Resmi ilanları online takip edin


ilan.gov.tr - Resmi ilanlar takip
ilan.gov.tr - Resmi ilanlar takip

Basın İlan Kurumu (BİK) bünyesinde faaliyete geçirilen ilan.gov.tr, 41 ildeki büyükşehir/merkez belediye sınırları içerisindeki BİK tarafından ve yerel gazetelerde yayımlanan resmi ilanlar takip için tek bir çatı altında toplamakta ve internet üzerinden daha geniş kitlelere, hızlı, kolay ve ücretsiz olarak ulaştıran bir ilan portalıdır. Kurumun bilgi sistemlerinden geçirilen resmi ilanlar aslına uygun bir şekilde İCRA, İHALE, PERSONEL ALIM ve TEBLİGAT adı altında 4 ana kategoride yayımlanmaktadır.

BİK, kurulduğu günden bu yana resmi ilan ve reklamların süreli yayınlarda yayımına aracılık ederek, hem resmi ilan ve reklamların gazete ve dergiler yoluyla geniş kitlelere ulaşmasını sağlamakta, hem de bu hizmetleri karşılığında basına destek olmaktadır. Bu bağlamda BİK, ekonomik olarak destek verdiği gazete ve dergilerde fikir çeşitliliğinin artmasının ve gazetecilik mesleğinin daha ileri noktalara taşınmasının teminatı olmuştur.

57 yıldır Türk basınına hizmet eden BİK, iletişim ve bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelere ayak uydurmak amacıyla resmi ilanları dijital ortama taşımıştır. Herhangi bir abonelik bedeli ödemeksizin üye olabileceğiniz www.ilan.gov.tr üzerinden resmi ilanların yasal dayanaklarını ve BİK mevzuatını kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca Android, IOS ve Windows tabanlı bütün mobil cihazlarına indirebileceğiniz www.ilan.gov.tr uygulamasıyla, her gün 500’ün üzerinde resmi ilanı cep telefonu ve tabletlerinizden takip edebilirsiniz.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
11
Beğen
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
2
İlginç
dergiCE

Dijital yayıncılık alanında Türkiye, yükselen bir grafik çizmektedir. Bu amaç ile profesyonel işlere imza atmak üzere yola çıktık. 5. yılımızda araştırmayı seven herkese kapımızı açtık. Sizlerde makalelerinizi dergiCE'de paylaşarak, dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim