Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafet Seçimleri

2 dk okuma süresi


4
10 Paylaşım, 4 puan

Ünlüler göz önünde oldukları için her zaman katıldıkları törenlerde dikkatleri üzerine çekiyorlar. Bir şekilde magazinsel açıdan en gözde olmayı başarıyorlar. Bu hafta sizlere, yerli / yabancı ünlülerin ödül törenlerindeki kırmızı halı kıyafet seçimleri üzerine bomba gibi top 10 listesi hazırladık. Bu listemize bayılacaksınız! Keyifli okumalar…

1. Alfonso Cuaron

Roma filmiyle 91. Oscar töreninde en iyi yönetmen ödülünü kazanan Cuaron milyonların kalbine tahtını kurdu. Törende sade bir takımla sahneye çıktı.

2. Emma Stone

Elbisenin tasarımı Louis Vuitton’a ait. Ödül sezonuna ‘The Favourite’ filmi ile başlatan Emma Stone, bu seneki kırmızı halı kıyafet seçimleri ile ünlülerin arasında dikkatleri üzerine çekti. 2019 Oscar ödül töreninde bal peteğine benzeyen altın ve kahverengi bir elbise tercih etti. Emma Stone, Louis Vuitton’dan bu özel tasarımı giydi. Oscar 2019 Kırmızı Halısında tek başına yürüyen Emma Stone, payetli elbisesiyle ilk görüldüğü andan itibaren Twitter’ın yıldızı oldu! Sosyal medya kullanıcılarının waffle’a benzettiği bu elbise hakkında yüzlerce tweet attı. The Favourite filmi, en iyi film ve dahası bir çok ödüle aday gösterildi. Emma Stone ise bu filmle “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” olarak aday gösterildi. 2017 yılında La La Land filmiyle “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”nü kazanan Stone, kırmızı halı kıyafet seçimleri söz konusu olduğunda Louis Vuitton’un yüzü olduğundan buyana bu markadan yana kullanıyor.

3. Billy Porter

Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafet Seçimleri

ABD’li Billy Porter, 91. Oscar Ödülleri törenine performans sanatçısı, pop şarkıcısı ve oyuncu olarak katıldı. Kırmızı halıda smokin ve Cindrella elbisesi karışımı kıyafeti ile Oscar 2019’a damgasını vurdu. Sert Hollywood kıyafet kurallarına meydan okuma olarak nitelenen bu kıyafetinden dolayı, magazine “Bana Cinder-fella (Erkek Cindrella) deyin” şeklinde kendisini ifade etti.

4. Meryem Uzerli

Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Hürrem karakteriyle tüm dünyada tanınan Meryem Uzerli,  Fransa’da düzenlenen 72. Cannes Film Festivali’nin açılış töreninde transparan elbise ile karşımıza çıktı. 35 yaşındaki güzel oyuncu kıyafet seçimiyle gündeme oturdu ve uzun süre magazinde eleştirildi.

5. Spike Lee

Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafet Seçimleri

Yine Oscar 2019’da en iyi uyarlama senaryo ödülünü Spike Lee aldı. America’nın ırkçı geçmişi üzerine yaptığı bir konuşması ile dikkatleri toplayan Lee, törende giydiği mor takım elbise giydi. Arıca anonsu gerçekleştiren oyuncu Samuel L. Jackson’ın kucağına atlayarak yaptığı sevinç gösterileriyle akıllarda kaldı.

6. Charlize Theron

Göz kamaştıran mavi elbisenin tasarımı Dior Haute Couture ait. Aynı zamanda Charlize Theron, beyaz kolyesiyle uyumunu tamamlamış görünüyor.

7. Cem Yılmaz

55. Uluslararası Antalya Film Festivalinde Senaryo yazarı, yönetmen ve oyuncu olarak Cem Yılmaz’a “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” takdim edildi. Ödülünü Ozan Güven ve Nebahat Çehre’nin elinden alarak fotoğraftaki kare ile dikkatleri üzerine çekti. Kendisi sahnede, bugüne kadar herhangi bir Cem Yılmaz filminin bu festivalde yarışmadığını ancak hep takipçisi olduğunu belirtti.

8. James Mcavoy

Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafet Seçimleri

Törene düz bir takım elbiseyle katılan James Mcavoy, gecenin sonunda gömleği sevenlerinin imzasıyla dolu bir şekilde ayrıldı.

9. Serenay Sarıkaya

Katıldığı 45. Pantene Altın Kelebek ödül töreninde, seçtiği paçoz bir kıyafet sebebiyle hayranlarını şaşkınlıklar içinde bıraktı.

10. Quentin Tarantino

Ünlülerin Kırmızı Halı Kıyafet Seçimleri

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino, Ucuz Roman (Pulp Fiction) filminden 25 yıl sonra yeni Bir Zamanlar Hollywood’da filmi ile (Once Upon a Time in Hollywood) yeniden Cannes Film Festivali’nde sahnelerdeydi. Büyük ses getiren Tarantino’nun yeni filmi Cannes galasında, tam 6 dk ayakta alkışlandı. Kırmızı halı da filmin başrol oyuncuları Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio ile beraber kare vermesiyle, ünlülerin en dikkat çekici kıyafet seçimleri ve gösterileri gerçekleşti. Cannes Film Festivali’nin yarışma kategorisinde bulunan Tarantino filmi ise, Türkiye’de 23 Ağustos 2019’da vizyona girecek.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
9
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
3
Komik
İlginç İlginç
5
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!