yaşamanızı sağlarlar. Evlilik konusunda yaylar kolay evlenmeyi kabul etmezler. Beraber iş yapmak, beraber hareket etmek onlara ters gelebilir. Onlar eşlerinin de farklı etkinliklerle uğraşması ve kendilerine karışmamasını severler. Yay kadını çocuk sahibi olarak eşlerine bağımlı olmamayı tercih ederler. Yay erkekleri ise geç evlenirler, eşleriyle heyecanlı bir ilişki beklerler. Heyecan biterse her şey biter onlar için zoraki beraberlik başlar. Ateş grubu heyecanlı ve ihtiraslı beraberliği vardır. Hava burcu ile hayallerini paylaştığı için beraberlikleri süper olur.

10. Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Oğlaklar sevgi dolu olmalarının yanında, duygularını en iyi kontrol eden burçtur. Karşıdakine duygularını belli etmeye çalıştıkları için romantizmi geç yaşarlar. Bulduğu gerçek kişiye her geçen gün aşkı ve güveni daha da çok artar. İlişkilerini en güzel şekilde yaşamaya özenirler. Arkadaş canlısı oldukları için sevdiği kişiye arkadaşlık teklifi edebiliriler. Duygularını belli etmese de oğlak içinde duygular önemlidir. Karşısındaki kişiye etkisi altına almak için romantik anlar yaşatmayı sever. Lüks yaşamları onlara her zaman için şans getirir. Tutumludurlar fazla para harcamak yerine gerekli harcamaları severler. Bu yüzden hediyeleri ona göre seçerler. Güven onlar içinde önemlidir. Sevdiği ona güven verirse onun için her şeyi yapmayı göze alırlar. İlişkilerinde istikrar ve mahremiyete önem verirler. İlişkilerini göz önünde yaşamayı sevmezler. Sadık eş olurlar ve sık sık sevgili değiştirmezler. Evlilik onlar için çok kutsaldır. Oğlak kadını hem ev işlerini hem de iş hayatını bir arada yürütebilir. Oğlak erkeği de canla başla çalışıp eşini mutlu etmek için uğraşır. Bu çabayı en çok toprak grubu takdir ettiği için onlarla çok iyi anlaşırlar. Su grubu ile duygusal bağ kurdukları için birbirini tamamlayan olurlar.

11. Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri

Kova burçları en havalı burçlardır. Gereksiz samimiyetten hoşlanmaz ve dış görünüşe önem vermezler. Onlar için zeka önemlidir. Zekalarıyla tavlayan kişileri sever ve ayrılmaları zor olur. Dostlukları iyidir fakat iletişim konusunda sıkıntı yaşadıkları için kendilerini geri çekerler. Yaşam deneyimlerine göre hareket ederler. Bununla özgürlüklerini ve rahatını koruyabileceklerini düşünürler. Kendilerine has özellikleri vardır. Kalabalık ortamlarda bile hemen fark edilebilirler. Zeki oldukları için önce düşüncede ilişkiyi yaşarlar, sonra hayata geçirirler. Duygularını göstermekte zorluk çektikleri için ilişki de her ayrıntıyı planlarlar. İlişkilerinde ciddileşmeye başlayınca geri çekilir. Paylaşmayı sevmedikleri için heyecanları bitince ilişkiyi bitirebilirler. Anlayış ararlar, doğru zaman ve doğru kişiyi bulunca kalbinin kapılarını sonuna kadar açar. Kova burcu endişelerini ve korkularını yenerse evlenmeye karar verirler. Sadık bir eş olurlar ve azimlidirler. Eşlerine karşı özgürce ve destekleyici davranırlar, baskı kurmazlar. Bu imkanlar ona da sunulmasını ister. Hava grubuyla ortak özellikleri olduğu için iyi anlaşırlar. Ateş grubu için kova burcu tamamlayıcıdır ve çok iyi anlaşırlar.

12. Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri

Balık burcu büyülenmiş olur aşık olunca, gözleri hataları görmez olur. Aşklarında her zaman hayal kırıklığına uğrasa bile gerçek aşkı bulmaktan vazgeçmez. Balıklar yavaş aşık olmak ister ve keşfetmeyi sever. Kendilerine has büyüsü vardır ve karşısındakine kendisini hayran bırakır. Kendilerinin hayal güçleri kuvvetli olduğu için size masallardaki aşk hayatını yaşatırlar. Balıklar gizemli ve çekici olmayı severler. Burçların aşk hayatlarına etkilerini bildiğiniz de balıklarında gizemini çözmeniz kolay olur. Balıklar bağlanmayı sever bu karşısındakine zarar verebilir. Yalnız doğru insanı bulduklarında kendine güveni artar ve mutlulukları artar. Balık, eşiyle rüyalarını gerçekleştirmek ister. Şefkat, sevgi dolu evlilikleri olur. Balık kadınları için eşlerinin ihtiyaçlarını bilir ve onu mutlu eder. Evinin kadını ve çocuklarının annesi olarak ailesiyle birlikte olmaktan zevk alır. Balık erkeği ise çocuklarına ve eşine karşı destekleyici ve duygusal davranırlar. İyi bir baba ve iyi bir eş olur. Balık su grubu olduğu için onlarla çok iyi anlaşır ve mükemmel beraberlikleri olur. Toprak grubuyla ise tamamlanmış olurlar. Burçların aşk hayatına yönelik gerçek etkileri yazımız şimdilik bu kadardı. Burçlara göre vücutta erojen bölgeler yazımıza da göz atmayı unutmayın!

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
11
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!