Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren İpuçları

5 dk okuma süresi


8
14 Paylaşım, 8 puan

İnsanüstü güçlere sahip olmadıkça, başka birinin ne düşündüğünü bilmek imkansızdır. Bir erkeğin size karşı hisleri olup olmadığını deşifre etmeye çalışıyorsanız, bu inanılmaz derecede sinir bozucu olabilir. Neyse ki, bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağınız konusunda uzman destekli bazı işaretler var. Bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren küçük ipuçları sizi doğru yola sokacaktır. İster bir iş arkadaşınızla flört ediyor olun, ister uzun süredir hoşlandığınız erkekle aranızdakilerin gerçek bir şeye dönüşüp dönüşmediğini merak ediyor olun bu ipuçları size yardım edecektir.

1. Uygunluğunuzu Sorar

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren İpuçları

Bir erkek “Erkek arkadaşın var mı?” diye sorarsa o zaman her şey açıktır, karşınızdaki kişi sizden hoşlanıyordur. Hayır cevabını vermenizi dört gözle beklerler. Ancak pek çok erkek bu kadar açık değildir. Bunun yerine, size dolaylı sorular sorabilirler. Eğer karşınızdaki kişi size bir sürü soru sormaya başladıysa, sizinle ilgileniyor olabilir. Bir erkek sizden hoşlandığında, hayatınızda biri olup olmadığını öğrenmeye çalışacaktır. Bunu pat diye sormak yerine, kademeli sorular yöneltmeyi seçebilirler. Hafta sonu planlarınızı sormasının asıl nedeni, cumartesi erkek arkadaşınızla buluşmak için program mı yaptınız anlamak için olabilir.

2. Sohbet Kurmak İçin Çaba Gösterir

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa, konuşmak için çaba gösterecektir. Garip bir sohbet olarak başlayan şey, birbirinizi tanımak için büyük bir şansa dönüşebilir. Bazen erkekler konuşmayı devam ettirmek için ne söyleyeceklerini bilemezler, ancak sonunda size dinleme becerileri ve ses tonuyla ilgilendiklerini göstereceklerdir. Eğer konuşma esnasında dikkati kolaca dağılıyorsa ya da başka şeylere odaklanıyor gibi görünüyorsa, sizden hoşlanmıyor olabilir. Ama sesinden sizi dinlediği ve anda olduğu anlaşılıyorsa o zaman muhtemelen size olan hisleri vardır. Özellikle söyledikleriniz hakkında sorular sormaya başlıyorsa.

3. Başka Erkekleri Kıskanır

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren İpuçları

Eğer telefonunuzda başka biriyle mesajlaşıyorsanız ya da sıklıkla arıyorsanız, bu sizden hoşlanan erkeği rahatsız edecektir. Seninle ilgilenmeyen bir erkek, diğer erkeklerle konuşurken bakmaya zahmet etmez. Ancak bir erkek sizden hoşlanıyorsa, başkalarıyla onunla olduğu kadar yakın olmanızı istemeyecektir. Bunu kolaylıkla test edebilirsiniz. Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişiye başka bir erkekten bahsedin. Onunla hoş vakit geçirdiğinizden ya da komik olduğundan haberdar edin. Bu tamamen bir hayal ürünü olabilir. Eğer onda kıskançlık kırıntıları görüyorsanız, sizden hoşlanıyor demektir.

4. Problemlerinize Çözüm Bulmak İster

Erkekler doğal problem çözücülerdir. Hoşlandıkları kişiye gelince, duydukları her soruna bir çözüm bulmak isterler. Sahip olduğunuz bir problemden bahsederseniz sizden hoşlanan bir erkek muhtemelen çözüm aramak için beynini tarar. Eğer problemlerinizden yakındığınız an “Çok kötü olmuş, üzüldüm” yerine “Sana nasıl yardımcı olabilirim?” sorusunu duyuyorsanız karşınızdaki erkek sizden hoşlanıyor olabilir. Unutmayın ki, sizden hoşlanan biri elinden gelen her şeyi (ve hatta daha fazlasını) yapmaya çalışacaktır. Çünkü gözünüzde günü kurtaran parlak zırhlı şövalyeniz olmak isteyecektir!

5. Detayları Hatırlar

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren İpuçları

Sizinle ilgili küçük detayları hatırlayan bir erkek, potansiyel olarak sizden hoşlanıyor olabilir. Bir düşünün, birkaç kez konuştuysanız ve önceki konuşmanızın bazı ayrıntılarını ezberlediyse, boşuna olamaz. Bir erkek sizden hoşlandığında, daha derin bir anlam ve bağlantı bulmaya çalıştığı için söylediklerinize daha fazla dikkat edecektir. Herhangi bir arkadaşının en sevdiği rengi veya favori müzisyenini hatırlamak zorunda değil. Ancak siz en sevdiğiniz filmi söyledikten sadece birkaç gün sonra size o filmi izlediğini söylüyorsa bu büyük bir işaret. Bu, onun sizden hoşlandığının en büyük göstergesi.

6. Göz Temasından Kaçmaz

Bu sadece bir klişe değil aynı zamanda bilimdir! Sizden hoşlanan biri, dolaylı olarak bunu göstermek isteyebilir. Eğer konuşurken sizinle doğrudan göz teması kurmaya çalışıyorsa, bu iyiye işarettir. Bazen karşınızdaki kişi ağzını bile açmadan gözleriyle sizinle iletişim kurmaya çalışabilir. Eğer uzun süre bakışıyorsanız ve göz temasını kaçırmıyorsa, kesinlikle sizinle ilgileniyordur. Göz temasındayken bir anda gülüşmeye başlıyorsanız ya da ikiniz de gözlerinizi ayıramıyorsanız bu iş olmuş demektir. Öte yandan, sizinle göz temasını kesiyor ve odanın etrafına bakmaya devam ediyorsa sizinle ilgilenmiyor olabilir.

7. Yorumlarınızı İster

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren İpuçları

Bu ipucu, bir arkadaş grubu içindeyken izlemek için harika. Sizden hoşlanan bir erkek grupça olduğunuz ortamda bir fikri anlatmaya çalışırsa, sizin yorumunuzu bilmek isteyecektir. Örneğin bir espri yaptıktan sonra tepkinizi görmek için hemen size bakıyor olabilir. Ya da bir şeyi yorumladıktan hemen sonra size dönüp “Sen ne düşünüyorsun?” diye sorabilir. Bu sizden hoşlandığının harika bir işaretidir! Grup halindeyken bile gözlerinin hala sizi aradığını bilmek sizden hoşlandığının en büyük kanıtıdır. Bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren küçük ipuçları arasından yorumlarınızı istemesi onayınızı aradığını veya sizi etkilemeye çalıştığını gösterir.

8. Nedensizce Size Dokunmak İster

Erkekler genellikle kadınlardan biraz daha fizikseldir. Bu nedenle, bir erkek gerekli olmadığı halde size dokunmaya çalıştığında, genellikle sizden hoşlanıp hoşlanmadığını söylemenin harika bir yoludur. Bir şeyi vurgulamak istediğinde elinize dokunduğunda veya yanlışlıkla diziyle size dokunduğunda, bunlar genellikle size gerçek duygularını gösteren küçük sinyallerdir. Eğer yemek yerken elleriniz birbirine değiyorsa ve o elini çekmek için bir çaba göstermemişse, size dokunmayı istediği ve bundan rahatsızlık duymadığı içindir. Bir dahaki sefere dikkatli olun, eğer karşınızdaki erkek size dokunabilmek için nedenler arıyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur.

9. Gelecek Planlarından Bahseder

Bir erkek, sadece bir iş terfisinin ötesine geçen gelecek planlarından bahsediyorsa, o zaman senden gerçekten hoşlanma şansı vardır. Neden mi? Çünkü sizi geleceğinde potansiyel olarak görebilir ve planlarına uyup uymadığınızı anlamaya çalışıyor. Bu yüzden bir erkek size beş yıl sonra olmak istediği yerden ya da ileride gerçekleştirmek istediği hayallerden bahsederse kulaklarınızı dört açın. Muhtemelen bunları öylesine söylemiyor. Bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren minik ipuçları aslında o kadar karmaşık değildir. Size planlarını anlatmanın ve sizinle konuşmaktan hoşlanmanın ötesinde, bu planlara uyumlu olup olamayacağınızı ölçüyor olabilir.

10. Sizi Etkilemeye Çalışır

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Gösteren İpuçları

Bir erkeğin açık olarak sizi etkilemeye çalıştığını kolayca anlayabilirsiniz. Bazen bunu sizi şaşırtacak şeyleri anlatarak yaparlar. Bir başarısını, gurur duyduğu bir olayı ya da hayatında heyecanlı bir zamanı size detaylarıyla sergileyerek. Bazense bunu dış görünüşleriyle yapmaya çalışırlar. Eğer bir erkeğin yanına gittiğinizde buram buram parfüm kokuları duyuyorsanız ve normalde giyindiğinden farklı bir tarza sizi etkilemeye çalışıyorsa o zaman gözünüzü dört açın. Muhtemelen bunu sizin ilginizi daha fazla çekebilmek ve aklınızda kalabilmek için yapıyor demektir. Özellikle de parfüm kokusunun ardından nasıl koktuğuna dair bir soru geliyorsa!

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
7
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!