Yengeç Burcunun Özellikleri (Cancer)


Yengeç Burcu Özellikleri
Yengeç Burcu Özellikleri
Yıldızınız Ay (Duygular temsilcisi)
Grubunuz Su, negatif
Burcunuzun Cinsiyeti Dişi
Üstün yeteneğiniz Sabırlı olmak
Özelliğiniz Merhametli, yumuşak huylu, iyi niyetli olmak
Emeliniz Büyük para sahibi olmak
Amacınız Daima yükselmek
Yenmeniz gereken huyunuz Dikkatsizlik
Uğurlu gününüz Pazartesi
Uğurlu tasınız Yakut ve aytaşı
Uğurlu renkleriniz Beyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah
Uğurlu çiçekleriniz Nilüfer, beyaz gül, zambak
Uğurlu kokularınız Misk, Müge, leylak
Uğurlu müziğiniz Romantik şarkılar
Muhtemel hastalıklarınız Göğüs ve solunum yolu hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, ülser
Uygun olan eş Boğa ve Akrep veya Balık
Başarılı olacağınız meslekler Turizm, otelcilik, ithalat-ihracat, pilotluk, gemicilik, ve sıvı maddelerle ilgili olan meslekler, kimyagerlik, eczacılık.

Yengeç burcu özellikleri sahibi insanlar, genelde duygusallıkları ile tanınırlar. Aileye karşı düşkünlük ve sevdiklerine yürekten bağlılık gösteren insanlardır. Yemek ve mutfak hususunda hünerli olup sevecen, iyi niyetli ve hiç kimse hakkında kötülük düşünmeyen insanlar olarak da bilinirler. Bir kusurları varsa o da aşırı duygusal olmaları ve bu yüzden de anlaşılamamalarıdır.

Yengeç burcu olarak etrafınızda bulunan her türlü değişiklik ve etkilere karşı aşırı derecede duyarlısınız. Halk ve insanların dedikleri sizi etkisi altında bırakabilir. Saf oluşunuz size elde edilmesi zor dostluklar kazandıracaktır. Bildiğiniz aile ortamı gibi olan yerlerde çalışabilirsiniz. Hele bu ortamlar sizin için tıpkı bir aile ortamı gibi olursa o zaman keyfinize diyecek yoktur. Profesyonel yaşamınızda yeni insanları tanımakta bazen güçlük çekersiniz. Fakat bunun yanında anlayışınız son derece gelişmiştir. Size birisi kötülük yaptığı zaman bunu kolay kolay unutmazsınız ve bu kişi özellikle yakınlarınızdan birisi ise o zaman bu hissediş daha şiddetli olur.

Duygusallık dereceniz tabii ki yükselen burcunuzdan gelen birtakım tesirler tarafından diğer herkeste olduğu gibi diskalifiye edilmiş de olabilir. Bu durumda o yükselen burç sizde kendi etkilerini daha çok açığa çıkartacaktır. En merhametli, şefkatli, iyi niyetli insanların çoğunun sizin burcunuzdan çıktığı da bilinen bir hakikattir. Mümkün olsa kendinizle ilgili her şeyi gizlersiniz. Onun için de pek çok kişi sizi yanlış tanır. Siz, yuvanızı, eşinizi, ailenizi her şeyden üstte tutarsınız. Onun içinde sevgili, eş, çocuk ve akrabalar için yapmayacağınız şey yoktur.

İyi niyetli ve merhametli olduğunuz çevrenizden de sizden yararlanmaya kalkan kimseler bulunur tabii. Yengeç burcunda doğan insanlar hislerini, özel hayatlarını, düşüncelerini açıklamayı sevmezler. Onlar her şeylerini büyük bir ihtiyatla gizlerler. Bu burçta doğanlar tutucudurlar ama dar kafalı değildirler. Onlar törelere uymayı isterler. Son derece hisli, hassas ve romantiktirler ayrıca. Onun sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacı vardır. Sevdiği ve sevildiği sürece çok mutlu olur ve türlü sıkıntılara katlanır.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
9
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim