Verdiğin Cevaplara Göre Hangi Fantastik Dizi Karakterisin?

1 dk okuma süresi


2
12 Paylaşım, 2 puan

Amerikan dizi kültürünün tüm dünyaya tanıştırdığı ve çoğumuzun bayılarak izlediği türlerden biridir fantastik diziler. Sihir, büyü, fantastik canavarlar ve daha fazlası bu dizilerde bolca bulunur. Çoğumuz fantastik dizileri bayılarak izleriz ve o dizilerin yaşandığı evrende bir karakter olduğumuzu düşleriz. Arkadaşlarınızın hangi fantastik dizi karakterisin sorusuyla ve verdiğin cevaplara göre popüler kültür sorularıyla sizi köşeye sıkıştırdıkları dahi olmuştur. İşte dergiCE ekibi olarak sizlere dev bir hizmet veriyoruz! Verdiğin cevaplara göre hangi fantastik dizi karakterisin? testimiz ile artık bu merakınızı gideriyoruz. Hazırsanız başlayalım!

 1. 1 Bir düşün bakalım; sence en iyi özelliğin ne?

  1. Kıvrak zeka
  2. Liderlik
  3. Özgürlüğe düşkünlük
  4. Doğallık
 2. 2 Hangi renk senin karakterini yansıtıyor?

  1. Mavi
  2. Siyah
  3. Bordo
  4. Gri
 3. 3 Senin için hangisi daha önemlidir?

  1. Aile
  2. Arkadaşlar
  3. İdealler
  4. Adalet
 4. 4 Fantastik bir evrende bir karakter olduğunu düşünelim, ölümün nasıl olurdu?

  1. Kendini sevdiklerinin yerine feda ederken
  2. Dünyayı yaratıkların istilasından kurtarmaya çalışırken
  3. Adaleti sağlamaya çalışırken
  4. İntikamını almaya çalışırken
 5. 5 Bir fantastik evrende yaşasan özel gücünün ne olmasını isterdin?

  Verdiğin Cevaplara Göre Hangi Fantastik Dizi Karakterisin?
  1. Büyü yapabilmek
  2. Görünmezlik
  3. Uçabilmek
  4. Ölümsüzlük
 6. 6 Bir daha dünyaya gelecek olsan hangi mesleği seçerdin?

  1. Plak satan bir dükkan işletmecisi
  2. Avukat
  3. Devlet Yöneticisi
  4. Dedektif
 7. 7 Arkadaş ortamında seni nasıl tanırlar?

  1. Eğlenceli
  2. Alaycı
  3. Çalışkan
  4. İnatçı
 8. 8 Hangi distopya senin korkulu rüyan?

  1. Mutasyona uğramış yaratıkların saldırısı
  2. Dünyayı ikiye bölen bir savaş
  3. Nesli tükenen canlıların dünyaya saldırması
  4. Uzaylıların istilası
 9. 9 Seni en çok sinir eden şey nedir?

  1. Kaba insanlarla tartışmak
  2. Kötü müzik dinlemek zorunda kalmak
  3. Görmezden gelinmek
  4. Cinsiyet ayrımcılığına maruz kalmak
 10. 10 Son olarak, hayatın bir film olsa türü ne olurdu?

  1. Fantastik Film
  2. Macera
  3. Romantik Komedi
  4. Korku

Tarih:
 1. Sonuç

  Ejderhaların Anası: Khaleesi

  Tebrikler, verdiğin cevaplara göre sen Game Of Thrones’ın gri prensesi azimli ve başarılı kadını Khaleesi çıktın! İdeallerin, hırsların ve kocaman yüreğinle bu karakter tıpatıp sensin diyebiliriz. İkna kabiliyetindeki üstün başarıların, adaletli kişiliğin ve tartışmalara diplomatik yaklaşımın seni karakterini açıklayan en iyi tanımlar. Ayrıca son derece cesur ve düşündüklerini özgürce söylemekten kaçınmayacak birisin. Tıpkı Khaleesi gibi senin de yüreğinde insanlığa ve sahip olduğun evcil hayvanlarına karşı inanılmaz bir sevgin var. Ancak öfken de sevgin kadar güçlü. Sinirlendiğinde gözün hiçbir şeyi görmüyor.

  Sonuçları Paylaş
 2. Sonuç

  Sarkastik Prens: Stiles

  Tebrikler, verdiğin cevaplara göre sen fantastik dizi Teen Wolf’un sarkastik prensi alaycılığın ve zekânın buluştuğu tek adres Stiles çıktın! Kıvrak zekân, arkadaşlarına son derece önem veren ve olaylara eğlenceli yaklaşımınla bu karakter sana çok uyuyor. Olaylar karşısında bazen sakinliğini koruyamasan da verdiğin tepkiler ve doğal hareketlerin ortamların sevilen kişisi olmanı sağlıyor. Arkadaşlarına çok değer veriyorsun ve onları herkesten daha çok koruyorsun. Arkadaşlarınla gitmeyeceğin yer atılmayacağın macera yok adeta! Bunun dışında bazen verdiğin değeri göremeyince tıpkı Stiles gibi köşene çekiliyorsun.

  Sonuçları Paylaş
 3. Sonuç

  Cadıların Şahı: Sabrina

  Tebrikler, verdiğin cevaplara göre sen Chilling Adventure Of Sabrina’nın biricik cadısı Sabrina’sın! Son derece iyi kalpli ve eşit olmaya çalışan bir insansın. Hala gerçek aşka inanan ve gerçek aşkı arayan bir romantiksin diyebiliriz. Romantik kişiliğinin yanı sıra damarına basmasak herkes için iyi olur. İnandığın doğrulardan asla vazgeçmeyen inatçı ve dediğim dediksin aynı zamanda. Zor durumda kalan herkesin ilk adresi olman ve herkese sürekli yardım etmeye çalışman bazen başını da ağrıtmıyor değil. Peki, bu kadar iyilik timsali olmak seni de yormuyor mu?

  Sonuçları Paylaş
 4. Sonuç

  İnsanlığın Kurtarıcısı: Dean Winchester 

  Tebrikler, sen Supernatural’in serseri görünümlü romantik prensi Dean Winchester çıktın! Ailesine son derece önem veren fedakâr kişiliğe sahip cesur birisin. Ailenin düşünceleri senin için çok önemli. Söz konusu ailen oldu mu akan sular duruyor senin için adeta. Özgür tavrın, kendine has giyim tarzın ve muhteşem görünüşün seni tanımlayan şeylerden birisidir. Seni sen yapan en önemli şeylerden biri de özgürlüğüne düşkün olman. Söz konusu özgürlüğüne müdahale oldu mu gözünü hiçbir şey görmüyor. Tıpkı Dean gibi sen de sürekli yollarda olmak, yeni insanlarla tanışmak istiyorsun. Ayrıca ince bir müzik zevkine sahip olman da gözlerden kaçmıyor.

  Sonuçları Paylaş
Eğer siz de içerikler üretmek isterseniz, ücretsiz içerik üreticiliği eğitimimizi tamamlayıp en sonda yer alan Kariyer İçin Başvur sekmesinden örnek bir içerik ile başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
7
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
4
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!