Kullanım Koşulları ve Yasal Mevzuat

Sitemizdeki içeriklerin tüm telif hakları, Netcik markası olan dergiCE.com’a aittir. Tüm içerik ve yazılarımızın telif hakları, dergiCE.com tarafından muhafaza edilmektedir. Kendi rızanız dahilinde, yayınlaması için gönderdiğiniz her türlü materyal, metin ve içeriklerin tüm hakları, dergiCE bünyesine geçmekte ve tarafımızca korunmaktadır.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca hiçbir içeriğimiz, ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz. dergiCE.com’da yayınlamak üzere hazırlamış olduğunuz (yazı, fotoğraf ve video vb.) tüm içeriklerin, yasal olarak uygunluğu ve meydana gelebilecek her türlü yasal sıkıntıda sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu, bu noktada dergiCE.com’un sadece içerik sağlayıcı bir platform olduğunu kabul etmiş olursunuz.

İntihara yönlendirme, çocukların cinsel istismarı, fuhuş, müstehcenlik, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma, Atatürk’e hakaret gibi suçlara teşvik edici içerikler ve yorumlar yasaktır. dergiCE.com, hazırladığınız içeriklerin yayınlanmasından önce veya sonra; kısaltma, ekleme, değiştirme, silme ve her türlü düzenleme ya da paylaşım yapma ve çoğaltma hakkına sahiptir. Herhangi bir içerik hakkında, herhangi bir bildirim yapmaksızın değişikliğe gidilebilir. Üçüncü taraf kişilerin oluşturulan içerikle ilgili telif hakkı yapıldığı şikayetini bize iletmesi durumunda en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde, gerekli işlem yapılacaktır. Telif hakkına sahip olduğunu belirten kişilerin, kendisine ait olduğunu ispat eden bir materyal, belge veya deliller ile bize iletmesi durumunda ilgili içerik kime ait olursa olsun en kısa sürede siteden kaldırılacaktır (Bu durum sadece üçüncü taraflar için geçerlidir).

Lütfen üye girişi yapın!