Su geçirmez kamera


SONY KAMERA
SONY KAMERA

Sony, splashproof (su sıçrama korumalı) giyilebilir video kamera Action Cam’i CES fuarında tanıttı. Action Cam, 50 Mbps’de Full HD görüntü kalitesi sunuyor.

Görüntüler canlı olarak uzaktan izlenebiliyor. Yenilenen Action Cam HDR-AS100V kayaktan yarış pistine ve çamurla kaplı patikalara kadar ekstrem maceralarda kullanılabilecek. 170 derecelik geniş açılı lens, 13,5 megapiksel sensör ve güçlü bir görüntü işlemcisine sahip olduğu belirtilen Action Cam, XAVC S formatında çekim yapıyor. Su geçirmez kılıf gerektirmeyen kamera, yollarda, tepelerde, karda veya suda rahatlıkla kullanılması için yapılmış. Video kamera, otomatik olarak 1 ile 60 saniye arasında seçilebilen aralıklar ile fotoğraf da çekiyor. Yeni Action Cam’in Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özellikleri ile göz dolduruyor.. 1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensörü bulunmaktadır. Su sıçramasına ve darbelere dayanıklı gövdesi mevcut. Ayrıca bellek kartı yuvası, mikro HDMI çıkışı, mikrofon girişi, çoklu/mikro USB terminali ve kompozit video çıkışları da bulunuyor.

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim