Yaz Aylarında Olay Yaratacak Yılın Trendleri

2 dk okuma süresi


9
21 Paylaşım, 9 puan

Her yıl dört gözle beklediğimiz yaz aylarına girmiş bulunmaktayız. Şimdi giyinme süslenme vakti! Dünyaca ünlü markalar her gün yeni modellerle tüketici karşısına çıkıyor ve yeni ürünlerle göz kamaştırıyor. Moda olan parçalar hem havalı görünmeyi hem de özgüveni sağlıyor. Bizde sizin için bu yaz olay yaratacak trendleri listeledik! İşte 2019 yaz moda trendleri…

1. Devasa Şapkalar

Yaz Trendleri

Devasa şapkalar, bu yaz oldukça moda olan parçalardan biri. Neredeyse tüm yüzü kaplayabilecek kapasitede olan bu şapkalar, düzgün renk ve desenlerle kombinlerinizde oldukça güzel duracaktır. Şapkayı kullanırken gözünüzü kapatmamasına dikkat edin.

2. Renk Katan Fiyonklar

Yaz Trendleri

Renk katan fiyonklar her yaz moda olduğu gibi bu senede oldukça revaçta bir ürün. Elbise, etek ve toka gibi aksesuarlar ile oldukça şık duran fiyonkları, bu yaz her yerde görebilirsiniz.

3. Pop Art Etkisi

Yaz Trendleri

Pop art etkisinde kalan bir çok ürün bu yaz oldukça moda. Sanatla modanın birleşimiyle oluşturulan bu ürünler herkesin ilgisini cezbediyor. Eğer pop art etkisiyle oluşturulmuş bir kıyafet giyiyorsanız, odak noktası olacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

4. Modası Geçmeyen Tulumlar

Tulumlar, her yaz insanların sık kullandığı bir parça. Hem rahatlık açısından hem de sıcak yaz aylarında püfür püfür hafif kumaşı açısından çok sık tercih ediliyor. Bu yaz da tercih edilecek olan parça, gündelik giyimden ziyade şık akşam davetlerinde giyilebilecek şekilde tasarlanıyor.

5. Deri Parçalar

Yaz Trendleri

Deri parça kumaş, iddialı kadınların vazgeçilmez kombinlerinin parçaları haline geldi. Maskülen kombinlerin en önemli parçalarından olan deri, elbise, etek ve kemer şeklinde bulunuyor. Bu yaz, yılın trendleri arasında yerini alıyor. Hatta bazı markaların tasarımlarında günlük tarzda tasarlanan deri elbiseler dahi mevcut.

6. Leopar Desen

Yaz Trendleri

Leopar, yaz kış her zaman kadınların tercih ettikleri muazzam bir desen. Bu yaz da şifon elbiselerin üzerinde oldukça sık göreceğimiz bu desen, yine iddialı kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini alacağa benziyor.

7. Vintage Elbiseler

Vintage elbiseler hayatımıza giren yeni modalardan biri. Bu yaz da belirgin çiçek detaylarıyla hayatımızda olmaya devam edecek. Nostalji rüzgarı yaratan vintage elbiseler, bu yaz da bizimle olacak.

8. Püsküller

Yaz Trendleri

2019’un başından beri neredeyse her yerde gördüğümüz püsküller bu yaz da göz dolduracak. Kıyafetler, çantalar, ayakkabılar ve aksesuarlar da bolca göreceğimiz bu püsküller yaza heyecan katacak.

9. Dikkat Çeken Neonlar

Neon renkler her zaman dikkat çekmiştir. Genelde giymek için cesaret gerektiren renkler olduğu için çok sık rastlanmaz ama bu yaz her yerde neon renkleri göreceğinize eminiz. Bu yüzden çekinmeyin ve neonları hayatınızın baş köşesine koyun.

10. Kare Burun Ayakkabılar

Yaz Trendleri

Bu yaz 90’lara dönüyoruz! Kare burun ayakkabılarla kendinizi geçmişe gitmiş gibi hissedeceksiniz. Kare burun herkesin ilgisini çekiyor ve daha çok çekecektir. Dünyanın ünlü markalarının markajına giren bu model, yaz kıyafetlerinizle uyum sağlayacak.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
11
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

Yorum bırak

Lütfen üye girişi yapın!