NASA TV Canlı Yayın

1 dk okuma süresi


17
11 Paylaşım, 17 puan

Uzay bilimleri denince akla NASA geliyor, bunun sebebi birçok biliminsanın bir arada bulunduğu yer olmasıdır. Bu kuruluş, gezegenleri ve uzay boşluklarını her yönden araştırarak dünyaya bilgi vermektedir. Galaksileri inceleyerek, güneşi fotoğraflayarak insanlığa sunan NASA, gerçekten de çok faydalı işler çıkartmaktadır. Artık sizlerde NASA TV Canlı Yayın aracılığıyla galaksiler hakkında bilgiler alabileceksiniz. Dünyayı ve diğer tüm gezegenleri ele alarak bizlere sunan bu kuruluşun Canlı Yayın kanalını yukarıda sizlerle paylaştık.

Geniş bir izleyici kitlesiyle yayın yapan ve uzay hakkında bilinen-bilinmeyen bütün gerçekleri gün yüzüne çıkarmayı amaçlayan, ayrıca güneş sistemi ve diğer galaksileri de ele alan bu kanalı keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz. İzlerken enteresan bilgiler de öğrenebileceğiniz ve dünya dışında olup bitenler ile ilgili bilgiler alabileceksiniz. Bu kanal ingilizce olup, uzay (gezegen) bilimleri hakkında eğitici bilgiler alabilirsiniz. Faydalı olması ümidiyle, iyi seyirler!


Nasıl Tepki Verirdiniz?

Beğen Beğen
23
Beğen
Mutlu Mutlu
9
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
15
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç

dergiCE üyeleri ne diyor?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dünyanın dışında neler oluyor? Bunu öğrenmekle, varlığımızın ne kadar küçük kaldığını fark edeceğiz. Kendini bilmek ise, üzerimize düşen vazifeyi hakkıyla yapmamızı sağlayacak… Şunu demek istiyorum: bilim ilgiyle başlar… Bilimde, en yeni gelişmeleri ve haberleri takip ediniz! Hatta yabancı dil bilenler, Türkiye’deki akademisyenlerin dışında diğer ülkelerin ileri gelenleri neler araştırıyor. Yararlı gördüğünüz çalışmalarını çeviri yaparak ülkemize kazandırmanızı diliyorum. Yapmamız gereken iş daha çok!