Su geçirmez kamera

1 dk okuma süresi


4
6 Paylaşım, 4 puan
SONY KAMERA
SONY KAMERA

Sony, splashproof (su sıçrama korumalı) giyilebilir video kamera Action Cam’i CES fuarında tanıttı. Action Cam, 50 Mbps’de Full HD görüntü kalitesi sunuyor.

Görüntüler canlı olarak uzaktan izlenebiliyor. Yenilenen Action Cam HDR-AS100V kayaktan yarış pistine ve çamurla kaplı patikalara kadar ekstrem maceralarda kullanılabilecek. 170 derecelik geniş açılı lens, 13,5 megapiksel sensör ve güçlü bir görüntü işlemcisine sahip olduğu belirtilen Action Cam, XAVC S formatında çekim yapıyor. Su geçirmez kılıf gerektirmeyen kamera, yollarda, tepelerde, karda veya suda rahatlıkla kullanılması için yapılmış. Video kamera, otomatik olarak 1 ile 60 saniye arasında seçilebilen aralıklar ile fotoğraf da çekiyor. Yeni Action Cam’in Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor.


Nasıl Tepki Verirdiniz?

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
4
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özellikleri ile göz dolduruyor.. 1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensörü bulunmaktadır. Su sıçramasına ve darbelere dayanıklı gövdesi mevcut. Ayrıca bellek kartı yuvası, mikro HDMI çıkışı, mikrofon girişi, çoklu/mikro USB terminali ve kompozit video çıkışları da bulunuyor.