Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

3 dk okuma süresi


7
12 Paylaşım, 7 puan

Evlilik, insanlar için kutsal ve değer gören bir merasim. İki aşık insanın mutlulukla bir araya gelmesi dünyanın en güzel olaylarından. Evlenen bir çok çift görüyoruz ama en çok ilgimizi çeken ünlü isimlerin evlilikleri oluyor. Sizler de ünlü isimlerin nasıl tanıştıklarını ve evliliğe giden adımlarını merak ediyorsanız aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler adlı yazımızı okumalısınız.

1. Murat Yıldırım – İmane Elbani

aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler

Murat Yıldırım, gerek oyunculuğu gerek sunuculuğu ile büyük beğeni toplayan bir oyuncu. İmane Elbani ise eski Fas güzeli. İkilinin tanışmasına ortak bir arkadaşları sebep oldu ve bu aşk Londra’da başladı. 25 Aralık 2016 yılında muhteşem bir düğünle evlenen çift, mutlulukları ve aşklarıyla listemizde yerlerini alıyor.

2. Burak Özçivit – Fahriye Evcen

aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit şu sıralar evli, mutlu ve çocuklu. Geçtiğimiz aylarda Karan isimli bebeklerini kucaklarına alan çift, 29 Haziran 2017 tarihinde dünya evine girdi. Film setinde başlayan aşkları rüya gibi bir evlilikle ve bu evliliğin meyvesi bir bebekle sonuçlandı.

3. Neslihan Atagül – Kadir Doğulu

aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, birbirlerine olan uyumlarıyla ve enerjileriyle dikkat çekmekte. Bir arada oldukları her an yüzlerinde mutlu bir gülümseme bulunuyor ve aşkları gözlerinden okunuyor. 8 Temmuz 2016 tarihinde evlenen çift, Fatih Harbiye adlı dizi sayesinde tanıştı ve aşkları ilk görüşte başladı.

4. Funda Arar – Febyo Taşel

aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler

Funda Arar ve Febyo Taşel, kendi hallerinde yaşayan ve magazinden uzak duran bir çift. Dört yıllık bir flört döneminden sonra 27 Haziran 2004 tarihinde evlendiler. Şu anda Aras isimli bir oğulları bulunan çift büyük bir sevgiyle birbirlerine bağlılar.

5. Bengü – Selim Selimoğlu

Bengü ve Selim Selimoğlu, büyük aşk yaşayan çiftlerden. Aslında yıllar önce tanışan çift, birbirlerini daha sonra buldu. Sosyal medyadan mesajlaşmaya başlayan çiftin ilişkisi zamanla büyük bir aşka dönüştü. 29 Ağustos 2018 tarihinde evlenen çiftin, geçtiğimiz haftalarda Zeynep adında bir kız bebeği oldu.

6. Gülşen – Ozan Çolakoğlu

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, müzik dünyasının iki popüler ismi. İşteki birlikteliklerini aşkla taçlandıran ikili, beş yıl gibi bir süre boyunca sevgili kaldı. 10 Haziran 2016 tarihinde dünya evine giren Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti üç yıldır mutlu bir ilişki yaşamakta. Aşklarının meyvesi olan Azur Benan adında bir çocukları var.

7. Bergüzar Korel – Halit Ergenç

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, oldukça başarılı oyunculuk sergileyen çift. Aşkları “Binbir Gece” adlı  dizinin setinde başladı. Birbirine tutkuyla  bağlı olan çift, 7 Ağustos 2009 tarihinde görkemli bir düğünle evlendi. Ali adında bir çocuğa sahip olan çift, ikinci çocuklarını bekliyor. Evlilikleriyle ve aşklarıyla listemizde yer alan çiftimize mutluluklar dileriz. Aynı zamanda Halit Ergenç’in de listede yer aldığı, en çok kazanan Türk oyuncular listesine mutlaka göz atın!

8. Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer

aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer magazinin ilgi odağında olan bir çift. Aşkları da ilgi büyük bir izleyici kitlesine hitap eden, Aşk-ı Memnu’nun setinde başladı. Stilist olan Başak Dizer ile ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ başta arkadaşça bir ilişkiye başladı ama sonra arkadaşlıkları büyük bir aşka dönüştü. İkili 19 Şubat 2016 tarihinde Paris’te görkemli bir düğünle evlendi.

9. Hande Soral – İsmail Demirci

Hande Soral ve İsmail Demirci çifti, başarılı oyunculardan. Aynı zamanda birbirlerine olan uyumlarıyla dikkat çeken çiftin tanışma hikayesi de ilgi çekmekte. İsmail Demirci’nin uçağı rötar yaptı ve havaalanında beklemek durumunda kaldı. Şans eseri Hande Soral ile orada karşılaştı ve ikili yeni bir aşka yelken açtı. Yaklaşık iki sene sevgili kalan çift 14 Ekim 2017 tarihinde evlendi.

10. Tarkan – Pınar Dilek

aşklarını evlilikle taçlandıran çiftler

Tarkan ve Pınar Dilek çifti evlilikleriyle en çok şaşırtan çift oldu. Evlilik haberleriyle hem magazinin hem de sosyal medyanın gündemine oturan çiftin tanışma hikayesi de bir o kadar ilgi çekici. Pınar Dilek, Tarkan’ın büyük bir hayranı ve Tarkan’ın Almanya’da verdiği bir konsere gitti. O konser sayesinde tanışan çiftin arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. Çift, Liya adında bir kız çocuğuna sahip. Magazin gündeminden düşmeyen çift, aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü çiftler arasında.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
7
Beğen
Mutlu Mutlu
3
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak