Hem Ücretsiz Hem de Görüntülü Konuşma İmkanı Sunan 5 Uygulama

2 dk okuma süresi


7
11 Paylaşım, 7 puan

İletişim çağında görüntülü konuşma teknolojisi her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Artık yurtdışında dahi olsanız, arkadaşlarınızla uluslararası telefon kodlarına takılmadan konuşmanız mümkün. dergiCE sizler için ücretsiz görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma uygulamalarını derledi. İşte akıllı cihazlarda kullanabileceğiniz 5 free uygulama!

1. İş Görüşmelerinin Piri: Skype

Hem Ücretsiz Hem de Görüntülü Konuşma İmkanı Sunan 5 Uygulama

Skype, Microsoft şirketine ait olduğu için msn, hotmail ve outlook gibi email adresleriniz ile bu uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Skype, video sohbet yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama!  Aynı zamanda Skype uygulaması ile çoklu konferans yapabiliyorsunuz. Nasıl konferans görüşmesi yapılacağını öğrenmek için tıklayın. Ayrıca insanlar arasında iletişimi kolaylaştırmak için sabit hat numaralarını arama özelliği bulunuyor. Ancak bunun için ödeme yapmanız gerekmektedir.

2. Olmazsa Olmaz: WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp görüntülü konuşmak için kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. Daha önce whatsapp’a alternatif olan mesajlaşma uygulamalarını sizlerle paylaşmıştık, merak edenler inceleyebilir. Whatsapp’ın popüler olma nedeni ise tüm akıllı telefon platformlarında kullanılabilir olması. Whatsapp üzerinden tüm arkadaşlarınızı arayabilir, kısa mesaj ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Telefon kodları hakkında endişelenmeden arkadaşlarınızla uluslararası dahi bağlantı kurabiliyorsunuz.

3. Yeni Arkadaşlar Edinmek İçin: Tango

Hem Ücretsiz Hem de Görüntülü Konuşma İmkanı Sunan 5 Uygulama

Tango uygulamasının en önemli özelliği, uygulamayı kullanan herkesi bulmasıdır. Bölgenizde uygulamayı başka kimler kullanıyor ve ne kadar uzaklıkta bulunuyorlar bilmenizi sağlıyor. Ayrıca ücretsiz görüntülü ve sesli konuşma yapabiliyorsunuz. Konuşmak istediğiniz kişide uygulama yüklü ise istediğiniz zaman arama yapabiliyorsunuz. Birisi size görüntülü arama isteği yolladığında -internete bağlı iseniz- uygulama kapalı da olsa telefonunuza uyarı geliyor. Açıp konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

4. Az Ama Öz Bilinen: Viber

Viber

Viber uygulamasına kayıt olmak için WhatsApp gibi telefon numaranızı kullanıyorsunuz. Görüntülü konuşma dışında Viber’in diğer bir özelliği canlı çeşitli çıkartmalara sahip olmasıdır.

5. Kendine Has Çıkartmaları İle: Line

Hem Ücretsiz Hem de Görüntülü Konuşma İmkanı Sunan 5 Uygulama

Line uygulaması, rakiplerinin çoğunu kullanıcı açısından solluyor. Bir hayli fazla kullanıcıya sahip uygulama. Bonus olarak, kullanıcılarına özel çıkartmalar sunuyor. Line sadece mesajlaşma değil, bunun yanında sesli ve görüntülü aramaları ücretsiz bir şekilde iletişim kurmanızı sağlıyor. 52 ülkede, görüntülü konuşma imkanı sunan uygulamalar arasından önde geliyor.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
8
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

  1. Tango uygulaması, 2010 yılında resmen Google Play, AppStore ve SamsungApps gibi marketlerde yerini almış. 4 ana cihaz ile uyumlu şekilde çalışır: PC ve Laptop, iPhone ve iPad, Android ve Windows Phone. Bu uygulama ile görüntülü arama, sesli arama ve mesajlaşma yapılabiliyor.

Lütfen üye girişi yapın!