Ücretsiz ve görüntülü nasıl konuşabilirim?

1 dk okuma süresi


3
9 Paylaşım, 3 puan
Sesli ve Görüntülü Konuşma Uygulaması: Tango
Sesli ve Görüntülü Konuşma Uygulaması: Tango

Görüntülü konuşma teknolojisini ilk duyduğumuzda ne kadarda muhteşem bir buluş demiştik. Ancak şimdi telefonlarımız 4,5G teknolojisine sahip olduğu halde, görüntülü konuşma özelliği bizi bekliyor. Daha önce anlatmış olduğumuz Skype ile de görüntülü konuşma yapılabiliyor. Fakat bu uygulamada karşı tarafın açık olması gerekiyor.

Şimdi sizlere akıllı cihazlarımız için IOS ve Android telefonlara yüklenebilen “tango” uygulamasını anlatacağız. Bu uygulamayı cihazınıza indirdikten, sonra size bir üyelik tanımlanıyor. Uygulama, konuşmak istediğiniz kişide yüklü ise istediğiniz zaman arama yapabiliyorsunuz. Birisi size görüntülü arama isteği yolladığında -internete bağlı isek- uygulama kapalı da olsa telefonunuza uyarı geliyor. Ve normal telefon açar gibi görüşme yapmayı onayladığınızda görüşmeye başlıyorsunuz.

Tango uygulamasının ücretsiz olması, kullanıcılarını daha cazip ediyor. Şu hatırlatmayı yapalım: “Tango” uygulamasında görüntülü ve sesli konuşma yapabiliyorsunuz. IOS ve Android telefonlara indirebiliyorsunuz.


Nasıl Tepki Verirdiniz?

Beğen Beğen
5
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2009 yılında fikir aşaması tamamlanmış olup, 2010 yılında resmen Google Play, AppStore ve SamsungApps gibi marketlerde yerini almıştır. Ücretsiz olan bu program, 4 ana cihaz ile uyumlu şekilde çalışır. Bunlar PC ve Laptop, iPhone ve iPad, Android ve Windows Phone’dur. Bu uygulama ile görüntülü arama, sesli arama ve mesajlaşma yapabilirsiniz.