Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

8 dk okuma süresi


7
12 Paylaşım, 7 puan

Doğduğumuz anda takımyıldızlarının bulunduğu konum burcumuzu belirler. Burçların yazılı tarihte ilk ortaya çıkışı M.Ö. 2500 yıllarında Mezopotamya’da olmuştur. Mezopotamyalılar gökyüzündeki bu cisim hareketlerinin insan üzerinde etkili olup olmadığını merak etmişlerdir. Bu ilgi ve merak günümüze kadar ulaşmış ve en sonunda astroloji bilimini oluşturmuştur. Astroloji karakter çözümlemeleri, ilişkiler ve gelecek yorumları yaparken başvurulan bir alan haline gelmiştir. Enerji etkileri üzerine kurulan bu bilimde, kadın ve erkek ikili ilişkilerinde en ideal eşinizi bulmak için burç uyumu listemize bakabilirsiniz. Keyifli okumalar!

1. Koç Kadını – Kova Erkeği

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Kova erkeğinin havalı oluşu ve kendine has duruşu sizi büyüler. Aynı şekilde kova erkeği yenilikçi olsa bile sizin cazibenize takılı kalabilir. Bol maceralı ve bol kahkahalı bir ilişki bu ikili için kaçınılmazdır. Sizin asi davranışlarınız kova erkeğinin de özgür ruhlu oluşu ilişkiyi daha heyecanlı kılacaktır. Kova erkeği sizin zekanızı besler. Özgür ruhlu olsa bile korumacı ruhlu olan kova erkeği her zaman varlığını yanında hissettirir. Bu ilişki birbirinize yeni şeyler katacaktır.

2. Koç Erkeği – Aslan Kadını

Koç erkeği olarak kendinizi önemser ve hatta başkalarından üstün görebilirsiniz. Bu özelliklerinizle aslan burcu kadını size uygundur. Çünkü karşınızdaki insanın da en az sizin kadar üstün olmasını istersiniz. Aslan kadını ile olan ilişkinizde düşünce yapınızın benzerliği anlaşmanızı kolaylaştıracaktır. Beraber eğlenmeyi iyi bilirsiniz. Aslan kadınının kibirli tavrı ve sizin sabırsız huyunuz bazı tartışmalara yol açsa da aranızdaki bağ güçlü olduğu takdirde uzun ve güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz.

3. Boğa Kadını – Yengeç Erkeği

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Hayattan beklentilerinizin çok benzer olduğu yengeç erkeği ile uyumlu bir ilişki kurabilirsiniz. Duygusal ve kırılgan yapıda olan boğa kadınına yengeç erkeği yaralarını sarmada ve romantiklikte ilaç gibi gelecektir. Yengeç erkeği ile kolaylıkla uyum ve sadakati sağlayabilir, birlikte keyif dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Genel olarak sakin bir birliktelik gibi görünen bu ilişkide sizin aranızda başkalarının anlayamayacağı eğlenceli vakitler sık sık yaşanacaktır.

4. Boğa Erkeği – Oğlak Kadını

Aynı elemente sahip olduğunuz oğlak kadını ile sakin ve uyum içinde bir ilişki yaşayabilirsiniz. Siz düşüncelerinizin kabul edilmesini istersiniz. Fikirlerinizi oğlak kadını önemseyecektir. Oğlak kadını boğa erkeği ile nasıl konuşması gerektiğini iyi bilir. Burçlar arasında en uyumlu partner olarak ilklerde yer alan bu iki burç ilişkide sağlam temeller atarak ilerler. Cinsel yaşamında da uyumu yakaladığınız oğlak kadını ile bu ilişki, mutlu bir beraberlik ve yol arkadaşlığı olacaktır.

5. İkizler Kadını – Kova Erkeği

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

İkizler kadını, karşında sizi her konuda dinleyecek ve size yol gösterecek bir kova erkeği var. Yeni hobiler edinmeyi seven kova erkeği ile kadın ve erkek ilişkilerinde en ideal burç uyumu sağlayacaktır. Özgürlüğüne düşkün olan kova erkeği sizin kendi kişisel çemberinize saygı duyacak ve ara ara kendi başınıza nefes almanıza izin verecektir. Kova özgürlüğe düşkün olsa bile ikizler kadınına sadık olacaktır. Kova erkeği ile tutkulu, macera dolu ve kendinize yeni şeyler kattığınız bir ilişki yaşayabilirsiniz.

6. İkizler Erkeği – İkizler Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Birbirinize güveni aşıladıysanız ikizler kadını tam olarak hayallerinizdeki kadındır. Macera dolu olan ikizler erkeği, karşısında deli dolu bir ikizler kadınını görerek büyülenecektir. Sanata ilgi duyan ikizler burçları için birliktelik harika müzelerin ve sergilerin gezilmesi, yeni yerlerin keşfedilmesi demektir. Tartışmalarınız bazen büyüse de üstesinden gelebileceksiniz. İlişkinizde kendinizi eğlenceye çok kaptırmadan önünüzü ve ilişkinizi düşündüğünüz takdirde uyum içinde, eğlenen bir çift olacaksınız.

7. Yengeç Kadını – Yengeç Erkeği

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Yengeç erkeği ile hayattan beklentileriniz aynıdır. Bu nedenle birbirinizi anlamak konusunda başarılı olacaksınız. Yengeç kadını ve erkeği hassas, duyguları ve telepatileri ön planda olan burçlardır. Güven vermeyi bilen bu iki burç birbirine sadakati sağlayacaktır. Kadın ve erkek ilişkilerinde inişli çıkışlı olmayan bol sevgili ve güven dolu en ideal birliktelik bu iki aynı burç uyumu ile uzun soluklu olacaktır.

8. Yengeç Erkeği – Balık Kadını

İlişkilerde romantik olan siz ile duygularını ön planda tutan balık burcu kadınının birliktelikleri uzun olacaktır. Siz anlatmayı çok sevmeyen bir yapıya sahip olsanız bile balık kadını sadece yüzeysel anlamda değil altında yatan derinliklerle beraber sizi anlayacaktır. Siz sevdiğiniz zaman hayatınızı partneriniz üzerine kurabilecek cesarete sahipsiniz. Balık kadını bundan rahatsız olmayacaktır. Cinsel hayatınızda uyum sağladığınız balık kadını sizi yatakta şaşırtabilir.

9. Aslan Kadını – Yengeç Erkeği

Sahip olduğunuz öz güven ve dik duruş yengeç erkeğini etkiler. Yengeç erkeği duygusal bakımdan size iyi gelir. Aslan kadını olarak hayatı en uç noktalarda yaşamayı seversiniz. Yengeç erkeği sizin bu özelliğinize hayran olur. Siz yengeç erkeğinin duygusal hayatında aradığı özelliklere sahipsiniz. Eğer yengeç erkeğini egonuz ve inatçı kişiliğiniz ile hor görmezseniz farklı yapılarda olmanıza rağmen uyumu yakalamış bir çift olacaksınız.

10. Aslan Erkeği – Koç Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Aynı elemente sahip olduğunuz koç kadını ile aşkı da romantikliği de zirvelerde yaşarsınız. Koç kadınının refahına düşkün olması sizi rahatsız etmez çünkü siz de öylesiniz. Koç kadını da aynı sizin gibi sosyalleşmeyi sever. Eğer bu sosyalleşmede birbirinize vakit yaratacak güzel zaman dilimleri ayırırsanız koç kadını ile birlikte birbiriniz için ideal çift olursunuz. Koç kadını ile aşk hayatınızın gizemli olurken cinsel hayatınızın da hareketli ve tutkulu olur.

11. Başak Kadını – Boğa Erkeği

Boğa erkeği ile birbirinizi bulduktan sonra başka kişilere ihtiyaç duymayacaksınız. Romantiklik ön planda olan bu ilişkide sağlıklı arkadaşlık da vardır. Sizin gibi inatçı bir yapıya sahip olan boğa erkeği ile birlikte bu yapınızı zaman geçtikçe atacaksınız. Boğa erkeği ile sonsuz güvene kurulmuş bir ilişki ile karşılaşacaksınız. Yine boğa erkeği ve oğlak kadını gibi siz de burçlar arasında en uyumlu ilişkiye sahip olma potansiyeline sahip burçlardansınız.

12. Başak Erkeği – Oğlak Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Oğlak kadını ve siz bitmeyen bir ilişki istersiniz. Detaylara önem veren oğlak kadını ile ilişki ilk başlarda yavaş ilerlese bile uzun vadede güzel bir birliktelik oraya çıkacaktır. Oğlak burcu kadını da sizin gibi kişisel bakımına önem verir. Oğlak kadını ile sevgili olarak bir ortama girdiğinizde tüm odağı çift olarak üzerinize çekersiniz ve bundan mutlu olur, birlikte birbirinizi tamamladığınızı düşünürsünüz.

13. Terazi Kadını – İkizler Erkeği

İkizler erkeği ile birlikte monotonluktan uzak, eğlenceli ve bol kahkahalı bir aşk sizin için kaçınılmazdır. İkizler burcu erkeği espri anlayışına sahiptir. Çekingen teraziyi kadınını kabuğundan çıkartacaktır. İki taraf da birbirlerine müdahalede bulunmayı pek sevmezler bu yüzden gereksiz ve ufak tartışmalarla ilişki yorulmaz. İki burç da durağan bir hayattan hoşlanmaz. Bu yüzden ikizler erkeği ile beraber farklı şeyler öğrenebilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz. Birlikte dünya turu yapma düşünceleriniz oluşabilir.

14. Terazi Erkeği – Kova Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Başlangıçta çok farklı gibi gözüken terazi erkeği ve kova kadını aslında birbiri ile çok uyumlu bir çifttir. Kova kadını başta sizi zorlasa bile zamanla size ayak uydurmayı başaracaktır. Kova kadınının yeni fikirler üretmesi ve sonsuz çılgınlığı sizi hayran bırakacaktır. Onunla vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Siz ilişkinin başından beri uzun süre beraberlik düşünürken kendi halinde olan kova kadını bir zaman sonra teraziye sadık hale gelecektir ve beraber uzun sürecek, keyifli bir ilişki yaşayacaksınız.

15.Akrep Kadını – Yengeç Erkeği

Yengeç erkeği aynı sizin gibi kendi halinde takılan bir burçtur. Birlikteliğinizde birbirinize yetersiniz. Genellikle ev ortamında takılmayı tercih edersiniz. Yengeç erkeği de sizin gibi tutumludur. Her açıdan yengeç erkeği ile birlikte beraber yapabileceğiniz hobileriniz olacaktır. Mutfağa girmeyi seven yengeç erkeği ile yemek yaparken eğlenebilir ardından yemek partisi verebilirsiniz.

16. Akrep Erkeği – Balık Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Balık burcu kadını sizi iyi anlar. Siz gizemli bir karakter olup, duygularınızı içinizde saklarken balık kadınının karşındaki insanı bu kadar iyi anlaması sizi oldukça etkileyecektir. Balık kadını size kendinizi güvende hissettirecektir. İki tarafın da romantik olması ilişkiyi üst boyuta taşıyacaktır. Karşılıklı anlaşmayla kurulmuş romantiği eksik olmayan bu ilişkinin uyumu oldukça başarılıdır. Lüks yaşamı sever, beraber sıklıkla lüks yerlere romantik bir yemeğe gidebilirsiniz.

17. Yay kadını – Koç erkeği

Koç erkeği ile bir araya geldiğiniz zaman sizi sabit bir yerde bulmak zor olacaktır. Durağan bir hayattan sıkılan yapısıyla siz ve koç erkeği sürekli yeni macera arayışlarına girişeceksiniz. Koç burcu erkeği dediklerinin olmasını ister. Sizin daha başınıza buyruk olmanız bazı sıkıntılara yol açabilse de sahip olduğunuz ateş elementi aşkınızı adeta tutkuyla besleyecektir. Cinsel hayatı da ön planda olan bu ilişki saygı duyulduğu takdirde her açıdan güzel ve uzun bir birliktelik olabilir.

18. Yay Erkeği – Aslan Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Aslan kadını ile karakter bakımından farklı olsanız bile birbirinizi tamamlayıcı özelliklere sahipsiniz. Siz bilgiyi seviyorsunuz aslan kadını da girişkendir dolayısıyla aranızdaki sohbetler verimli olur. İki tarafın da cinsel anlamda tutkulu olması aşkınızı daha hareketli hale getirecektir. Eğer aslan kadını hükmetmeyi sever tavrı ile sizi sıkmazsa uzun soluklu ve heyecan verici bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Yay erkeği aslan kadınının çekiciliğinin yanı sıra düşünce şekline de çok önem verir

19. Oğlak Kadını – Boğa Erkeği

Boğa erkeği ile birlikte uyumunuz diğer burçlara kıyasla ilk üçe girebilir. Birbirinizi anlama ve dinleme konusunda başarılı olursunuz. Hobilerinizin ortak noktada kesiştiği boğa erkeği ile birlikte etkili vakit geçirirsiniz. Başka burçlarda bulamayacağınız cinsel uyumu boğa erkeği ile yaşayabilirsiniz. Cinsel uyumlarınızın da sağlam olduğu boğa erkeğinin sizin gibi evlilikle de arası iyi olduğundan dolayı beraber güzel sakin fakat eğlenceli bir ilişki yaşayabilirsiniz.

20. Oğlak Erkeği – Balık Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Siz duygularınızı hemen belli edemezken balık kadınının sizi anladığını görünce hislerinizi paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız. Siz her ne kadar realisttik bir yapıya sahip olsanız bile balık kadınının sezgilerine güveneceksiniz. Balık kadını sizden farklı özelliklere sahiptir ve siz bu farklılıkta birbirinizi tamamlayabilecek, iki ayrı parçayı birleştireceksiniz. Yatakta da uyumunuz yüksektir.

21. Kova Kadını – Yay Erkeği

Siz bilgiye açsınız. Bu sebeple kendinizi geliştirmeyi çok severken yay erkeği tam kova kadınına göredir. Siz insanlara ve hayvanlara yardım etmeyi seversiniz, asla haksızlığa tahammül edemezsiniz. Yay erkeği size bu konularda destek olur, fikirlerinizi önemser. Yay erkeği ile cinsel hayatınız da hareketli olacaktır. Bu ilişkide karşılıklı olarak birbirinizin aynası olacaksınız. Hayat görüşlerinizin de aynı olduğu yay erkeği ile güzel bir birlikteliğiniz olacaktır

22. Kova Erkeği – Kova Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Bir kova kadını ile ortama girdiğinizde burçlarınızın getirmiş olduğu hava ve özgüveninizle ortamda ilgi çekeceksiniz. Kova kadını sizin gibi yeniliğe açık ve özgürlükçüdür. Kova kadını ile birlikte bol aksiyonlar yaşayabilirsiniz. Tutkulu aşkınızın yanında ayrıca birbirinizle dost olursunuz. Kova kadını yanınızda biraz çekingen olabilir. Bu zamanla aşılacaktır. Liderlik özelliğiniz ve özgürlüğünüze düşkün olduğunuz bu ilişki inişli çıkışlı olsa bile aradaki tutku sizi birbirinize bağlayacaktır.

23. Balık Kadını – Boğa Erkeği

Boğa erkeğinin romantikliği sizin çok hoşunuza gidecektir. Boğa erkeği de sizin gibi küçük şeylerden mutlu olur. Boğa erkeği balık kadınına güvenecek ve onu sıkmayacaktır. Boğa erkeği romantik olsa bile mantıkçıdır. Balık kadını olarak siz ise tam tersisiniz. Boğa erkeği sizin hislerinize ve düşüncelerinize değer verecek sezgilerinize güvenecektir. Bunu size hissettirmekten de asla çekinmeyecektir. Boğa erkeği ile birlikte uzun ilişki kaçınılmazdır.

24. Balık Erkeği – Akrep Kadını

Kadın Erkek İlişkilerinde En İdeal Burç Uyumu

Sizin akrep kadınına güven duymanız kolaydır çünkü akrep kadını sadakatlidir. Kendine bakmayı seven akrep kadınını yanında tutmak isteyeceksiniz. Akrep kadını tutkuludur, siz de akrebin bu tutkusuna karşılık vereceksiniz. Cinsel hayatınızda birbirinizi tamamlayacaksınız. Akrep kadını ilişkilere önem verir ve uzun soluklu düşünür. Balık erkeği olarak siz hazır olduktan sonra akrep kadını ile ilişkiniz uyum içinde devam edecektir.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
11
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!