Yandex’ten ücretsiz navigasyon çözümü


Yandex Navigasyon
Yandex Navigasyon

Arama motoru Yandex, trafik yoğunluğuna göre farklı rotaları gösterme özelliğine sahip ücretsiz navigasyon uygulaması sunuyor. Yandex Navigasyon’un iOS ve Android’e ek olarak Windows Phone 8 platformu üzerinde çalışan uygulamasını da kullanıma sunuldu.

Ücretsiz navigasyon uygulaması, böylece mobil cihazlar, akıllı telefonlar ve tabletlerde de kullanılabilecek. Özellikle araç kullanıcılarının ihtiyaçlarına odaklanılarak geliştirildiği belirtilen uygulama; gerçek zamanlı trafik yoğunluğuna göre daha hızlı rotaları öneriyor. Sesli yol tarifi yapan uygulama, “en yakın postane” gibi sesli komutları da algılıyor. Türkiye’deki tüm şehirlerin ve yolların güncel vektörel haritalarını içeren bu uygulama, trafik yoğunluğunu 1 ile 10 derece arasında listeliyor.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
3
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim