Yengeç Burcunun Özellikleri (Cancer)

2 dk okuma süresi


3
9 Paylaşım, 3 puan
Yengeç Burcu Özellikleri
Yengeç Burcu Özellikleri
YıldızınızAy (Duygular temsilcisi)
GrubunuzSu, negatif
Burcunuzun CinsiyetiDişi
Üstün yeteneğinizSabırlı olmak
ÖzelliğinizMerhametli, yumuşak huylu, iyi niyetli olmak
EmelinizBüyük para sahibi olmak
AmacınızDaima yükselmek
Yenmeniz gereken huyunuzDikkatsizlik
Uğurlu gününüzPazartesi
Uğurlu tasınızYakut ve aytaşı
Uğurlu renklerinizBeyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah
Uğurlu çiçeklerinizNilüfer, beyaz gül, zambak
Uğurlu kokularınızMisk, Müge, leylak
Uğurlu müziğinizRomantik şarkılar
Muhtemel hastalıklarınızGöğüs ve solunum yolu hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, ülser
Uygun olan eşBoğa ve Akrep veya Balık
Başarılı olacağınız mesleklerTurizm, otelcilik, ithalat-ihracat, pilotluk, gemicilik, ve sıvı maddelerle ilgili olan meslekler, kimyagerlik, eczacılık.

Yengeç burcu özellikleri sahibi insanlar, genelde duygusallıkları ile tanınırlar. Aileye karşı düşkünlük ve sevdiklerine yürekten bağlılık gösteren insanlardır. Yemek ve mutfak hususunda hünerli olup sevecen, iyi niyetli ve hiç kimse hakkında kötülük düşünmeyen insanlar olarak da bilinirler. Bir kusurları varsa o da aşırı duygusal olmaları ve bu yüzden de anlaşılamamalarıdır.

Yengeç burcu olarak etrafınızda bulunan her türlü değişiklik ve etkilere karşı aşırı derecede duyarlısınız. Halk ve insanların dedikleri sizi etkisi altında bırakabilir. Saf oluşunuz size elde edilmesi zor dostluklar kazandıracaktır. Bildiğiniz aile ortamı gibi olan yerlerde çalışabilirsiniz. Hele bu ortamlar sizin için tıpkı bir aile ortamı gibi olursa o zaman keyfinize diyecek yoktur. Profesyonel yaşamınızda yeni insanları tanımakta bazen güçlük çekersiniz. Fakat bunun yanında anlayışınız son derece gelişmiştir. Size birisi kötülük yaptığı zaman bunu kolay kolay unutmazsınız ve bu kişi özellikle yakınlarınızdan birisi ise o zaman bu hissediş daha şiddetli olur.

Duygusallık dereceniz tabii ki yükselen burcunuzdan gelen birtakım tesirler tarafından diğer herkeste olduğu gibi diskalifiye edilmiş de olabilir. Bu durumda o yükselen burç sizde kendi etkilerini daha çok açığa çıkartacaktır. En merhametli, şefkatli, iyi niyetli insanların çoğunun sizin burcunuzdan çıktığı da bilinen bir hakikattir. Mümkün olsa kendinizle ilgili her şeyi gizlersiniz. Onun için de pek çok kişi sizi yanlış tanır. Siz, yuvanızı, eşinizi, ailenizi her şeyden üstte tutarsınız. Onun içinde sevgili, eş, çocuk ve akrabalar için yapmayacağınız şey yoktur.

İyi niyetli ve merhametli olduğunuz çevrenizden de sizden yararlanmaya kalkan kimseler bulunur tabii. Yengeç burcunda doğan insanlar hislerini, özel hayatlarını, düşüncelerini açıklamayı sevmezler. Onlar her şeylerini büyük bir ihtiyatla gizlerler. Bu burçta doğanlar tutucudurlar ama dar kafalı değildirler. Onlar törelere uymayı isterler. Son derece hisli, hassas ve romantiktirler ayrıca. Onun sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacı vardır. Sevdiği ve sevildiği sürece çok mutlu olur ve türlü sıkıntılara katlanır.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
12
Beğen
Mutlu Mutlu
6
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Olamaz Olamaz
1
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?