Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Renkler

1 dk okuma süresi


4
13 Paylaşım, 4 puan

Öncelikle sonbahar mevsimine hoş geldiniz diyoruz! Tatilin bittiği ve artık okula ya da işe giderken tam da mevsim geçişinde neler giyeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Bizler de sizlere yardımcı olmak amacıyla sonbaharda en çok tercih edilen renkler listesini derledik. Umarım karışan kafaları biraz olsun düzeltebiliriz. Yeni sezonda bakalım hangi renkler ön planda!

1. Çekiciliğiyle Ün Kazanmış Kırmızı

Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Renkler

Vazgeçilmez olan renklerden kırmızı, bu sezonda ön planda ve tercih edilen renkler arasında birinci sırada. Sadece elbiseler de değil, ruj, oje, ayakkabı palto, ceket ve aksesuarlarda da tercih edilmeye devam ediyor.

2. Şarap Rengi Ve İnanılmaz Etkisi

Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Renkler

Sonbaharın kapalı havasına oldukça güzel yakışan bu renk, gerek kozmetik gerek kıyafet olsun tercih edilen gözde renklerden oluyor. Siyah ya da gümüş renkleriyle birleştirip harika kombinler yapabilirsiniz.

3. Çok Sevilen Haki

Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Renkler

Yıllardır eskimeyen ve çoğu insanın tercih ettiği haki renk, bu sezon kargo pantolonlar, ceket, kaban ve  diğer aksesuarlarda en çok tercih edilen renk olarak mağazalarda yerini almakta. Haki rengiyle beyaz ya da siyah renk kullanarak muhteşem kombinler yapabilirsiniz.

4. Morun En Saf Tonu

Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Renkler

Açık mor-lila rengi bu sezon neredeyse tüm sweatshirtlerde kendini gösterdi ve çok da güzel bir uyum yakalamakta. Sırt çantaları ve ojeler de tercih edilmeye devam ediyor.

5. Sonbahar Rengi Hardal Sarısı

Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Renkler

Sonbaharda yere düşen yaprakların renklerini anımsatan bu renk yine mağazalarda en çok tercih edilen renkler arasında. Bu sezon gömlekler, ruj ve aksesuarlarda bu renkleri görmek mümkün.

6. Kusursuz Beyaz

Çoğu insanın çekinerek giydiği ama giyince de adeta kusursuz ve dikkat çekici olan beyaz rengi, özellikle botlarda ve bel çantalarında tercih ediliyor ve bu sezon yine dikkat çekmeye devam ediyor. Kendi kombininiz ve tasarımınızı rahatça yaratabileceğiniz beyaz renk, sizin için doğru bir seçim olacak.

7. Etkileyici Kahve

Ceket, kaban, saat ve botlarda vazgeçilmez olan renklerden olan kahve eskimeyen ve sevilen renkler arasında popülerliğini korumaya devam ediyor. Kahve ton saç rengi, kozmetik olarak ise kahve ton farlar ve rujlar en çok tercih edilen renklerden.

Verdiğimiz bu efsane tüyolar sayesinde umarım sonbaharda en çok tercih edilen renkler listemizi kullanıp harika kombinelerle sezona harika ve tarz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.


Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
7
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Lütfen üye girişi yapın!