Sessiz ve Konforlu Yolculuk!


Otobüste Yolculuk
Otobüste Yolculuk

Otobüste yolculuk yaparken hiç müziği sonuna kadar açıp kulaklıkla dinlemesine rağmen sizi rahatsız eden birisi ile karşılaştınız mı? Ya da telefonla konuşurken kendini kaptırıp, çevredeki insanları unutmuş gibi konuşan birisini gördünüz mü? Kim istemez ki, otobüste sessiz ve konforlu bir yolculuk yapmayı! Ama aksilik bu ya, hep sizi buluyor 😀 Peki çözüm ne derseniz, çok basit…

Empati ve dikkat! İnsanlık, yüzyıllar boyunca gerçek bilgiyi elde etmenin mücadelesini vermiş ve bu uğurda çok emekler sarf etmiştir. Bilgiye ulaşmak için internet, telefon ve iletişim araçları, günlük hayatımızın her alanında kullanılmaya başlanmıştır. Buda teknolojinin olumlu yönlerini değerlendirirken aynı zamanda kontrolsüz, aşırı ve bilinçsiz kullanım kaygılarını beraberinde getirmiştir. Sonuç olarak bu kaygılar, bilinçli teknoloji kullanmamızı kaçınılmaz hale getirmektedir. Başkalarının yerine kendimizi koyarak daha dikkatle çevremizdekileri de düşünmemiz gerekiyor.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
3
Beğen
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
13
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç
Dijital Derginiz
Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim