Babalar Günü İçin Birbirinden Güzel Hediye Fikirleri

2 dk okuma süresi


3
16 Paylaşım, 3 puan

Babalarımız, bizler için bu dünyada en değerli olan ve bu haftaki Babalar Günü de bir o kadar bizi heyecanlandıran bir gündür! Peki yaklaşan babalar günü için ne hediyesi alacaksınız, karar verebildiniz mi? Babalar günü için birbirinden özel en iyi hediye fikirleri ve tavsiyelerimizi sizlere sıraladık. Babalar pek belli etmez ama onlar bizden daha heyecanlı ve sevinçli… Bu sebeple babalar günü önerileri ile karşınızdayız. İşte babalar günü için en güzel hediye fikirleri listemiz… Hadi hep birlikte tavsiyelere göz atalım!

1. İsme Özel Cüzdan

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar gününde babanıza özel olarak üretilmiş bir hediye vermek istiyorsanız, isme özel cüzdan en güzel olanlarından diyebiliriz. Babanızı yansıtan en anlamlı cümleyi yada ismini yazdırarak cüzdan hediye etmeniz, babanızın tam da aradığı bir ihtiyaç olabilir.

2. İsme Özel Kalem Hediyesi

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babanıza hem kullanışlı hem de hatıra olarak saklayabileceği bir hediye arıyorsanız, kalem üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu özel kalem, çok iyi bir armağan olabilir.

3.  Baskılı Kupa Bardak

Kupa Bardak Hediyesi

Kişiye özel hediyeler sunuyoruz bunun farkındayız. Ancak emin olabilirsiniz ki, en anlamlısı olanda aynı şekilde bunlardır. Babalar Günü nasıl özel ve anlamlı bir gün ise, hediye de bir o kadar babanıza özel olmalı ve anlam hissettirmelidir. Kupa bardağın üzerine ise eskilerden size anı olarak kalmış bir fotoğraf veya babanızın size bu zamana kadar söylemiş olup da hiç unutmadığınız bir cümlesini yazdırmanız çok iyi bir fikir olabilir.

4. Taş Baskı Hediyesi

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babanızla birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafınızı taş baskı ile sonsuzluğa götürebilirsiniz. Bu hediye çok şık ve kalıcı olacaktır.

5. İsme Özel Kol Düğmeleri

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Kol düğmeleri, kutlamalarda önemli günlerde tercih edilir ve çok dikkat çeker. Babanıza baş harflerini taşıyan bir kol düğmesi hediye etmeniz, kendisini çok mutlu edecektir. Ve belki de hiç tahmin etmeyeceği bir hediye olacaktır.

6. Kişiye Özel El Çantası

Babalar Gününüz Kutlu Olsun

Babanıza hem beğenebileceği hem de kullanışlı olmasını istediğiniz bir hediye arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz. El çantası en ihtiyaç olan hediye olacaktır. Üzerine de babanızın ismini yazdırırsanız, beğeneceği bir hediyede olacaktır. Bakın çözümler ne kadar da basit! Kullanışlı ve değer içeren bir hediye olması!.

7. Kişiye Özel Harfli Tesbih

Canım Babam

Babanıza alabileceğiniz hatıra değeri en yüksek hediyedir. Ellerinden düşürmez, ceplerinden eksiltmezler. Özellikle evladından bir hediye ise asla yanından ayırmayacaktır. Babanızın baş harfini tesbih ile birleştirdiğiniz zaman daha güzel gözükecektir.

8. Babalar Günü Temalı Plaket

Babalar Günün Kutlu Olsun!

Babalar, çocukların tek kahramanlarıdır. Babanıza özel kahramanlığını yansıtabileceğiniz sözleri plaket üzerine yazdırabilirsiniz. Orada plaketten ziyade kurmuş olduğunuz cümleler daha değerli olacaktır. Ama plaket üzerine geçirmeniz, daha güzel bir görünüm oluşturarak değerini arttıracaktır.

9. Baskılı Tişört

Babalar Günü Hediye Fikirleri

İyi bir fikir içeren baskılı tişört, babalar günü hediye fikirleri ve önerileri listemize girmeyi başardı. Babanızla birlikte kendinizin bir arada olduğu fotoğrafı yada baba – oğul en iyi anlatan temsili bir cümleyi tişörte bastırabilirsiniz.

10. Babalar Gününe Özel Duvar Saati

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Şık görünen ve manevi değeri yüksek olan bu hediye, babanızı çok mutlu edebilir. Babanız ile birlikte çekindiğiniz bir fotoğraftan tutun, farklı farklı sözlerin bulunduğu bir duvar saati hediye edebilirsiniz. Duvar saati için babalara özel hediye seçenekleri arasından en iyisi diyebiliriz.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
4
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
2
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!