Aşkınızı İkiye Katlayacak Sevgililer Günü Hediyeleri

2 dk okuma süresi


8
10 Paylaşım, 8 puan

14 Şubat kapıya dayandı! Haliyle sevgiliye ne almalı, o gün ne yapmalı diye soranlar da çoğaldı. Merak etmeyin, size çok güzel ve bir o kadar da özel hediye önerilerimiz var. Öyle ki, Sevgililer Günü‘nü kutlamayan çiftler bile bu öneriler karşısında heyecan duyacak, bizden söylemesi. İşte sizin için hazırladığımız sevgililer günü hediyeleri…

1. Aşkınızın Simgesi Zarif Bir Kolye…

Aşkınızı İkiye Katlayacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Öncelikle sevgiliniz romantizm düşkünü biriyse, kalp şeklinde kolye gibi takılar ya da erkekler için kemer gibi farklı aksesuar hediyeleri almayı düşünebilirsiniz. Başka bir alternatif olarak da birbirinizin fotoğrafı olan güzel bir kanvas tablo hediye edebilirsiniz.

2. Baştan Çıkaran Bir Kokuya Ne Dersiniz?

Kozmetik

Sevgiliniz bakıma önem veren biriyse parfüm ve benzeri kozmetik ürünleri alarak onu mutlu edebilirsiniz. Parfüm haricinde farklı cilt bakımı hediyeleri de alabilirsiniz. Ama dikkat, çok iyi araştırmalı ve bu konulara hakim birinden o ürün hakkında bilgi almalısınız! Aynı zamanda afrodizyak etkili parfümler ile de ilişkinizi alevlendirebilirsiniz.

3. Tatlı Aşıklara Çikolata!

Aşkınızı İkiye Katlayacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Uzun süredir beraberliğiniz varsa, sevgilinizin zevklerini ve mutlu olduğu şeyleri az çok bilirsiniz. Eğer çikolata düşkünü biriyse, üzerine birlikte olduğunuz bir fotoğrafla anlamlı hale getirdiğiniz çikolatalar ile dikkat çekebilirsiniz. Ya da çiçek gibi yumuşak bir kalbe sahipse, üzerine kendi cümlelerinizle not yazdığınız bir buket çiçek hediye edebilirsiniz.

4. Son Dönemin Modası: Çift Kombinleri!

Kıyafet

Kıyafete hayır diyecek kadın neredeyse hiç yoktur! Bir de üzerine alışverişe düşkün bir sevgiliniz varsa, güzel bir elbise ile kendisini mutlu edebilirsiniz. Erkekler için de kıyafetler son derece revaçtadır. Erkek arkadaşınız için gömlek-pantolon-kravat gibi hediyeler düşünülebilir. Ayrıca son dönemlerde oldukça popüler olan çift kombinlerinden alarak, her açıdan uyumlu bir çift olabilirsiniz.

5. Bir Elmanın İki Yarısı…

Aşkınızı İkiye Katlayacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevginizle birbirinize çifte kumrulardan daha düşkünseniz, yarım ve anlamlı hediyeler de güzel bir fikir olabilir. Bir parçası sizde bir parçası onda olacak bir hediye manevi olarak da sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır.

6. Baş Başa Bir Tatil?

Tatil Planlama

Sevgilinizle baş başa hoş bir belde de tatil yaparak sevgililer gününü romantizm dolu geçirebilirsiniz. Eğer sevgilim tam bir maceraperest diyorsanız, hazır mevsimiyken kayak yaparak tatilinize heyecan katabilir ve böyle bir maceraya atılarak güzel bir gün sunabilirsiniz.

7. Mum Işığında Romantik Bir Yemek…

Aşkınızı İkiye Katlayacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Kalabalıktan hoşlanmayan bir sevgiliniz varsa, güzel ve sakin bir mekan da baş başa yemek yiyebileceğiniz yerleri araştırabilirsiniz. Eğlenceyi seven biriyse eğlence mekanlarından randevu ayırtmayı şimdiden düşünmelisiniz.

8. Sevimli Çiftlere, Sevimli Hediyeler!

Aşkınızı İkiye Katlayacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Kızlar şirin şeylere bayılır. Sevgililer günü hediyeleri olarak son maddemiz de sevimli bir hediyeye yer verdik. Eğer minnoş bir sevgiliniz var ise, oyuncaklar, ayıcık, civcivli bir panduf veya emojili yastık gibi alternatiflere göz atabilirsiniz.


dergiCE üyeleri ne diyor?

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
7
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç