NASA TV (Canlı Yayın)


Uzay Bilimleri
Uzay Bilimleri

Akla uzay bilimleri denince NASA geliyor, bunun sebebi en akıllı insanların bir arada bulunduğu yer olmasıdır. Bu kuruluş, gezegenleri ve uzay boşluklarını her türlü araştırarak dünyaya bilgi vermektedir. Galaksileri inceleyerek, güneşi fotoğraflayarak insanlığa sunan NASA, gerçekten de çok faydalı işler çıkartmaktadır.

Biz de dünyayı ve diğer tüm gezegenleri ele alarak bizlere sunan bu kuruluşun canlı yayın linkini sizlerle paylaşmak istedik. Geniş bir izleyici kitlesiyle yayın yapan ve uzay hakkında bilinen-bilinmeyen tüm gerçekleri gün yüzüne çıkarmayı amaçlayan, ayrıca güneş sistemi ve diğer galaksileri de ele alan bu kanalı keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz. Keyifle izlerken enteresan bilgiler öğrenebileceğiniz ve dünya dışında olup bitenler hakkında bilgi alabileceğiniz bir kanal. Bu kanalda herkes, uzay (gezegen) bilimleri hakkında eğitici bilgiler alabilir ve kendine faydalı olabilecek bilgiler bulabilir.

NASA TV CANLI (ingilizce)

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Beğen Beğen
19
Beğen
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Eğlenceli Eğlenceli
11
Eğlenceli
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Olamaz Olamaz
0
Olamaz
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Komik Komik
1
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
yusufeymen
Linguistçi değil, yabancı dil hayranı... Bir harf öğreten birisinin 40 yıl kölesi olurum.. Ama önce bi kırkı çıksın, ondan sonra :)

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dünyanın dışında neler oluyor? Bunu öğrenmekle, varlığımızın ne kadar küçük kaldığını fark edeceğiz. Kendini bilmek ise, üzerimize düşen vazifeyi hakkıyla yapmamızı sağlayacak… Şunu demek istiyorum: bilim ilgiyle başlar… Bilimde, en yeni gelişmeleri ve haberleri takip ediniz! Hatta yabancı dil bilenler, Türkiye’deki akademisyenlerin dışında diğer ülkelerin ileri gelenleri neler araştırıyor. Yararlı gördüğünüz çalışmalarını çeviri yaparak ülkemize kazandırmanızı diliyorum. Yapmamız gereken iş daha çok!

İçerik Türünü Seçin
Kişilik Testi
Kişilik Hakkında Testler
Test
Cevaplamalı Testler
Anket
Oylamalı Seçenekler
Yazı
Biçimlendirilmiş Metinler
Puanlamalı Liste
Puanlamalı Liste
Video
Youtube, Vimeo, Vine vs
Ses/Müzik
Soundcloud, Mixcloud
Resim
GIF veya Resim