Turknet’e Gulf Capital’den yatırım


TurkNet & Gulf Capital
TurkNet & Gulf Capital

Orta Doğu’nun önde gelen yatırım şirketlerinden Abu Dabi merkezli Gulf Capital’ın, bölgesel kredi ve ara finansman fonu ‘Gulf  Credit Partners’ aracılığıyla Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye yaptığı yatırım, başarıyla tamamlandı.

TurkNet, Türkiye’nin önde gelen genişbant internet, uzak mesafe telefon, kurumsal telekomünikasyon, toptan erişim ve hosting hizmet sağlayıcılarından biri. Hızla büyüyen bir telekomünikasyon pazarına sahip olan bu şirket Türkiye’de 2011 yılında 14,1 milyon olan internet kullanıcı sayısını bir yıl içerisinde %42,3 artırarak 2012 yılında 20,1 milyona ulaştı. 2011 yılında  %9,0 olan ADSL pazarındaki alternatif hizmet sağlayıcıları oranı da 2012 yılında %10,8’e yükseldi. Avrupa’da %61 olan evde internet kullanım oranının %41 seviyesinde bulunduğu Türkiye, genişbant internet pazarında da büyüme vadediyor…

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim