2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

2 dk okuma süresi


17
11 Paylaşım, 17 puan

2019 yılı için ilkbahar / yaz güzellik trendleri, makyajsız makyaj ve bakımlı ciltlerle yeni bir boyut atlarken ışıltılı simler klasik görünümlere karakter kazandırıyor. Saçlarda ise oyuncu renkler ön plana çıkarken, örgüler ve ıslak saç dokuları yeniden hayatımıza giriyor. dergiCE ile güzellik hamlelerinde 2019 ilkbahar / yaz sezonu için yeni trendleri ve güzellikleri keşfedin.

 1. Güçlü Işıltı

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

Makyajda ışıltı popülaritesi devam ediyor. Metalik renkler, günlük makyajda da uygulanabilecek simli detaylar tercih edilirken cesur hissettiğiniz günlerde kullanabileceğiniz kristal taşlar yeni sezonun favorilerinden.

2. Saçlarda Pembe

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

Sıcak mevsimin oyuncu havası saçlarda flörtöz pembeyle kendini gösteriyor. Şeker tonlarındaki bu renk 2019 yazının güzellik portresine enerjik ve heyecanlı bir hava getiriyor.

3. Gerçek Kırmızı

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

Fransız güzelliğinin vazgeçilmez parçası kırmızı dudaklar, ilkbahar / yaz sezonunda da makyajınızın vazgeçilmezlerinden. Ne portakal tonlar ne bordo; parlak ve güçlü gerçek kırmızı, klasik ve modası geçmeyen bir güzellik için olmazsa olmaz bir parçadır.

 4. Karakterli Örgüler

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

2019 yazında fazlaca göreceğimiz örgüler saçlarda daha dominant ve güçlü bir duruş sergiliyor ve güzellik portrelerine kimlik kazandırıyor.

5. Çizgili Kedi

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

2019 yazında en iyi kuyruklu eyelinerler, daha sanatsal ve deneysel bir görünümde. Çizgisel formun daha yenilikçi şekillerle uygulandığı bu görünüm, güzelliğinize farklı bir boyut getirecek.

 6. Yoğun Pastel Bakışlar

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

Kış makyajının da favorilerden olan dominant renk tonları, yaz sezonunda yenilenerek canlanıyor. Pastel ama güçlü tonlardan oluşan bu renk ailesi buğulu göz makyajlarının olmazsa olmazlarından.

7. Bebe Perçemler

Biraz nostaljik, biraz asi tarz. Biraz cesur biraz da alışılmışın dışına çıkmaya hazır mısınız? Çünkü 2019 yazında bebe perçemler zirveye oynamaya hazırlanıyor.

8. Bakımlı Ciltler

Yaz sezonunda bakımlı ciltler makyajsız makyajın vazgeçilmezi oluyor. Yeni dönemin en çok tercih edilen güzellik ürünlerini makyaj çantanızda değil, evinizdeki dolabınızda bulacaksınız.

9. Islak ve Ferah

İster dağınık ve özgür, isterseniz de jet görünüşlü ve pürüzsüz; ıslak saçlar yaz sezonunda modern ve minimal güzelliğin vazgeçilmezlerinden olacak.

10. Nötr Kahve

Nude makyaj yaptığınızda bakışlarınızda ki vurguyu ortaya çıkarmaya, daha yumuşak bir kedi gözü makyajı ya da dumanlı bakışlarınıza farklı bir anlam katmaya ne dersiniz? Nötr kahve 2019 ilkbahar / yaz sezonunda makyaj çantanızın demirbaşları arasında yerini alıyor.

11. Saç Bantları

Minik saç şeritleri, ben buradayım diyen taçlar da dahil olmak üzere sıcak mevsimin olmazsa olmaz saç aksesuarları arasına bantlar da girmeye başlıyor.

 12. Canlı Yanaklar

2019 İlkbahar / Yaz Güzellik Trendleri

Son birkaç sezondur devam edilen kontörün pabucu dama atılmışken canlı yanaklar zirvedeki yerini alıyor. Cilde genç ve taze bir görünüm veren yoğun allık modasının gözde renkleri ise şeftali ve şeker pembe tonları.

Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
12
Beğen
Mutlu Mutlu
14
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
13
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
3
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!