2019 Yılında Vizyona Giren Filmler

2 dk okuma süresi


3
9 Paylaşım, 3 puan

Hafta sonu yaklaşırken, bu soğuk havalarda en güzel gidecek olan aktivite hiç şüphesiz sinemaya gitmektir! Sevdiklerinizle ya da tek başınıza güzel bir film ile haftanın yorgunluğunu atabilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Mısırlar patlatıldıysa işte bu hafta vizyona giren yeni filmler listesi!

Alita: Savaş Meleği

Vizyona giren filmler

Alita: Savaş Meleği, Yukito Kishiro’nun çizgi roman serisinden sinemaya uyarlanmış bir yapımdır. Konusu 26. Yüzyılda geçen bir hikayeye dayanmaktadır. Gelecekte asiller ve fakirler ikiye bölünmüştür. Zenginler Tiphares’te varlık içinde yaşarken, fakirler Scrap Yard denilen harabe bir yerde yaşamaktadır. Bir gün Tiphares’ten kovulan Doktor Ido, yolda yaralı bir cyborg kız bulur. Adını Alita koyduğu bu kız, kimlik arayışına başlar.

Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında

Vizyona giren filmler

Vincent Van Gogh’un hayatını anlatan film, aynı zamanda Arles’teki son zamanlarına da dikkat çekmektedir. Filmde Van Gogh’u, William Defoe canlandırıyor.

Hep Yek 3

Hep Yek 3

Oldukça rağbet gören ve 3. filmi ile beyazperdeye geri dönüş yapan Hep Yek 3’ün başrollerinde yine İnan Ulaş Torun ve Gökhan Yıkılkan yer alıyor. Serinin bu bölümünde, önceden hapse düşmüş olan Aktan ve Gürkan’ın peşine mafya takılır. Ondan kurtulmaya çalışırken birden kendilerini İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök’ün yılbaşı partisinde bulurlar.

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı

Daha önce çok kez beyazperdeye uyarlanan Asteriks serisi, bu kez bir animasyon ile ekranlara geliyor. Sihirli İksirin formülünü tek bilen kişi olan Büyüfix, artık yaşlanmıştır ve iksirin formülünü güvenilir birisine aktarmak istemektedir. İksirin tarifinin kötü kişilere geçmemesine özellikle önem veren Büyüfix, yanına Asteriks ve Oburiks’i de alarak tüm Galya’yı dolaşıp güvenilir biri bulmaya çalışırlar.

Birds of Passage

Birds of Passage

Köklü bir ailenin kızı ile evlenmek isteyen Rapayet, başlık parasını kazanmak için en yakın arkadaşı Moises ile beraber uyuşturucu kaçakçılığı işine girer. Kısa süre içerisinde beklediklerinden çok fazla para kazanan ikili, bu kez açgözlü ve hırslı olmaya başlar. Sonralarda bazı şeylerin farkına varan Rapayet, ailesini bu durumdan korumaya çalışır. Fakat büyük bir çatışmanın içine düşecektir.

Bir Aşk İki Hayat

Bir Aşk İki Hayat

Başrollerinde Bergüzar Korel ve Engin Akyürek’in yer aldığı romantik-dram filmi Bir Aşk İki Hayat’ın konusu şöyle; Moda’da yaşayan yönetmen Umut, bir gün köpeğini gezdirmeye çıktığında başarılı bir mimar olan Deniz ile tanışır. Hayatının aşkı ile tanıştığına inanan Umut, kendini aşk ve hayat arasında bulur.

Cool Çocuklar Kampta

Vizyona giren filmler

Babalarının vefatı ardından anneleri Taryn ile beraber dedelerinin yanına taşınan Zach ve Spence, yeni hayatlarına uyum sağlayamamaktadır. Dedeleri Norman, Spence’nin utangaçlığından kurtulması içi masallar ve hikayeler anlatmaktadır. Anneleri ise hayata uyum sağlayabilmeleri için çocukları kampa göndermenin iyi olabileceğini düşünür. Büyük korkularla gittikleri kamp, onları yepyeni birer insan yapacaktır.

2019 yılında vizyona giren filmler, izlemeye doyamayacağınız tarzda! İyi seyirler dileriz…


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
3
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!