Seyahatlerde Hayat Kurtaran 10 Ürün

2 dk okuma süresi


1
16 Paylaşım, 1 puan

Gezmek, çalışmak, arkadaş-aile ziyaretleri derken yıl içerisinde birçok kez uzun ya da kısa seyahatler yapıyoruz. Birçok ülkeye de sadece kimlik ile seyahat edilmesi, yolculuk sayılarını bir hayli arttırdı. Seyahatin niteliğine göre yanımızda taşımak zorunda olduğumuz eşyalar değişkenlik gösteriyor. Hem az yer kaplasın hem de birçok işe yarasın diyorsanız seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün listesi tam size göre!

1. Kilitli Poşetlere Bir Şans Verin

seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün

Küçük eşyalar, şampuan şişeleri, ayakkabılar için vazgeçilmez taşıyıcınız kilitli poşetler olabilir. Düzenli bir valiz için demeye değer.

2. Çok İşlevli Eşyalar

seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün

Otobüs yolculuklarında her molada üşümek istemiyorsanız sıcak tutacak bir cekete ihtiyacınız var demektir. Yağmur yağma olasılığını da düşününce yağmurlukla birleşen ceketler tercih edebilirsiniz.

3.Gürültü Kesen Kulaklık

seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün

Otobüs ya da uzun süren uçuşlarda ağlayan bebek sesleri, aracın sesi derken hiç istemediğimiz birçok sese maruz kalıyoruz. Buna dur demek lazım. Gürültü kesen kulaklıklar geliştirilmiş teknolojisi ile dış seslerden tamamen izole bir müzik ya da film keyfi sunuyor.

4. Powerbank

seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün

Ulaşım araçlarının neredeyse tamamında priz bulunsa da en kötü ihtimali düşünerek yanınızda telefon,tablet gibi cihazlarınızı sarj edecek bir powerbank edinmeniz sizi zor duruma düşmekten kurtaracaktır.

5. Şal, Çok İş Görür

Az eşyayla en rahat yolculuğu istiyoruz. Şallar gerektiğinde yastık, gerektiğinde tişört, kimi zamansa perde olabiliyor. Size kattığı şıklık da kocaman bir artı.

6. Bel Çantası Hazır Moda Olmuşken!

Farklı kullanım şekilleriyle oldukça şık görünen bel çantaları, çok da faydalı. Cüzdanınızı kaybetme ya da çaldırma durumunda bel çantanızda bulunan eşyalarınızla yolculuğa devam edebilirsiniz.

7. Kartlık Olmadan Olmaz

Nakit parayla birlikte çok sayıda kart kullanıyoruz. Yolculuklarda çok fazla nakit para taşınması riskli olabilir. Paranızı farklı bankaların kartlarına aktarın. Bu kartların bir arada durması gerekli vakitlerde büyük kolaylık sağlayacaktır. Kartlığınızın cüzdan dışında olması, olası bir hırsızlık durumunda sizi rahatlatacaktır.

8. Tiger Balm Denediniz mi?

Kas gevşetici ve ısırgan böceklere karşı koruma sağlayan bu krem, egzotik ülkelere seyahatlerinizde vazgeçilmeziniz olabilir.

9. Enerji İçeceğiniz Hep Yanınızda

Yolculuk sırasında birçok içecek servisi yapılıyor. Ancak siz yine de size en iyi gelen içeceği kaliteli bir termosta yanınızda taşıyın. Yolculuğunuzun kalitesi artacak.

10. Bulut Teknolojisi Kullanın

seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün

Kağıt kalemle oluşturulan listeler kaybolabiliyor. Bunun yerine bulut teknolojisinde yapacağınız alışveriş listeleri, gezilecek yerler gibi listeler hep elinizin altında olacak. Kısaca teknolojinin en güzel nimetlerinden olan bulut teknoloji, seyahatlerde hayat kurtaran 10 ürün arasında.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
2
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?