Resmi İlanları Online Takip Edin!

1 dk okuma süresi


1
8 Paylaşım, 1 puan
Resmi ilanları takip
Resmi ilanları takip

Basın İlan Kurumu (BİK) bünyesinde faaliyete geçirilen ilan.gov.tr, 41 ildeki büyükşehir/merkez belediye sınırları içerisindeki BİK tarafından ve yerel gazetelerde yayımlanan resmi ilanları takip için tek bir çatı altında toplamaktadır. İnternet üzerinden daha geniş kitlelere, hızlı, kolay ve ücretsiz olarak ulaştıran bir ilan portalıdır. Kurumun bilgi sistemlerinden geçirilen resmi ilanlar aslına uygun bir şekilde İCRA, İHALE, PERSONEL ALIM ve TEBLİGAT adı altında 4 ana kategoride yayımlanmaktadır.

BİK, kurulduğu günden bu yana resmi ilan ve reklamların süreli yayınlarda yayımına aracılık ederek, hem resmi ilan ve reklamların gazete ve dergiler yoluyla geniş kitlelere ulaşmasını sağlamakta, hem de bu hizmetleri karşılığında basına destek olmaktadır. Bu bağlamda BİK, ekonomik olarak destek verdiği gazete ve dergilerde fikir çeşitliliğinin artmasının ve gazetecilik mesleğinin daha ileri noktalara taşınmasının teminatı olmuştur.

57 yıldır Türk basınına hizmet eden BİK, iletişim ve bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelere ayak uydurmak amacıyla resmi ilanları dijital ortama taşımıştır. Herhangi bir abonelik bedeli ödemeksizin üye olabileceğiniz www.ilan.gov.tr üzerinden resmi ilanların yasal dayanaklarını ve BİK mevzuatını kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca Android, IOS ve Windows tabanlı bütün mobil cihazlarına indirebileceğiniz www.ilan.gov.tr uygulamasıyla, her gün 500’ün üzerinde resmi ilanı cep telefonu ve tabletlerinizden takip edebilirsiniz.


Bu içeriğe ifadenle renk ver!

Beğen Beğen
12
Beğen
Mutlu Mutlu
2
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
3
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?