Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

4 dk okuma süresi


10
12 Paylaşım, 10 puan

Evlilik, bütün âşıkların isteyebileceği bir şeydir. Birbirine âşık iki insanın mutluluklarını bir arada paylaşması dünyanın en güzel olaylarındandır. Büyük aşk yaşayıp evlenen herkes çok dikkatimizi çektiği gibi yabancı ünlülerinde aşklarını evlilikle bir adım öteye taşıması oldukça dikkat çeken bir durum olmuştur. Sizler de yabancı ünlü çiftler arasında aşklarını evlilikle taçlandıran isimleri merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Keyifli okumalar!

1. Bono – Ali Hewson

Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

Paul Hewson, hepimizin bono olarak bildiği, eşi Ali Hewson ile Dublin’de tanışmışlardır. Alison Hewson ve Bono çifti okul yıllarında tanışmıştır. O zamanlar herkes tarafından bilinen ve en başarılı gruplardan birinin solisti değildi. Bu yüzden eşini kazanmak için çok uğraşlar vermiştir. Aslında bu çift ilk görüşte aşkı yaşayan çiftlerdendir. 1976 yılında yani genç yaşlarında ilişkileri başlamıştır. 6 sene boyunca sevgili kalan ikili 1982 yılında evlenme kararı alarak evlenmişlerdir. Eve, Jordon Elijah ve John adında dört çocukları vardır. 1982 yılından beri evli olan çift herkes tarafından sevilerek takip edilmektedir.

2. Chrissy Teigen – John Legend

Model ve Müzisyen olan çiftimizin aşkını bilmeyen yoktur. En en sevilen ve popüler ünlüler arasında Chrissy Teigen ve John Legend çifti de vardır. Bu çift 2007 yılında Legend’ın müzik klibinin setinde tanışmışlardır. İlişkilerinin ardından kısa bir zaman da vakit geçirmelerine rağmen 2013 yılında evlenmeye karar vermişler. Düğünde bütün gözler onların üstündeydi. Cömert bir düğün töreni yapmışlardır. İlişkilerini hep kendi aralarında yaşamışlardır. Gösterişten uzak sade bir yaşantıyı tercih etmişler. Şu anda Luna ve Miles isminde iki tane çocukları olan çift 8 senedir evlidirler.

3. Meryl Streep – Don Gummer

Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

Aşklarını güzel evlilikle taçlandıran kişiler oldukça mutludur bu kişilerin arasında ünlü çiftler da vardır. Bunlardan birisi de Meryl Streep ve Don Gummer ikilisidir. Meryl Streep ve Don Gummer çiftinin aşk hikayeleri çok farklıdır. Streep’in bir zamanlar sevgilisi olan Jonh Cazele’in 1978’de evinde hayatını kaybetmiştir. Bunun üzerine Streep’in erkek kardeşinin arkadaşı olan Don Gummer’da Streep’e evinin kapısını Streep için açmıştır. Uzun yıllar birlikte yaşayan çift 1978’den beri beraberler. Çiftin evliliklerinden Mamie, Henry, Grace ve Louisa isminde dört çocukları vardır.

4. John Travolta – Kelly Preston

Kelly Preston bir zaman Kevin Gage ile 2 sene kadar evli kalmıştır. Gage ile evliliği başarısız olduktan sonra hayatına başka kişiler da girmiştir. Ancak Kelly Preston daha sonra 1987 yılında “The Experts” film setinde John Travolta ile tanışmıştır. Rol arkadaşlıkları daha da samimi bir hale gelince uzun yıllar sevgili olmuşlardır. Daha sonra 1991 yılında da evlenme kararı verip Paris’te sessiz ama romantik bir düğünle evlenmişlerdir. John Travolta ve Kelly Preston çiftinin evliliklerinden üç tane çocukları olmuştur. Ancak çocuklarından birisi olan Jett 2009 tarihinde yaptığı bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.

5. Lisa Kudrow – Michel Stern

Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

Michel Stren Amerikalı aktrist, yapımcı ve yazar olarak bilinen Lise Kudrow’un kocası Fransız reklam yöneticisidir. Michel ve Lisa evlenmeden 6 yıl önce bir araya gelmişlerdir. Lisa Kudrow o zamanki oda arkadaşı sayesinde tanışmışlardır. İlk görüşte aşkı tecrübe etmişlerdir. 1995 yılında evlenmeye karar vermişlerdir. Michel Stren, sürekli halkın gözünün bir parçası olmaktan kaçınmıştır ve nadiren ortaya çıkmıştır. Evlendikten sonra da bu şekilde devam etmiştir. Mutlu ailelerine 1998 yılında oğulları da katılmıştır. Oğlunun adını Julian Murray koymuşlardır. Şimdilerde ailesiyle birlikte California’da yaşanmaktadır.

6. Sarah Jessica Parker – Matthew Broderick

Oyunculuklarıyla çok sevilen Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick 1991 yılında tanışmışlardır. Uzun süren sevgiliklerinin ardından 1997 yılında sürpriz bir şekilde evlendiler. Matthew babasının adını verdiği oğlu James Wilkie ve ikiz kızları Marion ile Tabitha adında üç çocukları vardır. Seneler sonra ilk defa Broadway oyununda birlikte çalıştılar. Şimdilerde mutlu evlilikleri devam etmektedir. Böylelikle aşklarını güzel bir evlilikle taçlandıran bir diğer ünlü çiftler listesinde bu çiftte yer alıyorlar. Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick 1997 senesinden beri uzun bir evlilikleri süren çift güzel bir beraberlik yaşıyorlar.

7. Samuel L Jackson – Latanya

Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

Aşklarını güzel bir evlilikle taçlandıran bir başka ünlü çiftler arasında Samuel L. Jackson ve Latanya da vardır. Latanya, başarılı bir Amerikalı oyuncu ve yapımcıdır. Hollywood’un en beğenilen aktörlerinden olan Samuel L. Jackson’ın eşi olarak bilinmektedir. Çift üniversite yıllarında tanışıp, sevgili olmuşlardır. 1974 yılında tanışan çift uzun bir sevgililik döneminin ardından 1980 yılında evlenmeye karar vermişlerdir. 1982 yılında doğurduğu Zoe adında kızları şu anda serbest TV yapımcısı ve film yapımcısı olarak çalışmaktadır. Latanya kızı doğduktan sonra düzenli çalışmayı bırakmıştır.

8. Anna Kournıkova – Enrique Iglesias

2001 yılından başlayan ilişkilerinden beri birliktelikleri devam eden ikili bu listemizde yerlerini alıyorlar. Anna Kournikova ve Enrique Iglesias 2001 yılında Escape şarkısı klibinin setinde tanışmışlardır. Birbirlerini daha yakından tanıdıktan sonra ilişkileri başlamıştır. Bu ikili ilişkilerini hep kameralardan uzak durarak çok gözler önünde yaşamamıştır. 2001 yılından beri mutlu birlikteliklerinden bir erkek ve bir kız ikiz çocuklarıyla evliliklerini taçlandırmışlardır. Genç çiftin çocuklarının isimlerini Nicholas ve Lucy koymayı tercih etmişlerdir. Popüler olan çift herkes tarafından beğenilerek takip ediliyor.

9. Amy Adams – Darren Le Gallo

Aşklarını mutlu bir evlilikle taçlandıran dünyaca ünlü olan çiftler her zaman herkes tarafından ilgi görmektedir. Amy Adams ve Darren Le Gallo da onlardan birisidir. Amy Adams ve Darren Le Gallo 2001 yılında ikisinin de katıldığı oyunculuk dersinde tanışmışlardır. Ancak 2002 yılına kadar birliktelik yaşamamışlarıdır. 2002 yılında başlayan ilişkileri bu zamana kadar devam etmektedir. 2008 yılında nişanlanmışlar ve daha sonra da 2015 yılında evlenmişlerdir. Uzun birlikteliklerinin ardından 2010 yılında ailelerine Aviana Olea Le Gallo isminde bir kız çocukları da eklenmiştir. Hollywood’un en uzun birliktelik yaşayan çiftlerinin listesinde sık sık yer almaktadır.

10. Sacha Baron Cohen – Isla Fisher

Aşklarını Evlilikle Taçlandıran Ünlü Çiftler

İkili ilk kez 2002 yılında Avustralya’nın Sidney kentinde olan bir partide gördüler ve birbirlerinden çok etkilendiler. Bu etkilenmelerinin ardından sevgili olan çift daha sonradan hayatlarını birleştirmek istediler. İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen ve oyuncu olan Isla Fisher 2004 yılında nişanlandılar. Isla Fisher, Yahudi düğünü yapmak için Yahudi dinine geçmiştir. 2010 yılında Sacha için Yahudiliğe geçen Isla Paris kentinde bir Yahudi törenle evlenmiştir. Isla Sacha ile evlilikte birleştirmek için her şeyi yapardım, herhangi bir dine gidebilirim demiştir. Birliktelikleri söz konusu olduğunda din sevgiden sonra ikinci sırada olduğunu da dile getirmiştir. Çiftin evliliklerinden üç tane çocukları vardır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
10
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!