Aura Renkleri İle Görünmeyen Enerji Alanınızı Keşfedin!

7 dk okuma süresi


9
13 Paylaşım, 9 puan

Aura, bedenimizin içindeki artı ve eksi yüklerin akışından kaynaklı bir kalkan ve bizi renk ile çevreleyen enerjidir. Bu sihirli dünyanın anahtarı ise doğum tarihinizde saklıdır. Numerolojide her sayı, belli bir renk olarak karşımıza çıkar. Aura renkleri ile yaşam yolunuzdaki görünmeyen enerji alanınızı keşfedin! Yaşam yolu, öncelikle doğum tarihinizin tümünü toplayarak hesaplanır. Örneğin, 09.03.2001 yılında doğan biri için: 09+03+2001= 2013. Toplama sonucunda çıkan sayıyı da tek basamak olana kadar toplarız. 2+0+1+3= 6. Bu tarihte doğan kişinin yaşam yolu numarası 6 ve aşağıdaki maddelere göre de aura rengi çivit mavisi (indigo) olur. Bu hesaplamalarda iki de istisna vardır. Eğer toplam 11 ya da 22 sayılarını verirse bu özel bir durumdur. Tekrar toplamanıza gerek kalmadan 11 ve 22 sayılarını temsil eden aura renginize bakabilirsiniz.

1- Kırmızı: Liderlik

Aura Renkleri İle Görünmeyen Enerji Alanınızı Keşfedin

Kırmızı aura, düşünceleri harekete geçirmekte hızlı olan ve kullanım kılavuzlarını okumayan lider ruhlu insanları yansıtır. Kırmızı auraya sahip olan insanlar yolculuğa çıkmayı, macerayı ve yemek yemeyi çok seven insanlardır. Çok çabuk sinirlenebilirler ancak onlarla vakit geçirmek oldukça keyiflidir. Kırmızı aura, güçlü bir renk olmakla birlikte insana başarılı olması için büyük bir arzu verir. Kırmızı auraya sahip insanlar, kendi fırsatlarını kendileri yaratırlar. Bu fırsatlar sizin hem başarı hem de maddi kazançlar elde etmenizi sağlar. Aura renkleri ile kendinizdeki görünmeyen enerji alanınızı keşfedin! Aynı zamanda başka insanlara da ilham verecek enerji, karizma ve iç güdüler kırmızı auraya sahip insanlarda bulunur. Genellikle sorumluluk isteyen işlerde yer alırlar. Sevgi dolu kalpleri ve cesur bir ruhları vardır.

2- Turuncu: Uyum, İş Birliği

Turuncu auraya sahip insanlar neşeli, mutlu, canlı ve enerjik bireylerdir. İnsanlarla beraber olmayı ve sohbet etmeyi severler. Turuncu auraya sahip insanların, dokunarak iletişim kurmayı seven ve sezgileri güçlü insanlar olduğunu söylemek mümkündür. Bu kişiler, karşı tarafın kendini rahat hissetmesini sağlar. Turuncu rengin olumsuz yönleri tembellik ve umursamaz tavırlar olmasına rağmen turuncu auraya sahip insanlar, içten içe başkalarını da düşünen, ayakları yere basan, pratik insanlardır. Çoğu zaman bir şeyleri zor yoldan öğrenmesi gerekse de, bu auraya sahip insanlar, varlığıyla dünyanın daha iyi bir yer olmasını sağlarlar. Bu insanların gerçekleştirdikleri olumlu davranışlar, içsel tatmin duygusunu arttırır ve hayat yolunda kendilerini gerçekleştirebilmelerine olanak sağlar. Auradaki bir dengesizlik, kişiyi depresif hislere boğabilir. Bu yüzden siz de aura renkleri ile bedeninizdeki görünmeyen enerji alanınızı ve zaaflarınızı keşfedin!

3- Sarı: Yaratıcılık, Zihinsel Parlaklık

Aura Renkleri İle Görünmeyen Enerji Alanınızı Keşfedin

Sarı auraya sahip insanlar, heyecanlı, hayal gücü yüksek, değişikliği seven ve hevesli bir yapıya sahiptir. Kendilerini eğlendirirken çevrelerindeki insanları da eğlendirmeyi severler. Hızlı düşünürler, oldukça sosyaldirler ve farklı konularda uzun sohbetleri severler. Öğrenmeye meraklı yapılarıyla her konuda fikir sahibi olurlar fakat pek çok konunun derinine inmeden yüzeyde kalmasını isterler. Sarı auranın negatif tarafı ise utangaçlık ve yalan söylemeye olan eğilimleridir. Uğraştıkları yaratıcı işlerin içindeki muhteşemliği net bir şekilde anlatmadaki yetenekleri ile yaşamlarındaki en büyük kazanımlarını elde edebilirler. Ayrıca sarı aura neşeli bir renk olduğundan bu aura, birçok insanı da kendine çeken manyetik bir çekim oluşturur. Auranızda sarı renk varsa, bu sizin her geçen gün gerçekleştirdiğiniz eylemlerinizle ruhsal anlamda güçleneceğinize işaret eder.

4- Yeşil: Şifa

Yeşil auraya sahip insanlar doğuştan şifacı ve barış yanlısı insanlardır. İnsana güven veren, güçlü ve cömert bir yapıları vardır. Her konuda sakinliğini korumaya çalışan, anlaşılması kolay bireylerdir ama bazı konularda inatçı yönleri ön plana çıkabilir. Aura rengi yeşil olan insanların fikirlerinin değişmesinin tek yolu, o fikrin kendilerinden çıktığına onları inandırmaktır. Yeşil auranın negatif yanı ise olaylara bakış açısının esnek olmaması ve katı çizgilerinin olmasıdır. Yeşil auraya sahip insanların yaratıcı zekâsı dikkatinizi çekebilir. İşlerine düşkün olmalarına rağmen hoş sohbete de sahiptirler. Eğer kendi kendinizi sınırlamak ve kendinizle boğuşmak yerine onları kabul etmeyi seçerseniz, o zaman muhteşem ve derin bir yaşamın içinde ilerlersiniz. Ruhunuzdaki şifacıya sevgiler…

5- Mavi: Değişkenlik

Aura Renkleri İle Görünmeyen Enerji Alanınızı Keşfedin

Mavi auraya sahip insanlar genellikle zarif, duygusal, sanatsal, hayalci ve pozitif insanlar oldukları için bu aura oldukça geniş ve parlaktır. Kabalıktan ve şiddetten hoşlanmazlar. İkna kabiliyetleri yüksektir. Her insanda olduğu gibi iniş ve çıkışları çoktur ama zorlukları kolay bir şekilde aşan insanlardır. Mavi auraya sahip insanların samimiyeti, açık yürekli oluşları ve sezgisel düşünebilmeleri; onları diğer insanlardan ayıran özellikler olarak karşımıza çıkar. Mavi auranın olumsuz yönleri ise işleri bitirmede yaşadıkları güçlüklerdir. İşlere başlamak konusunda oldukça iyi olmalarına rağmen, bitirmek konusunda aynı azmi göstermezler ama aynı zamanda dünyanın en anlayışlı ve iyimser insanlarıdır. Siz de aura renkleri ile sizi herkesten farklı kılan görünmeyen enerji alanınızı keşfedin!

6- Çivit Mavisi (Indigo): Empati Yeteneği

Çivit mavisi aurasına sahip olan insanlar, sadık bir kişiliğe ve inançlı bir yapıya sahiptir. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Oldukça farklı fikir ve düşüncelere, pek çok yeteneğe sahip olurlar. Bu aura, ender bulunan bir renktir ve bu auradaki insanlar derin, manevi, sanatsal insanlardır. Çekingen oldukları kadar da dışa dönüklerdir. Savaşçı bir yapıya sahiptirler ve toplumsal bir yönleri de vardır. Çivit mavisi, sıcak, şifa veren bir renktir. Bu auraya sahip olan insanlar, başkalarına yardım etmekten çok hoşlanırlar ve sevdiği insanlar yanlarındayken oldukça pozitif tavırlar sergilerler. Çivit mavisi auraya sahip insanların olumsuz yönü ise insanlara hayır deme noktasında zorluk yaşamalarıdır. Bu aura aynı zamanda sezgisel yönü kuvvetli insanları temsil eder. Ayrıca telepatik yetenekleri vardır. Empati yönü oldukça kuvvetli olduğu için düşünce okumak konusunda oldukça başarılıdırlar.

7- Mor: Ruhsal, Entelektüel Gelişme

Aura Renkleri İle Görünmeyen Enerji Alanınızı Keşfedin

Mor auraya sahip insanların enerjisi yüksektir. Aynı zamanda mor aura, çok yüce ruhani hedefleri ve ruhsal gücü simgeleyen bir renktir. Bu auradaki kişiler, insanların düşüncelerinin altında yatan derin anlamları bilirler. Mor auraya sahip insanların sadık bir eş ve iyi bir dost olduğunu söylemek mümkündür. Öğrendikleri konularla ilgili bilgileri arttıkça auraları genişler ve iyice parlaklaşır. Bu aura renginin olumsuz yönü ise başkalarına itici gelen bir üstünlük taslama özelliği olarak ele alınabilir. Aura rengi mor olan kişiler, çok dikkat çekerler. Güçlü bir sezgi ve hassasiyetin yanı sıra büyük zihinsel derinliklerle ilişki kurabilen tinsel bir renktir. Bu kişiler, etrafını saran gürültülü ve kendini rahatsız eden ortamlardan kaçınıp; barış, huzur ve güvenin olduğu kendi iç dünyasına yönelebilir. Bu içsel yöneliş, kişiye huzuru da getirecektir.

8- Pembe: Finansal, Maddi Başarı

Auranızda pembe renk varsa bu kalpten yaşadığınızı gösterir. Siz, nazik ve sevecen bir insansınız. Bu narin görünümün altında ise inatçı ve kararlı bir insan yatar. Bu insanlar, içe dönük ve çekingen yapıda olurlar. Yaşam yolunuzdaki içsel amacınız, insanlara yardım etmek ve sevgiyi yaymaya çalışmaktır. Pembe renk auraya sahip insanlar, derinlerinde alçakgönüllü, sakin ve minimal bir yaşamdan hoşlanırlar. Özellikle çevrelerinde de sevdiği kişiler varsa, bu insandan mutlusu yoktur. Güç ve sorumluluk istenen konularda oldukça başarılıdırlar. Finansal ve maddi başarıya ise, kendisini kimseyle kıyaslamadan, kendi hedefleri doğrultusunda gelişerek ve ilerleyerek arzu ettiği yaşama ulaşabilir. Siz de geliştirmek istediğiniz vasıflarınız için aura renkleri ile yaşam yolunuzdaki görünmeyen enerji alanınızı keşfedin!

9- Bronz: Hümanist

Bu rengin insanları bazen çok uysal olur bazen ise çok aksi olurlar. Dengesiz olabilirler ama mükemmel bir kontrol meraklısıdırlar. Bir işe nasıl başlanacağını pek çok kişiden daha iyi bilirler ve plancı bir yapıya sahiptirler. Bronz aura rengi bir sonbahar tonudur ve paslı olan görünümünün derinlerinde çekici bir güç yatar. Bu rengin insanının sert görünümünün altında, sevgi dolu, başkalarına özen gösteren, insancıl ve yardımsever bir kişi vardır. Bu aura rengine sahip olan insanların olumsuz yönü ise sık sık başkalarının baskısı altında kalıp “hayır” demeyi becerememeleridir. Bunu aşacak güç ise zaten içlerinde vardır. Bu insanlar eğer sahip oldukları kontrol duygusunu kendi değerleri için birleştirip kullanırlarsa hayatlarında mutluluğa ve doyum duygusuna çok rahat ulaşacaklardır.

11- Gümüş: İdealist, Aydınlatan, Yol Gösteren

Aurası gümüş olan insanlar, zengin bir hayal gücü ve olağanüstü bir sezgi kabiliyetine sahip olurlar. Asil, dürüst, duyarlı ve güvenilir kişilerdir. Gümüş auraya sahip insanlar, büyük fikirlerle doludur ama ne yazık ki bu fikirlerin pek çoğu yüzeysel kalır. Bunun nedeni ise gümüş auraya sahip insanların genellikle yeterince motivasyonu olmamasıdır, bu insanlar hayalperesttirler, birçok işi yapacak fikirleri olmasına rağmen tek bir işe yoğunlaşamadıklarından kendilerini başarısız hissedebilirler. Ancak bir kez motive olup da o motive edici fikir doğrultusunda çalıştıklarında, bu fikrin büyük bir başarı haline dönüşmesi kaçınılmazdır. Yakaladıkları başarıyla, çevrelerindeki insanlara da ışık olurlar ve kendi motivasyonlarını bulduklarında, başkaları için de onlar bir motivasyon kaynağı olurlar.

22- Altın: Sınırı Olmayan, Düzen Kurucu

Aura Renkleri İle Görünmeyen Enerji Alanınızı Keşfedin

Bu aura rengi, en güçlü renktir. Aura rengi altın olan insanlar, farklı bir algılama ve kavrama yeteneğine sahiptirler. Hayata büyük bir farkındalıkla bakarlar. Karizmatik, çalışkan, sabırlı, yardımsever ve kendilerine bir amaç belirleyen kişilerdir. Genellikle çekici ve güzel olurlar. Onları mutlu edecek, hem kendileri hem de başkaları adına faydalı olabilecek yüksek hedefleri vardır. Yaşamda en büyük başarılarını geç kazanırlar ama onlar için başarıya giden yolda geçirdikleri süreç bile keyif vericidir. Azizlerin ve ruhsal yönü güçlü kişilerin çevrelerini kaplayan rengin genellikle altın olması da boşuna değildir, bu aura onların büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösterir. Ayrıca, ticari ve siyasi yönden ses getiren girişimlerde bulunabilirler. Bu tamamen, içlerindeki sonsuz potansiyeli nasıl kullandıklarına bağlıdır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
11
Beğen
Mutlu Mutlu
10
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
9
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
1
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!